Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (77) < [1] 2 3 4 5 6 ... > ( Go to first unread post )
ROTK, Return Of The King
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
turgon
Posted: Oct 6 2006, 03:43 PM 620222

baraba

Group: Members
Member No.: 527

Stari topic u novom izdanju. yes.gif

Otvaramo ga potpuno ispocetka da svi mozemo u njega postati neoptereceni starim postovima, da se nitko ne treba misliti je li nesto vec napisao ili rekao i kada.
Svima ce biti drago opet se podsjetiti svega sto volimo u ovom filmu, i razgovarati o dragim dijelovima i scenama.

Uzivajte hug.gif

Nessa
Posted: Oct 6 2006, 03:51 PM 620233

Have coffe - Will travel

Member No.: 341

jumpy.gif jumpy.gif ROTK wub.gif jedan dug dio vremena mi je to bio najdrazi dio filmske triologije veliki.gif wub.gif Bila sam opsjednuta tim djelom, sve sam znala napamet (kao da ostale nisam rofl.gif ) Sjecam se da sam isla na premijeru s RL bratom tocno na Bozic. I da sam otisla sa kolektivne kave s razredom da bi mogla stajat u redu za karte rofl.gif Trcala sam od Vojne bolnice do HNK thud.gif Ima jedna zanimljivost s premijere ROTK-a u Splitu. Naime na premijeri smo bili ja, sholky, elf d i Rainalcar ali naravno tad nismo znali jedni druge niti se ja sjecam da sam ih vidila roflmao.gif I ima ona pricica da je elf d. istrco u po filma iz kina i vikao da j*** P.J. mater rotfl.gif Ja to nisam vidila mellow.gif buljila sam u film yes.gif wub.gif i Minas Tirith wub.gif ali Aragorn na krunidbi cry.gif wub.gif I Sive luke cry.gif crryyy.gif zasto je moralo zavrsit crryyy.gif tad sam se rasplakala skroz, a cili film sam imala neki grop u grlu cry.gif smrtch

luthien
Posted: Oct 6 2006, 04:04 PM 620239

tuathaDEdanan

Member No.: 31

od silnog ocekivanja i nabijenih emocija, nabavljanja karata...proplakala sam na filmu. Na kovanju Andurila. Doslovno sam imala feeling da svjedocim povijesnom dogadaju shocking2.gif
Bila sam hodajuca emocija i svaka me scena dirala dublje nego ijedna prije. Iako mi rokt nije bolji od fotr npr...

poslje filma sam 3 dana bila u sivim lukama i na rubu suza zbog vjecnog plamena koji ce se ugasit... tolkio da mi je sefica bila rekla sa ili dodem k sebi ili odem doma
ph34r.gif

Beregond Ancalimon
Posted: Oct 6 2006, 04:23 PM 620241

Member No.: 601

Ako me ista u zivotu bacilo u delirum onda je to svakako bio ROTK wub.gif Nikad ga nisam gledao u kinu vec sam nabavio DVDe za sebe i pogledao ga na miru sam....
Tesko je opisati sto covjek osjeti u tim trenucima ali kad sam prvi puta vidio Minas Tirith, Gandalfa i Pippina kako jasu prema citadeli wub.gif Mislim da se nikad nisam toliko najezio kao onda... glazba, atmosfera, sve odlicno. Gondor was alive yes.gif the King was about to return wub.gif

Tinúviel
Posted: Oct 6 2006, 05:55 PM 620267

Still in love

Member No.: 548

ROTK... wub.gif
Najupecatljiva scena mi je bila Aragornova krunidba. wub.gif Sjedila sam sam kraj frenda doh.gif koji je mrtav hladan odgledao film, ali meni je cijelo vrijeme nesto upadalo u oko pa sam morala plakati. whistling.gif
cry.gif

I jos nesto: odgledala sam film samo jednom i zato ovim povodom pokrecem humanitarnu akciju "Dajmo Tinuviel da opet vidi ROTK" sleep.gif

Edited by Tinúviel - Oct 6 2006, 07:07 PM

Ellin
Posted: Oct 8 2006, 04:58 PM 621137

Ithilwen

Member No.: 228

QUOTE (Valarauco ramainen @ Feb 22 2004, 03:40 AM)
ZBOG OVOGA CETE OPET GLEDAT ROTK!!!!

Kliknite na Play movie, i onda se strpite i gledajte kako se linija lagano pomice... dry.gif nemojte kao ja bjesomucno klikat frame po frame jer ga to nece ubrzat... dry.gif  trust me... dry.gif  i pojacajte zvucnike! crazy.gif

na ovo sam naletila snimajuci stari topic rotk... naravno, malo sam ga iscitavala usput... cry.gif wub.gif

i naravno, kliknula sam na link... cry.gif najezila se cim se poceo vrtiti filmic... cry.gif i raspekmezila se totalno, i dosle suze na oci... cry.gif

cry.gif wub.gif wub.gif wub.gif

luthien
Posted: Oct 8 2006, 06:05 PM 621165

tuathaDEdanan

Member No.: 31

DEEEEEAAAATH NEMA STRASNIJE I EMOCIONALNIJE SCENE OD TE. Nemoram ju ni vidit da me zeme

Ellin
Posted: Oct 8 2006, 06:05 PM 621167

Ithilwen

Member No.: 228

meni je jos jaca ona scena kad eomer ugleda eowyn i misli da je mrtva. cry.gif

Faramir11
Posted: Oct 8 2006, 07:08 PM 621240

The Hobbit

Member No.: 485

QUOTE (Aemornion @ Oct 6 2006, 04:22 PM)
Ako me ista u zivotu bacilo u delirum onda je to svakako bio ROTK wub.gif Nikad ga nisam gledao u kinu vec sam nabavio DVDe za sebe i pogledao ga na miru sam....
Tesko je opisati sto covjek osjeti u tim trenucima ali kad sam prvi puta vidio Minas Tirith, Gandalfa i Pippina kako jasu prema citadeli wub.gif Mislim da se nikad nisam toliko najezio kao onda... glazba, atmosfera, sve odlicno. Gondor was alive yes.gif the King was about to return wub.gif

Definitvno... hug.gif hug.gif

arien
Posted: Oct 8 2006, 09:22 PM 621385

aurë entuluva

Group: Moderator
Member No.: 155

hm, meni rotk nije nista posebno doh.gif ocekivala sam vise pa me malo razocarao, mozda je samo u tome stvar tongue.gif

da, postoji dosta genijalnih stvari, death scena je jedna od njih wub.gif nitko ne moze ostati ravnodusan na to wub.gif savrsena stvar wub.gif mozda najbolja u sva tri filma wub.gif

i beaconsi su jedan veliki plus veliki.gif

i pocetak s Gollumom je prilicno dobar bigsadeyes.gif ph34r.gif nazguli koji lete iznad Minas Tiritha... wow.gif jezivo, u svakom slucaju mellow.gif

onaj trenutak kada Theoden i ekipa vide kako se priblizavaju mumakilichi div294.gif tongue.gif istocnjaci koji nesto pjevaju bigsadeyes.gif zakon scena bigsadeyes.gif

Denethor koji se baca sa sedme razine roflmao.gif notworthy.gif

home is behind, the world ahead bigsadeyes.gif veliki.gif wub.gif

i kada Galadriel pruza Frodu ruku tongue.gif klap.gif istina, malo mi je izgledala blesavo u pocetku... doh.gif

WiKi & Eowyn veliki.gif fool veliki.gif no man can kill me veliki.gif *kssssh* veliki.gif die now... veliki.gif *ksssh* *ksssssh*
uvijek se sjetim Anyice na tom djelu roflmao.gif tongue.gif

i glazba koja pocinje negdje od djela kada se Frodo i Sam penju na Mount Doom, a zavrsava... blink.gif pa, nakon Sivih Luka tongue.gif wub.gif

eh da, i jedan genijalan dio za kraj a onda prestajem jer se ne mogu sjetiti vise nicega... tongue.gif wub.gif scena kada The Cetvorica piju pivo u krchmi ( roflmao.gif ) i samo se pogledaju bez rijeci, sve je jasno sad.gif

sleep.gif tongue.gif

Valarauco ramainen
Posted: Oct 8 2006, 09:25 PM 621388

Far over Misty Mountains cold, to dungeons deep and caverns old

Group: Admin
Member No.: 8

QUOTE (arien @ Oct 8 2006, 10:22 PM)

onaj trenutak kada Theoden i ekipa vide kako se priblizavaju mumakilichi div294.gif tongue.gif istocnjaci koji nesto pjevaju bigsadeyes.gif zakon scena bigsadeyes.gif

E, to je definitivno bolje u TE nego u EE luuuud.gif

U EE su napravili drugaciju montazu i potpuno se izgubilo onih nekoliko trenutaka tisine i njihovih faca kad se svi okrecu i ugledaju ih, onaj zastoj u bici kad sve stane i kad skuze sto dolazi prema njima shocking2.gif

Nessa
Posted: Oct 8 2006, 09:29 PM 621391

Have coffe - Will travel

Member No.: 341

QUOTE (arien @ Oct 8 2006, 10:22 PM)
Denethor koji se baca sa sedme razine roflmao.gif notworthy.gif

eh da, i jedan genijalan dio za kraj a onda prestajem jer se ne mogu sjetiti vise nicega... tongue.gif wub.gif scena kada The Cetvorica piju pivo u krchmi ( roflmao.gif ) i samo se pogledaju bez rijeci, sve je jasno sad.gif

sleep.gif tongue.gif

ja sam uvijek tvrdila da je moj dida bio zivuca olimpijska baklja yes.gif koristili smo ga za otvaranje ME olimpijade jednom yes.gif kad je bila u Minas Tirithu. Prekrasno nesto cry.gif

I slazem se s tobom za Hobbite, prekrasna scena cry.gif bas nekako rl i ljudska yes.gif I kako si zaboravila Aragornov govor luuuud.gif This day we fight! jumpy.gif

Faramir11
Posted: Oct 8 2006, 09:33 PM 621393

The Hobbit

Member No.: 485

QUOTE (arien @ Oct 8 2006, 09:22 PM)
home is behind, the world ahead bigsadeyes.gif veliki.gif wub.gif

i kada Galadriel pruza Frodu ruku tongue.gif klap.gif

Legendarno,vjecno... wub.gif notworthy.gif
A tu spada i razgovor Gandalfa i Pipina(White Shores...And Beyond) notworthy.gif

freya
Posted: Oct 8 2006, 09:33 PM 621395

no title today

Member No.: 361

Već sam rekla i prije u onom starom Filmu, a reći ću opet.......

Za mene je jedna od najjačih, a svakako najdirljivija scena u cijelom ROTKu ona kad Denethor jede ono nešto malo crveno i sok mu kao krv curi niz bradu, Pippin pjeva "home is behind......." a Faramir i njegovi Gondorci jure prema Osgiliathu i ususret sigurnoj smrti...... cry.gif

I onda se više ne čuje topot konjskih kopita i povici, već samo pjesma...... cry.gif

Sorongil Sulandune
Posted: Oct 8 2006, 09:42 PM 621398

Forth Eorlingas !!

Member No.: 541

Nakon ROTKA sam izashao iz kina i napisao frendu poruku ...."there are no words i elvish ,entish , or the tungs of men to describe this greatnes"....
Moj prvi susret sa ROTK-om je bio planiran unaprijed ,,,naime prvi sam ga put gleda na maratonu u Tkalchi dakle FOTR , pa TTT . Pa onda ROTK jedva sam mogao stajati na nogama i zapalit cigaret na pauzi izmedju tt-a i rotk-a.......

Atmosfera filma me pratila barem josh desetak dana prije nego sam ga ishao josh jednom pogledat sa zhenom i frendovima ......

naravno neke scene mi se nikad neche izbrisat iz sijechanja ....evo i sad dok pishem i prisjecham se ...sav sam se najezhio .......

---ride of the Rohirrim----- crryyy.gif crryyy.gif crryyy.gif

---Eomer & Eowyn na Pellenoru------ crryyy.gif crryyy.gif crryyy.gif

----Sive Luke----- crryyy.gif crryyy.gif crryyy.gif crryyy.gif

----dolazak Gandija i co. u Isengard (((salted pork))----- rotfl.gif rotfl.gif rotfl.gif

-----neumorno penjanje hobita na Orodruin-------e pa chak je i meni dodijalo........

Eto to je to .............

1142 replies since Oct 6 2006, 03:43 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (77) < [1] 2 3 4 5 6 ... >
Back to O filmu "Gospodar prstenova"