Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (63) < [1] 2 3 4 5 6 ... > ( Go to first unread post )
TTT, The Two Towers
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
Anduril Ulair
Posted: Oct 3 2006, 02:55 PM 618607

Le Chef

Group: Members
Member No.: 110

Stari topic u novom izdanju. yes.gif

Otvaramo ga potpuno ispocetka da svi mozemo u njega postati neoptereceni starim postovima, da se nitko ne treba misliti je li nesto vec napisao ili rekao i kada.
Svima ce biti drago opet se podsjetiti svega sto volimo u ovom filmu, i razgovarati o dragim dijelovima i scenama.

Uzivajte hug.gif

Ellin
Posted: Oct 4 2006, 09:10 PM 619234

Ithilwen

Member No.: 228

jos nitko nije postao u ovaj topic...
idem ja. tongue.gif

u topicu fotr smo uglavnom krenuli opisivati dojmove s prvog gledanja, pa cu slicno poceti tu. tongue.gif tocnije, opisat cu nabavku karata. tongue.gif

to je bilo vrijeme dok nije bilo kompjutorizirane prodaje karata unaprijed, nego se cekalo pred kinom taj dan. wub.gif godinu ranije, karte je nabavio frend. za TTT, ja sam isla cekati za karte na dan pretpremijere. blagajna se otvarala u podne, ja stigla pred kino oko 8:30. Naravno, nisam bila prva, bilo nekih desetak bica ispred mene. wub.gif I naravno, savrseno smo se razumjeli, i svi se odmah skompali i razbrbljali. tongue.gif
MBP je moju namjeru da idem rano ujutro pred kino komentirao smijuci se i rekao nesto u stilu "ti si luda".
naravno, nije mu smetalo sto je "luda" kupila kartu i njemu.
ali dobro, necu ga puno ogovarati, stigao je i on u grad oko 9:30, pa mi donio kavu dok sam cekala, pa jos jednu malo kasnije, pa i marendu. njami.gif klap.gif
a bio je bas dosta hladan dan, nasmrzavali smo se... doh.gif ali nema veze, isplatilo se. wub.gif

I najzad, otvorila se u podne blagajna, ja kupila karte... wub.gif i to je to, navecer, kad je bio film, opet sam, kao godinu ranije, sjedila bez daha tri sata... wub.gif

Nessa
Posted: Oct 5 2006, 07:33 AM 619352

Have coffe - Will travel

Member No.: 341

Heh TTT wub.gif ima raznih prica o cekanju karata pred kinom, pa je tako i ova moja zabavna i pomalo cudna kao i sve rofl.gif Bio je to jedan ultra hladni zimski, dapace buroviti mellow.gif veoma buroviti doh.gif dan u Dalmaciji. Ja sam se digla jako, jako rano za tadasnje pojmove doh.gif (btw ne sicam se kad, ali blagajna kina Tesla se otvarala oko 10:30-11). Uglavnom kad sam ja dosla red je bio od kina Tesla do ljekarne Sušac rofl.gif nakon mene se prosirio do konzulata republike Austrije doh.gif I sva ta hrpa ljudi stoji na buretini u kapotima i jaketama i cupka okolo cekajuci da se blagajna otvori. A kad se napokon otvorila veliki.gif (nema drugog smajlica osim neki s pogledom u raj wub.gif ). I tako sam ja dobila svoju kartu, ok bilo je malo guranja div294.gif i povuci priko veze div294.gif (da poznajem portira u kinu, isplatilo se ic 2 put mjesecno u kino div294.gif ). Dosla sam doma na rucak skakucuci i cijelo vrijeme sam bila nekako jumpy.gif Inace TTT je pocinjao u 11 navecer bigsadeyes.gif ali to mi nije smetalo a_ne.gif tad sam bila nocna tica tongue.gif. Ali tog dana se nesto grozno dogodilo. Tamo oko 5 popodne cila Dalmacija je ostala bez struje veliki.gif ph34r.gif i ja sam sidila pred petrolejkom slusajuci soundtrack od TTT na discmanu i mrmljala u sebi molitve svim bogovima koje sam znala da dodje struja do 11 cry.gif Ajde valjda su se smilovali na mene i poslali mi struju brise.gif Doduse moji starci su mislili da sam potpuna ludjakinja koja ide po mrkloj mracini u 11 navecer u kino (nije bilo javne rasvjete, Elektro Dalmacija rolleyes.gif ), ali mene nije bilo briga. I napokon nakon toliko dugo cekanja sila sam u kino i film je poceo. Ja sam bila ovako --> cry.gif wub.gif Sicam se da mi se tokom filma motala misao: "Nadam se da kino ima agregat ako nestane struje." i "Daj Boze da ne nestane struje." I have little memorry of the rest of that day div294.gif Osim da sam bila cila happy sto sam znala glazbu u filmu. I da sam se odusevila Rohancima jumpy.gif wub.gif

Valarauco ramainen
Posted: Oct 5 2006, 09:09 PM 619733

Far over Misty Mountains cold, to dungeons deep and caverns old

Group: Admin
Member No.: 8

Ajme, TTT doh.gif
Godinu dana cekanja mi je bilo neizdrzljivo i nisam mogao podnijeti pomisao da je to 365 dana, i napravio sam najgoru mogucu gresku doh.gif Tragao sam za svim spy reportima sa snimanja, pricao s ljudima koji su bili Rohanci/ statisti, skupljao podatke i bio aktivan na Tolkienonline.comu doh.gif

Njihova premijera je normalno bila mnogo ranije od nase, i nisam se mogao suzdrzati, sve reporte sam procitao bigsadeyes.gif

Davno prije nego sto je TTT dosao kod nas u kina, ja sam znao svaku scenu, svaki kadar doh.gif Koji kreten doh.gif

I to sto sam saznao bilo mi je ok i mislio sam da ce mi se film svidjet ph34r.gif Ajmo majko kako sam se osjecao kad sam izisao iz kina nakon TTT-a ph34r.gif

Imao sam osjecaj da je film trajao 20 minuta, i da je potpuno prazan shocking2.gif

Trebalo mi je desetak gledanja da ga uspijem prihvatiti i naviknuti se na njega... EE- i su pomogli i zaokruzili ga malo, ali i dalje mi je najlosiji od sva tri doh.gif

Galadriel Artanis
Posted: Oct 5 2006, 09:36 PM 619765

Lady of the Golden Wood

Member No.: 190

Ja sam karte nabavila preko veze, bez čekanja i bila sretna što sam pošteđena sati i sati u redu bonk.gif

sad vidim da sam bila u krivu crryyy.gif

Valarauco ramainen
Posted: Oct 5 2006, 09:41 PM 619775

Istina, cekanje u redu za maraton ili opcenito za filmove Lotr je nesto nezaboravno roflmao.gif

Pogotovo onaj put kad smo Luce, Radagast i ja isli kupiti karte za pola Boarda, kad smo upecali Uruk - haia u redu rotfl.gif

Najbolje je bilo to sto je meni tisla baterija na mobu, Luce nije imala para, Rade zaboravio svoj doma, i nikome nismo mogli nista javiti, i satima su bili bez vijesti shocking2.gif

I ovo je generalni offtopic, osim ako ne smislim nacin kako da ovo sve vratim na temu unsure.gif

Jos smisljam unsure.gif

Smisljam scared.gif

Ne ide thud.gif

Offtopic, balrog angry2.gif fuj to angry2.gif

edit: sjetio sam se brise.gif Taj put smo gledali i TTT zajedno sleep.gif eto klap.gif

Galadriel Artanis
Posted: Oct 5 2006, 09:46 PM 619782

Lady of the Golden Wood

Pa i nije - opisuješ dojmove iz reda za (nadam se) TTT unsure.gif

Mene su na pretpremijeri TTT-a pažljiviji gledatelji i slušatelji mogli zamijetiti kao onu luđakinju koja je u jednom trenutku skočila na stolcu, rukama pokrila oči i užasnuto urliknula:

- "Samo mi molim te reci (frendu u stolici do) da ovo nisu vilenjaci u Helm's deepu?!?!?!?"

Valarauco ramainen
Posted: Oct 5 2006, 09:48 PM 619784

roflmao.gif Ali polako, dobili smo Haldira sleep.gif Sjecam se ( mutno, ali se sjecam) odredjenih spodoba koje su trkom iz kuhinje jurile u dvoranu za projekcije da ne propuste ulazak vilenjaka i Haldira sleep.gif

Nakon pocetnog shoka, covjek se sasvim fino navikne na njih tamo, jelda? div294.gif

Galadriel Artanis
Posted: Oct 5 2006, 09:50 PM 619786

Lady of the Golden Wood

Ko li je to bio div294.gif

Je, čak i zaplačem kad ugledam onu hrpetinu lijepih vilenjačkih leševa crryyy.gif crryyy.gif crryyy.gif

Ellin
Posted: Oct 5 2006, 10:05 PM 619806

Ithilwen

Member No.: 228

ja sam uspjesno odoljela svim spojlerima poput ovih na koje si ti naletio, val, kako za ttt, tako i za rotk. yes.gif

Uruk-hai
Posted: Oct 5 2006, 11:11 PM 619881

Man with a condition..without pills

Member No.: 72

QUOTE (Galadriel Artanis @ Oct 5 2006, 10:45 PM)

Mene su na pretpremijeri TTT-a pažljiviji gledatelji i slušatelji mogli zamijetiti kao onu luđakinju koja je u jednom trenutku skočila na stolcu, rukama pokrila oči i užasnuto urliknula:

- "Samo mi molim te reci (frendu u stolici do) da ovo nisu vilenjaci u Helm's deepu?!?!?!?"

...that women should be recruited... whistling.gif

Anduril Ulair
Posted: Oct 6 2006, 12:27 PM 620118

Le Chef

nemogu vise

mislio sam cekati do maratona, ali ne mogu

ovaj preuredjeni fil je uzas wub.gif

ode gledati ttt ee...

Anduril Ulair
Posted: Oct 6 2006, 12:47 PM 620132

Le Chef

sjecate se onog prvog podilazenja trnaca kada ste gledali filmove???

po vasim postovima vidim da se sjecate...

sa svakim gledanjem ti jezurci su sve manji i manji...

ali sada kada sam gledao ovih prve dvije minute ttt, kada se gandalf bori sa balrogo, isti ti trnci, isti kao kada sam prvi put gledao su me prozeli...
u istoj snazi wub.gif

ode nazad gledati film

Anduril Ulair
Posted: Oct 6 2006, 01:10 PM 620145

Le Chef

isti osjecaj dok Saruman prica sa Sauronom preko palantira ph34r.gif

Together my lord Sauron we shall rule this MidlleEarth

a tek glazba dok to prica shocking2.gif

Anduril Ulair
Posted: Oct 6 2006, 01:25 PM 620148

Le Chef

RIDERS OF ROHAN shocking2.gif

neznam sta mi je danas, kao da prvi put gledam film...

ova rekonstrukcija je zivi uzas

936 replies since Oct 3 2006, 02:55 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (63) < [1] 2 3 4 5 6 ... >
Back to O filmu "Gospodar prstenova"