Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (87) < [1] 2 3 4 5 6 ... > ( Go to first unread post )
FOTR, The Fellowship of The Ring
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
Valarauco ramainen
  Posted: Oct 3 2006, 02:50 PM 618604

Far over Misty Mountains cold, to dungeons deep and caverns old

Group: Admin
Member No.: 8

Stari topic u novom izdanju. yes.gif

Otvaramo ga potpuno ispocetka da svi mozemo u njega postati neoptereceni starim postovima, da se nitko ne treba misliti je li nesto vec napisao ili rekao i kada.
Svima ce biti drago opet se podsjetiti svega sto volimo u ovom filmu, i razgovarati o dragim dijelovima i scenama.

Uzivajte hug.gif

Ellin
Posted: Oct 3 2006, 09:42 PM 618806

Ithilwen

Group: Members
Member No.: 228

e, pa, dakle... div294.gif tongue.gif
otvaramo bal? tongue.gif

sjecam se uzbudjenja kad su se svjetla u kinu napokon ugasila, i pojavio se natpis - Lord of the Rings... cry.gif

Vise se i ne sjecam svih dojmova, ali znam da sam zurila u film kao bez daha, zacarana, uzivala... cry.gif wub.gif

omiljeni dijelovi? huh.gif nije lako odabrati, ali... unsure.gif
prolog, definitivno, super mi je napravljen... wub.gif galadrielin glas i pricanje... wow.gif
amon sul... wub.gif
rivendell i council... wub.gif wub.gif wub.gif

u kombinaciji s muzikom, obozavam onaj trenutak kad druzina prelazi preko onog nekog mini-prijevoja, i vidimo ih kako jedan po jedan prolaze a glazbena tema druzine se cuje punom snagom... wub.gif

moria... bigsadeyes.gif notworthy.gif bigsadeyes.gif notworthy.gif wow.gif

darivanje u lorienu mi je takodjer posebno. wub.gif

toliko za prvi put. tongue.gif

Eellwyn
Posted: Oct 3 2006, 09:53 PM 618819

Nostalgicna

Member No.: 582

QUOTE (Ellin @ Oct 3 2006, 10:42 PM)
prolog, definitivno, super mi je napravljen... wub.gif galadrielin glas i pricanje... wow.gif

rivendell wub.gif wub.gif wub.gif

moria... bigsadeyes.gif notworthy.gif bigsadeyes.gif notworthy.gif wow.gif

potpisujem... taj film je poseban jer je prvi i vjerujem s najvise nestrpljenja (pogrizenih noktiju) cekan...do tada nismo znali kako ce sve to skupa pj izvesti a kad ono... bonk.gif salim se... nije lose...nije lose... da budem iskrena ocekivala sam puuuno goru ekranizaciju...

Valarauco ramainen
Posted: Oct 3 2006, 09:57 PM 618823

Puno goru?

Fotr je savrsen, ma koliko mi sutjeli o tome sleep.gif

Istina, da nije tolik cekan i najavljivan, i da nisam skoro dvadeset godina uzalud iscekivao kad ce se netko konacno sjetit i to napravit, mozda i ne bi bio toliko dobar... ali kad je konacno dosao ja sam poslije prvog gledanja samo tri dana bludio naokolo ko zombi i cekao priliku da ga odem opet gledat, da vidim sto mi je promaklo. tongue.gif

I tako mnogo, mnogo puta doh.gif Ne racunajuci uopce konstantno gledanje na kompu doh.gif

Uruk-hai
Posted: Oct 3 2006, 11:06 PM 618853

Man with a condition..without pills

Member No.: 72

.....bilo je to jednog prohladnog dana u mjesecu prosincu zaboravljenih godina trećeg doba....bio sam fasciniran pričama ljudi koji su se iz kino dvorana vraćali sa suzom u oku (nisu znali da gandalfa ima i u nastavku) i plamičkom oko srca....jest bio je to dovoljno dobro zagrijavanje za eksploziju osjećaja koja je bubnula za vrijeme gledanja filma....kakav svijet, kakav pisac, kakav redatelj, kakva ekipa, kakvi prizori...pitkao sam se to još tri dana u šoku...nakon toga je slijedilo ponovo žicanje 30 kn za noki and adventures started once again....

...shire....sunce..gandalf z magarcem.....ma prvi je najjači jer je bit svega pokazana u njemu a bitan je fellowship.... blush.gif

Valarauco ramainen
Posted: Oct 3 2006, 11:11 PM 618854

Izgleda da je tri dana shoka nakon gledanja zajednicka reakcija, barem nekima rotfl.gif Ili su to mozda tri dana koliko se tada moglo izdrzati bez unosenja nove doze doh.gif

I sjecam se tocno prvog gledanja... wub.gif Poslije kina MBP i ja nismo otisli doma nego smo oteturali do prvog kaficha ( u shoku sleep.gif) i tamo sjedili oko tri sata razgovarajuci o filmu wub.gif silly.gif shocking2.gif Malo vise nego sto je film trajao...od scene do scene, nismo prestajali shocking2.gif

Uruk-hai
Posted: Oct 3 2006, 11:13 PM 618855

QUOTE (Valarauco ramainen @ Oct 4 2006, 12:10 AM)
Izgleda da je tri dana shoka nakon gledanja zajednicka reakcija, barem nekima rotfl.gif Ili su to mozda tri dana koliko se tada moglo izdrzati bez unosenja nove doze doh.gif

...ili su možda tri filma pa je to neka implicitna univerzalno svemirska pravilnost....damn ta neodgovorena pitanja koja muče cijeli svijet- otkrite se...

Anduril Ulair
Posted: Oct 4 2006, 12:38 AM 618881

Le Chef

Member No.: 110

3 dana blink.gif

i meni je trajalo tri dana shok...

stvarno univerzalna reakcija...

mrzio sam komentatore sastrane koji su pljuvali, ali mrzio sam i one koji su plakali za gandalfom jer sam znao da nisu citali knjige dry.gif

to je bilo prvi put da sam isao u kino po drugi put gledati neki film wub.gif
i zatim opet, pa opet tongue.gif

Ellin
Posted: Oct 4 2006, 08:49 AM 618930

Ithilwen

Member No.: 228

QUOTE (Valarauco ramainen @ Oct 4 2006, 12:10 AM)
Poslije kina MBP i ja nismo otisli doma nego smo oteturali do prvog kaficha ( u shoku sleep.gif) i tamo sjedili oko tri sata razgovarajuci o filmu wub.gif silly.gif shocking2.gif

ja se ne sjecam koliko smo mi sjedili u kaficu i komentirali, ali reakcija je bila identicna - oteturati do prvog kafica i sve iskomentirati. bigsadeyes.gif

I da, mislim da sam i ja izdrzala nekih tri dana do iduceg gledanja. Tada smo frendica i ja uspjele nabaviti 2. red partera, ali nije mi smetalo sto mi je platno preblizu, ni sto se moram iskriviti, nije mi smetalo bas nista...

wub.gif

antocjo
Posted: Oct 4 2006, 09:24 AM 618936

By the blood of the Lamb is my life kept safe

Member No.: 5

FotR sam gledao u kinu samo jednom... skupila se elipa iz zaje, nas 6-7 i kao ide se gledati Gospodar prstenova, za sto ja nisam tocno ni znao o cemu se radi, glavno da idemo negdi skupa klap.gif

I tako u blazenom neznanju sjedam u kino i pocinje prolog shocking2.gif user posted image i tako sam ostao sljedeca tri sata shocking2.gif user posted image a i kasnije... shocking2.gif user posted image

Nakon toga sam isao u vojsku pa nisam imao prilike opet gledati u kinu cry.gif

elrond
Posted: Oct 4 2006, 09:36 AM 618941

Vala

Member No.: 29

29.12.2003, maraton, tkalča, do ulaznica preko teških, vrlo teških veza, dobio, žutu špagicu s raragornom arwen i frodom samom i golumom, pogledao u cijelosti sva tri dijela, među njima i FOTR, dakako, i nakon ponovnog gledanja, samo mogu potvrditi prvobitni sud, FOTR mi je najbolji od tri dijela (IMO), bio, ostao, itd....nakon toga bilo je još maratona, u sklopu kojih pogledah fotr, no, (sad ko za inat nemogu pronači pm-ove), posvadio se s nekim kvazi umovima od novinara koji napisahu nebuloze koje nemaju veze s reklamom za cilit beng, a kamoli s LOTR-om.....da, i dobio diplomu, da sam izdržao maraton wub.gif yes.gif

Uruk-hai
Posted: Oct 4 2006, 11:18 AM 618977

QUOTE (elrond @ Oct 4 2006, 10:35 AM)
29.12.2003, maraton, tkalča, do ulaznica preko teških, vrlo teških veza, dobio, žutu špagicu s raragornom arwen i frodom samom i golumom, pogledao u cijelosti sva tri dijela, među njima i FOTR, dakako, i nakon ponovnog gledanja, samo mogu potvrditi prvobitni sud, FOTR mi je najbolji od tri dijela (IMO), bio, ostao, itd....nakon toga bilo je još maratona, u sklopu kojih pogledah fotr, no, (sad ko za inat nemogu pronači pm-ove), posvadio se s nekim kvazi umovima od novinara koji napisahu nebuloze koje nemaju veze s reklamom za cilit beng, a kamoli s LOTR-om.....da, i dobio diplomu, da sam izdržao maraton wub.gif yes.gif

...neki su bili i 28.12.....i čekali u redu...i upoznali svakoga... whistling.gif ima tu puno zgoda koje možda i nisu za ovaj topic...

..admini gdje se može postati o utiscima sa maratona (the real ones)?... eureka.gif

Tinúviel
Posted: Oct 4 2006, 11:28 AM 618981

Still in love

Member No.: 548

FOTR.... Jedva se sjecam kad je to bilo. Moram napeti sive stanice... doh.gif

Samo znam da sam jedva cekala da vidim to cudo o kojem su svi pricali. wub.gif
Eh, znam. eureka.gif Neka profesorica je cijeli razred odvela u kino i tako je nas 30-ak zauzelo mjestu u ... Broadwayu ( eureka.gif ) i slijedecih nekoliko sati smo buljili u ekran i slinili (decki na oruzje, cure na muske likove) wub.gif

I najtuzniji dio je sto sam ga samo jednom gledala u kinu. I samo jednom na tv-u. Dakle, dva puta ukupno. cry.gif

Ignis
Posted: Oct 4 2006, 08:46 PM 619212

You have a debt to pay… NOT GOOD! Rum is good... Not so bad

Member No.: 57

Da vidimo sleep.gif

bilo to prije podosta vremena blink.gif tko ce sve pamtiti silly.gif

znam da sam specijalno bila dosla u Zagreb kako bi gledala film wub.gif
Oryen i ja smo isle sleep.gif vani je bilo fino toplo ali su u kinu raspalili klimu... sto je na kraju krajeva bilo malo bitno...

Znam da sam kupila kokice... i tako smo sjele da gledamo film sleep.gif wub.gif
pola kolica je nestalo dok su bile najvave i blahblah.gif

i tada je krenuo film wub.gif kokice su zaboravljene se malo rasule... div294.gif
ja sam zaboravila da postoji naslon i cijelo vrijeme sam bila ovako nekako bigsadeyes.gif wub.gif bigsadeyes.gif
shocking2.gif crazy.gif shocking2.gif wow.gif gledanje filma usima, ocima i ustima sleep.gif

Oryen je bila... valjda unsure.gif nesto rekla za scenu kad je Bilbo bio u Rivendell i kad je Frodo dosao do njega... ali za mene je samo postojao film i nista vise bigsadeyes.gif cijeli svije oko mene je nestao u toj sekundi kad je film poceo wub.gif

tek kad je film zavrsio i kad smo izasli van, ijako nisam prestala blebetati i biti bigsadeyes.gif shocking2.gif bigsadeyes.gif skuzila sam da sam se smrznula... ali se svakako isplatilo sleep.gif

i znam da sam skoro svima poslije pricala veliki.gif veliki.gif veliki.gif o filmu i :socking: i da su me svi gledali kao da nisam normalna biggrin.gif

Oryen
Posted: Oct 4 2006, 08:55 PM 619216

ad acta

Member No.: 393

Potvrdjujem gore nareceno, te dodajem:
meni je bilo to drugi put da ga idem gledati wub.gif pa sam primjecivala i nesto drugo osim filma biggrin.gif

prvi put kad sam ga gledal isla sam s cimericom i dobile smo mjesto u prvo redu tako da smo nakon filma izgledale bas kao buljo bigsadeyes.gif
tijekom filma stalno smo pokusale sve pohvatati po platnu, tako da smo dobile i ukoceni vrat biggrin.gif , no zapravo nam to nista nije smetalo jer je bilo bitno da se konacno gleda film wub.gif
tjedan dana poslije filma hodale smo s glavom u oblacima wub.gif
i dan danas mi je FOTR najdrazi od sva tri yes.gif

1303 replies since Oct 3 2006, 02:50 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (87) < [1] 2 3 4 5 6 ... >
Back to O filmu "Gospodar prstenova"