Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (69) < [1] 2 3 4 5 6 ... > ( Go to first unread post )
REPORTS OLITI IZVJESCA, remek djela nasih povjesnicara councila
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 12:24 PM 63355

Far over Misty Mountains cold, to dungeons deep and caverns old

Group: Admin
Member No.: 8

Mislim da je krajnje vrijeme da se ovo napravi, jer su se stvari otrgle kontroli... blink.gif Precesto se sastajemo, reporti se gomilaju i razbacani su, Gomil je poceo pisat knjige...di je tome kraj?

Ovdje cemo ih skupit u jedno, a ja danas imam vremena za kopanje po starim Sastancima. Ako sam koje promasio, molim da se sami autori sjete i upozore me, pa cu procesljat opet.

Povijest Forumskih Councila zapocinje slavnim 01.06.2003, kad se mala skupina hrabro otputila u nepoznato, oboruzana samo Milkama... nemrem bilivit, upravo mi Fotr soundtrack pjeva onaj dio kad je Druzina prvi put na prijevoju, jedan za drugim, majke mi ne lazem!!!! excl.gif
user posted image
No, na taj prvi Council su dosli, i zauvijek ostali - Nimrodel, Luthien, Elenna, Anuviel, Radagast, Gomil, Antocjo i Valarauco.

U to drevno doba jos nismo pisali reporte, pa smo imali samo usmenu predaju, i legende su dosle i do novijih clanova koji su se postupno prikljucivali.
Prvi zapisani report je, cini mi se, sa prvog Splitskog Councila, i to cast pripada Sholkyju i Elfu Dalmateu... pocet cemo s njima... booyah.gif

edit: ubacio slicicu... wub.gif, i jos nesto:ovdje su samo reporti, znaci nemojte komentirati. Komentare nastavite stavljati u Sastanke gdje su councili i dogovoreni, da se ovdje opet ne zatrpaju s deset postova punih smajlija. Stvar je u tome da ih imamo bas jednog za drugim, da ih ne moramo traziti.

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 12:25 PM 63356

Ali prije toga cu staviti ovaj mali prazan post kojeg cemo kasnije editirati, jer ce ovdje biti zapisano zajednicko izvjesce Prve Osmorke... wub.gif

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 12:33 PM 63358

Sholky, Posted: Feb 14 2004, 11:44 PM

Evo me! biggrin.gif
Bas je dobro kad procitas da te ljudi cekaju... smile.gif wub.gif hug.gif

Uglavnom counsil je prosao, i sve je bilo super, i Samuraj je vrlo dobar film, i publika u kinu je bila angry2.gif sick.gif , ali nema veze, i ne znam vise sta da pisem, i pisem samo zato sta ste me cekali pa je posteno da nesto i dobijete za to cekanje... biggrin.gif wink.gif tongue.gif

2.post

Ok onda cu ipak napisat nesto vise. biggrin.gif

Dakle, ...
Nasli smo se na autobsnoj stanici u prt sati. I to prvo sam ja vidio Naryu i Anry iako je Narya drzala milku tako da se nije moglo uopce vidjet da je to milka biggrin.gif
Onda nam je Elf poslao poruk da je on na stanici, ali mi ga nismo vidjeli conf44.gif
Onda je Narya zvala Elfa pa je tipu koji je bio pet metara od nas zvonio mobitel, pa smo vidili da je to Elf. Kod njega isto nisam vidio milku, jer je drzao tri milke u kesi (vrecici biggrin.gif ) bonk.gif

... nastavak u sljedecem postu...

... onda smo isli do kina i kupili ulaznice za film.
Ostalo nam je jos sat vremena do filma, pa smo napravili dir preko rive, pa do kraja luke i nazad.
Onda smo, pogadas biggrin.gif , u kinu gledali film. Onda su Narya i Anry isle doma, a ja i Elf smo otisli do fast fooda pa doma.
Eto , to je to. Jesi sad zadovoljan? biggrin.gif

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 12:42 PM 63364

Elf Dalmatae, Posted: Feb 15 2004, 06:53 PM

Khm... dakle.
Splitski Counsil, održan dana Gospodnjeg 14. 02. godine Gospodnje 2004.

JUTRO
Ustao sam dosta rano (oko devet ipo, ili kako vi u Zg kažete, pola deset), oprao suđe koje je ostalo od sinoćnje večere. Tu radnju je pratila umilna glazba prvog soundtracka. blush.gif
Barometar napetosti pokazuje debelo ispod ništice.... posljedica sinoćnjeg izlaska.

11.00
Hmm.. da li da pogledam oba filma? U gradu moram biti u pet, bus kreće u 16.20.... nope nemam vremena. Ali pogledat ću TTT neener.gif jumpy.gif
Barometar....koji barometar hah.gif ?

13.25
Joj kako vrijeme leti kad čovjek opet instalira HOMM 3. shocking2.gif Ok, asd bi stvarno bio red da počnem sa filmom. klap.gif
Hmm baš me zanima kako će ekipa izgledat... sholky će valjda ponijet laptop ili barem palm pilot sa sobom, narya će bit odjevena u crno, sa preko obučenom Deep Purple T- shirt majicom. Ja... da li da se otuširam ili ne conf44.gif Ma, valjda neće ništa primjetiti, kino je ionako klimatizirano silly.gif
Barometar... petšest (od mogućih deset )

14.50
NE, NEĆU TI PEĆI ĆEVAPE ZA RUČAK, JEDI CORNFLAKES (odgovor mojoj seki, bili smo sami doma, roditelji su išli na vikendicu), ZAR NE VIDIŠ DA ĆE SE SAD FAJTAT S VARZIMA excl.gif
PADE ARAGORN!!!!!!! NEeeeeeeeee no.gif

15.35
Na VHS-u titra STOP. Sjetio sam se da moram obaviti još par kućanskih zadataka. conf44.gif silly.gif
Opet sam se iskazao sa svojim osjećajem za timing. Imao sam cijeli božji dan na raspolaganju, i sad ću ponovo doći u stisku s vremenom

15.45
Usisavam sobu
Barometar.... hurry master, he will catch you, he will catch you blink.gif

15.50
Praznim smeće ph34r.gif
Barometar... no time to waste silly! bonk.gif

15.55
Dolazi Gandalf sa Eomerom.
Juriš Eorlinzi, osvetite moju vilenjačku braću koja su pala štiteći vaše najmilije cry.gif stretcher.gif
Barometar... ma sad je fajt, reći ću vam kasnije.

16.00
Fen za kosu, pasta za brijanje... ma neću se brijat, nema vremena, odjeća....odjeća?
Sekooooo, šta ću obuć? puzzled.gif
Barometar.... ko da sam na vrhu Orodruina.

16.15
Još samo da osušim kosu
Barometar... don't worry mister Frodo.

16.20
Trčim (polumokre glave) na stanicu
Barometar... uzbuđen? Ko, JA? Ma neeee.... jumpy.gif

16. 22
YESSS, MY PRECIOUSSS, UHVATILI SMO BUS! lukavi.gif

ps. nastavak slijedi, moram off line. angry2.gif

edit:Ove malo vece koji su i bili u dva posta, cu ostavit tako. Sholkyjevi su bili mali pa sam ih spojio.

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 12:45 PM 63366

Elf Dalmatae,Posted: Feb 17 2004, 03:01 AM

16.30
Joj, neće valjda kontrola ući u bus, švercam se već 3 godine.
Barometar.... napet ko onaj čiča u Helm's Deepu kad prerano ispali strijelu na orke. luuuud.gif

16.40
Došo u grad. Yesss, prevarili smo ih, te ružne debele kontrolore biggrin.gif
Primijo SuMuSu od sholkya da film nije u pet ipo nego u šest.
Uff... da sam znao mogao sam bar kosu do kraja osušiti.
Barometar... conf44.gif

16.55
Pa nisu ove milke preskupe.
Vidi, vidi, ovo su 100% oni.
"Bok, jel se mi znamo?" upadam ja trima osobama mlađe dobi
"Aaa... ne baš." zbunjen odgovor.
"Uh, sorry, pogriješio sam." - ZEMLJO, OTVORI SE excl.gif ohmy.gif

STOP! bonk.gif

Budući da je sada jaako kasno, i da mene ujutro čeka nadoknada vježbi na faxu, to je sve za sada.
Nastavak slijedi.

cool.gif

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 12:46 PM 63367

Elf Dalmatae, Posted: Feb 17 2004, 11:22 AM

17.00

Joj, pa oni su stajali 5 m od mene, koja zbunjoza.
Bok bok, ja sam elf, narya drago mi je, sholky, anrya...etc.
Sholky mi je poznat odnekud... slijedi razgovor..
Ej jes' ti ikad bijo u onu igrajonu u Radunici...blablabla... igrali starcraft skupa cool.gif
Idemo kupiti karte.. evilwait.gif
Ti dam ti dam ti dam... shetamo prema kinu, narya spominje kvejk tri, na što sam reagorao ko dresirani doberman.... nisam je niš pitao samo ono, ukočijo se. Koliko je 72 podijeljeno sa 4?
Ko ima digitron (to vam je kalkulator, ako neko ne zna)?
=18 kn
Barometar...toliko sam kul da ovce broje mene prije spavanja cool.gif

17.15.
Idemo u shetnju, jer još je rano....
.
.
.
.
.
.
.Shetamo
.
.
.
17.35
Lagano se vrachamo natrag prema kinu, ogovaramo članove zg councila tongue.gif biggrin.gif

17.40
Zadar? What's zadar my preciousss, what' s zadarr.. ghollum, ghollum...
Barometar... ma super nešto neener.gif

17.45.
"Besplatan sok uz kokice! Izvolite!"
No response... kraj žene smo prošli hladni ko kameni kipovi argonatha smile.gif
Barometar... joj kolko dice će gladat film... samo da nebudu gnjavili blink.gif

18.00
Milka s jogurtom (pokoj joj duši) je već prošlost, four to go.

18.05- 19.40
Gledamo Toma kruza, koljemo milke.
Barometar... kako mrzim kad ljudi koriste mobitel u kinu excl.gif dry.gif

19.45
Zar i ti kćeri Narya? (Priča na mob, dok po platnu trčkaraju japanci i tom kruz)

19.55
PUKO excl.gif - ko kokica.
AKO NE ZAČEPIŠ OPALIT ĆU TI PEŠČURINU excl.gif AKO TI SE FILM NE GLEDA, AJDE VANKA excl.gif

19.56.
Klinac jadan dobijo napadaj od šoka, neću više.
Barometar...hehee, moš mislit, samo čekam da opet pisne lukavi.gif

20.25
Gotov film, ostale dvije milke.

20.35
Ja i sholky se pozdravili sa ženama, ošli na pizzu.
biggrin.gif

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 12:48 PM 63369

Narya, Posted: Feb 17 2004, 10:04 PM

E sad je red da i ja više odgovorim.Elf je to super opisao.
evo prvo da kažem da nisam nosila svoju i Anyinu Deep Purple majicu jer je bila na pranju.

Evo mog dnevnika:

8.30 dana tog i tog.Valentinovo
Ćaća me budi...meni se spava....Pola sata razbuđivanja

09.00
....Šaljem Valu čestitku za Valentinovo i zovem Anry da provjerim jel sve ok!

9.30

krećem u grad sa ekipom i doma me nema negdi do 2h..Bila na njemačkom i dramskoj... dry.gif

2.00
Zove Anry i kaže da bi bilo bolje krenit busom u 4h jer se do Splita vozi 45 min.

2.20
MAAAAMMAAAAA! DI MI JE DEEP PURPLE MAJCA?
-Pere se !
-NE!A taman se tila uokolo hvalit Anyinim umjećem crtanja cool.gif

2.45
aj da bar matku napišem.... wink.gif

03.00
još malo...još malo....još malo....AAAAaaaaAAAaaa!!!!
Šta ako bus kasni?Šta ako Anry otkaže?
AAAAAAaaaaaaaAAAAAA!!!!!!!!

3.45
Sve spremno! Lova tu,mob tu (imam love zupi.gif),nema Milke..ma nema veze kupit ćemo na stanici...Krećem...
Oko 3.50 nađem se sa Anry kraj Balinice i gledamo koju ćemo čokoladu uzet...uzmemo neku tamo sa nugat punjenjem....valjda... puzzled.gif

Na stanici rećemo mjesnu ekipu skejtera.Ako neko od njih zna se skejtat,onda sam ja Bill Clinton (palo mi na pamet)

04.00

Mi u busu.Pričamo o budućoj exkurziji,ogovaramo ekipu iz druge smjene...itd.
Taman u kaštel Starom skrećemo na magistralu zbog prometne u Kambelovcu.

Evo nas oko 5 u Splitu.Skužili smo da mi se čokolada otopila u džepu i crkajemo od smijeha... rotfl.gif

Vidimo tipa sa milkom u ruci.Mora bit neko od njih...

,,Bog,ja san Sholky (.....)'',,Narya,drago mi je'',,Anry,drago mi je''

Ja: Di je Elf?
(zovem elfa)
Cujemo nekom tipu zvoni mob.Prilazi on nama i upoznajemo se.
(Milka u vrećici oli ti kesi rotfl.gif rotfl.gif neener.gif rotfl.gif klap.gif )

Di ćemo sad?
Ajmo kupit karte...
72:4
nebi se niko sitia da je 18.Kad sam rekla da je 18,nitko mi nije virova.
To smo rješili,di ćemo sad?
Imamo dobrih jedan sat do predstave..
Šetanje rivom....do kraja rive....nazad
Taman prolazimo kod nekog štanda di svira Stairway to heaven.
Prisjećanje na koncert u Japanu (Radiohead).. rotfl.gif

...Počinje film...
....Ono pričanje na mob je bilo hitno jer me mater zvala....
Film zakon,neka dica iza nas koja frfljaju u stilu Jelene Kape...
Valjaju baze koji bi trebali bit smiješne ....ali samo njihovoj generaciji... dry.gif

Anryin otac će doć po nas oko osam ipo oli ti pola devet.
A mi baš mislili da ćemo na pizzu il nešto slično..
kako ćemo to reć Sholkyu i Elfu? puzzled.gif no.gif
kraj filma....Oni dvoje izjurili iz kina,a nas baš treba Anryin tata vani čekat,i on ovaj....nije zna da smo tribali se nać sa ekipom sa foruma....kao ni moji....

Šta ćemo sad?izađemo vani...fala Bogu nigdi na vidiku anryinog oca...Pozdravljamo se itd.

ps.Sholky,Elf,stvarno nismo uopće pričali o LOTR-u.Drugi put se nađemo eno nako,tek toliko da se nađemo.idemo na piće i pričamo...Ok?

Sve je prošlo OK.Meni bilo super i anry također...

klap.gif klap.gif klap.gif klap.gif klap.gif klap.gif klap.gif

edit:So ended the days of First Split Council.... wub.gif

Edited by Valarauco ramainen - Apr 25 2004, 02:01 PM

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 01:05 PM 63373

Prvo relativno zajednicko kino novih i starih clanova, u Cinestaru, na The Return of the King, popis membera u tekstovima...
Zagymir Posted: Feb 29 2004, 11:11 PM

OK, obzirom da se danas ipak zovem zagyrun, naravno da sam za dvjie duzine prestigao sve ostale (nisam im cak ni noge podmetao! bonk.gif ) pa valjda moram dati prvi report

joj, sigurno cu nesto ispustit pa oprostite!, jer se dojmovi jos nisu slegli, a i malo mi se zuri doma, cijeli sam dan na poslu, nisam stigao nista ni pojesti osim velikih kokica u kinu bonk.gif bonk.gif
ok, daklem, naravno da sam upao u zasjedu bica iz medjuzemlja, al borio sam se i ja cool.gif

daklem, prvo, jedva sam se iscupao s posla, pa sam zeru kasnio i stigao do Medjuzemlja tek u 16.15, kad tamo gomile orca pred blagajnama za kino; a netko je ukrao coopera i ostavio neki smijesni bike na njegovom mjestu, pa naravno da ni Druzbe prstenova nije bilo tamo!

Zabirnuo sam se u tom trenutku da ne ostanemo bez karata pa sam ono prvo probao skenirati redove ne bih li skuzio nekoga iz ekipe, a potom sam i stao u red (just in case), mudro skirvajuci milku i dzepu i prizeljkivajuci prepad; al kak mi nije uspijelo locirati ih, malo sam u polupanici poslao PM Antocju via rucno telefonsko smetalo, pitajuci: DI SU TE KARTE!!!

odmah potom Antocjo se bimao straith usred orka guzve i skuzih ga tada prjie nego on mene i zaskocim ga!
"Natjerao" sam ga (citaj odvukao me) potom ka Propetom konjicu gdje je ekipa finisirala svoju trecu "Biru" gdje sam naravno bio prisiljen igrati ruski rulet. Pogodio sam jedino Gomila, umalo i Hannah, al je zamijenih s Ellenom, a imao sam cast upoznati i velikog maga Ezekija (Tania je stigla poslije mene pa je ona imala slicni revolver na svom celu, al s nesto manje metaka). No, tek sam onda dozivio poraz, iako sam napol bio svjestan sto mi se sprema. Naime, kako sam bio pod dojmom i cijeli dan u zurbi, Balrog (za kojeg nisam imao pojma da ipak moze ici u kino) me razoruzao i bacio u tminu, iako sam ga na pola metra ispred mene ipak prepoznao (al bjese kasno!)

dakle, eto Val nas je (il barem mene i Taniju) iznenadio svojim ukazom, sto je kasno i platio milkom u straznjicu rotfl.gif rotfl.gif rotfl.gif rotfl.gif

TEK ONDA SMO ISLI KUPIT KARTE! (i to tri brata: Bor/Far/Zag-mir) I umalo sam se opet zabrinuo, al naravno tko bi se usudio na blagajni zaustaviti Balroga, tete na blagajni samo su blijedo ispruzile tickete (osam komada) i zazeljele nam toplo boraviste u njihovoj pecini.

ja sam se doduse iz dvorane morao vracati par koraka unazad kako bih kupio godisnju zalihu kokica, stuc, stuc booyah.gif

a dalje znate i svi: Deagol, Rohirrim, Minas Tirith, Svjetionici po Alpama, Dobar tek Denethoru, puno Orka, jos Orka, jedan Patuljak, prekid od 20 minuta (iako u dvorani nije bilo snijega), Polo mecevi na Pellenorskim poljima, Bitka ala Aleksandar Makedonski i Star Wars, i opet Erupcija vulkana Etne, i dakako nekoliko vjencanja na kraju

i puno hug.gif hug.gif hug.gif za ekipu u kinu
i hug.gif svima vama koji niste mogli doci jer jos niste otkrili kako biti na dva mjesta istovremeno neener.gif neener.gif

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 01:07 PM 63375

Hannah Posted: Mar 1 2004, 01:28 AM

Izvjestaj
od 16 do 16 i 30- pogadjanje tko je tko, odusevljeni milkama koje smo dobili od Zagya, pitamo jedni druge kakvu su milku dobili
od 16:45 do 16:46 - trazenje dvorane 10 ( ili 9, karte nisu bile kod mene pa ne znam), smjestamo se u svoj red:i ( cetvrti od kino platna)
...
Smeagol, Deagol..............................................................Sam i Rosie i njihova djeca ( ovo je bio ROTK od pocetka do kraja )

Dok se Frodo bori s Gollumom..Val bez objasnjenja unistava pola milke ( ne sjecam se od cega je bila ) sada vise nije bitno....Da ju je pojeo jos bi shvatila ali ovako ju uciniti neupotrebljivom??? dry.gif ( svak zna svoje )

THE END

Ostajemo sjediti...gledamo odjavnu spicu...likove...
Svi su otisli iz dvorane..sjedimo i pjevamo s Annie....prilazi nam osoblje iz kina ( gledamo ih s podsmjehom ali im ne pridajemo veliku vaznost ) i dalje pjevamo.....
nevoljko ustajemo, oblacimo jakne, pjevamo...i gledamo u Balroga zbog kojeg smo morali ranije izaci..... tongue.gif

Ez, Tania, Zagy, Elenna, Gomil, Antocjo, Val hug.gif koliko dobrih ljudi na ovom forumu wub.gif

p.s.
balrog belj.gif

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 01:13 PM 63380

Tania Adalem Posted: Mar 2 2004, 02:11 AM

Smirite se malo, pilići moji. tongue.gif Mislim da i ja dugujem jedan izvještaj o nedjeljnim događajima. Pa eto...

16:30 Probijam se kroz redove ljutitih orka i pobješnjelu rulju što hara gradom koji polao pada u sjenu; sablje, mačevi, vile, toljage, malo magije, specijalni efekti i tako to, uobičajeno za ovo doba godine.

16:40 Kašnjenje zbog neugodnih, no nužnih poslova opisanih gore. Ulijećem u gužve pred pećinama, a družine nigdje. Srećom, Hannah mi pokazuje Propetog konjića gdje se smjestilo njih sedmero veličanstvenih. Sjedi se oko vatre, pričaju se priče, pije grog i medovina i jedu milke. njami.gif

16:45 Zabavan ruski rulet na vrijeme se prekida, jer sat otkucava. Vrijeme je za odlazak na posao u Međuzemlju. lukavi.gif

16:50 Skupila se ovdje prilična vojska. Smještamo se u bataljun i, prva crta obrane. Sve je spremno.

!7:00 Foršpani. Uglavnom ravnodušna lica, pokoji smješak, osim naravno na odličnu najavu Pasije. booyah.gif

17:02 Ugledasmo poznatu glistu i udicu. Val oduševljenja, predstava počinje. crazy.gif
Sada se sve odvija poznatim tijekom događaja. Gubim osjećaj za vrijeme, sve dok se na pola puta prema stazama mrtvih (i zelenih, ali ne baš malih zelenih) ne odlučismo za kratku smokin.gif stanku.

Nakon osvježenja, pustolovina se nastavlja. Veličanstvene bitke i svima dobro poznata makljaža dolazi do vrhunca.
Slijedi milka incident. Posljedice ljepljive. slap.gif

Sve je dobro što se dobro svrši! Prsten otopljen, Oko se raspuknulo i svi se sretni okupljaju na krunidbi. Hannah mi svraća pažnju na Gandalfove nikeice. Bezobrazno smijuljenje na Gandalfov račun. rofl.gif
Sive luke. Odlazak... ( cry.gif ...uh, uvijek me dotuče)
Oko 21:30 The End. Pjevamo pjesmu i nedamo se s mjesta. Metlama nas moraju tjerati van. flaming.gif
Družina se raspada. Doduše, samo privremeno. Vjerujem da nastavak slijedi… hug.gif
bye.gif

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 01:16 PM 63382

Valarauco ramainen Posted: Mar 3 2004, 11:26 PM

Izvjesce... dry.gif

Balrog stigao prvi u ono predvorje s kaficem u sredini, i njuska naokolo trazeci taj nekakav Cooper ili slicno, sto apsolutno nije shvatio o cemu se prica ali je naivno mislio da ce skuziti o cemu se radi kad TO vidi. Nije vidio nista i bas je razmisljao o spustanju u nize nivoe, kad, kruzeci oko malog kafica u sredini po dvadeseti put, naleti na Ezekiela koji je taman zapoceo kruzenje u suprotnom pravcu. Sto je bila sreca, jer da su kruzili u istom, isli bi naokolo jedan za drugim i pitanje je kad bi se skuzili. dry.gif

Balrog i Ezekiel se smjestaju na stratesku poziciju, za stol kraj vrata kockarnice, sretni jer oni vide vani, a nitko izvana ne vidi njih. Narucuju kavu i veselo se i podlo cere, bez nekog posebnog razloga, samo zbog atmosfere... dry.gif

Naivni Gomil se smjesta dva metra od njih s vanjske strane, ne videci ih, i prica na mobitel, te balrog izlijece i capava ga. Sad su na okupu trojica koji uopce nisu ni bili na popisu onih koji trebaju doci, i svi koncentrirano zure u prolaznike. Ulijece Antocjo, narucuje nesto za pit. 4 asa pijuckaju i gledaju na sat. Balrog izlazi napravit krug, zaviruje ljudima u vrecice od Konzuma nadajuci se Milkama. Porazeno se vraca. dry.gif

Dolazi Elenna i unosi trak sunca i svjetla u nas vec lagano zabrinut kvartet...

Dolazi Hannah!!!! crazy.gif Jadna zbunjena human lady mora se upoznavati sa svima koje ne zna, a zna samo majog bjacu, pije vodu, duboko dise, i nastoji doci k sebi... lukavi.gif Vidi se da je ocarana balrogom... innocent.gif yes.gif

Antocjo, vec nervozan jer je proslo 4, izlazi i vraca se s najmanjim bjacom...Taraaaa! Stigao Zagymir... Antocjo zakljucuje da je balrog odao Zagymiru kako izgleda, jer je Zagy zaskocio njega, i proces frnjenja koji traje vec par dana, lagano zapocinje... lukavi.gif

Balrog i Hannah idu zajedno, sami, na bankomat da balrog digne pare, praceni nespokojnim i zabrinutim pogledima ostatka Duzine... Hannah se sigurno vraca... lukavi.gif

Tri sina Denethorova idu kupit karte, jer je Tania Adalem javila da ce kasnit ali da sigurno dolazi. Antocjo, fin i pristojan, staje u trideset metara dug red za karte, zlovoljno gledajuci starijeg brata koji vodi najmladjeg sa sobom u prazan red za rezervacije, sarmira zbunjenu tetu na blagajni, i za 38 sekundi kupuje osam karata, pobjedonosno ih rastezuci kao harmoniku pred jadniim ljudima koji satima cekaju. Antocju neugodno, Zagymir zadivljeno gleda i uci.

Antocjo mrko gleda Balroga...

Dolazi Tania Adalem!!! crazy.gif Do ulaska u dvoranu ne skida pogled s Balroga!!!crazy.gif Pocinje disati i treptati tek negdje oko Shelobe....

Ulazimo u dvoranu, smjestamo se, raspodjeljujemo hrpu Milki koju nam je Zagymir donio crazy.gif Brbljamo do pocetka filma, onda gledamo film.
Elenna sjedi kraj mene i bacamo komentare, nasmijavamo najvise sebe... neki tip iza nas kucka po naslonu... Cendjaju se Milke, Elenna vadi kakao stapice jos od maratona, jedemo bombone, krckamo, Zagy i Gomil tamane kokice, Ezekiel dila zvake.... Hannah i Tania stalno nesto sapucu izmedju sebe, pa se nagnu i gledaju Balroga....

Antocjo mrko gleda Balroga....

PAUZA!

Izlijece se van, pusi se, kupuju se kokice, balrog ulazi zadnji jer je pusio filter do kraja, pada preko Elenninog ruksaka i ulijece sav zapetljan na svoje sjedalo... na kojem je bila ostavljena Milka...pola OTVORENE Milke s jogurtom...smedje/bijelo.... Balrog u crnim trapericama... silly.gif
Gleda se film, priblizava se Pellenor, kad balrog odjednom rece: wadafak?! puzzled.gif, jer je trazio Milku... i onda je nasao Milku...i shvatio da je Milka prije toga nasla njega.... i balrog je proveo opsadu Gondora nastojeci odlijepiti Milku s straznjeg dijela traperica....nije uspio u tome... dry.gif ...pa je odustao i posvetio se filmu...

Antocjo mrko ali i zlurado gleda balroga....

Gomil s Viggom pjeva pjesmu na krunidbi, i pjeva bolje od njega... yes.gif

Balrog skoro maramicom s kojom je skidao Milku brise suzicu u Sivim lukama... Film zavrsava, mi se ne micemo... idu slova, mi sjedimo opusteno...osam ljudi raznih dobi pjeva naglas Into the West, okrece se i ustaje, da bi vidjeli 5, 6 stvorova u zutim Cinestarovim uniformama kako stoje na strateskim tockama kina i zure u nas s nevjericom...valjda su zvali pojacanje... silly.gif

Dostojanstveno ustajemo i izlazimo, ostavljajuci svinjac na mjestu gdje je balrog sjedio...

Slikamo se dolje ispred plakata, i nakon nekog vremena se razilazimo. booyah.gif

Ukratko, Milki je bilo dobro jer je vani bilo hladno, pa je balrog i zaboravio na aliena na svojim trapericama, ali napravio je kardinalnu pogresku kad je usao u tramvaj i sav sretan sjeo na zagrijano sjediste u 14-ici... ph34r.gif

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 01:24 PM 63385

Report s Merryjevog predavanja na kojem nas je puno bilo...

antocjo Posted: Mar 9 2004, 02:12 PM

Znam, kasnim, ali ipak... report od petka...

Dosao u zaju (zajednica od milja biggrin.gif ) oko 6 i zatekao komp u rusvaju ohmy.gif ... a na njemu bi trebao snimati predavajne i priko njega pustati mjuzu za ambijent. Danci se svim naporima trudio sklepati ga za osnovne potrebe te veceri brise.gif ... U mudjuvremenu mi Nim salje SMS u kome pita do kad ce predavanje trajati i zahtjeva brz odgovor excl.gif ... Ja jos brze odgovorim najdalje do 21h ph34r.gif ... Val mi se jos ne javlja, pa da mu bar posaljem poruku kako ce i Elenna doci klap.gif i da ispitam koliko ga je frka tongue.gif i sto je sa Eve...no javlja se Elenna da ipak nece uspiti doci sad.gif ...Val se javlja iz Kavkaza da je sa njim nim i cekaju Radu i Lucu i da dolaze jumpy.gif ...Posto sam imao jos posla sa tehnikom, poslah Gomila po njih u kavkaz... Oko 19:25 se pojavljuju, predovodjeni Gomilom, Val i Nim luuuud.gif ...sjedaju na mista a ja ih dolazim pozdraviti hug.gif ... Rekose mi da ce Rade i Luce malo zakasniti.

Netko me poziva i naivno ih prepustam Gomilu da ih cuva... dok mi nije sinulo eureka.gif A diversion... ohmy.gif Probijam se kroz guzvu u slow motionu (kao Legolas pred Crnim Dverima) ohmy.gif shocking2.gif dok mi pred ocima prolazi Boromir krocuci prema druzini ohmy.gif ... Balrog je razotkriven, a i Boromir nije ravnodusan silly.gif ... Kad sam se napokon probio sve je vec bilo gotovo: Upoznali su se ph34r.gif roflmao.gif ... a braco mi se pozalio da mu je rekao da ima neka pitanja za njega unsure.gif

Pocetna nelagoda ih prolazi i naravno ne mogu siditi na mistu nego idu njuskati okolo... dry.gif ... pa u knjižaru, pa u straznju prostoriju di je komp i kazete i knjige... pa u kuhinju di je klopa ... I naravno, kad su se vratili izgubili mista, pa su morali sisti naprid blize hah.gif ... a prostorija se vec napunila skoro puna... Cekamo Radu i Lucu ali ih nema pa se ipak pocinje za zakasnjenjem od akademske cetvrti... Nenad pozdravlja sve i ukratko najavljuje program... najprije kratki skeč i onda kao into u merryevo predavanje pustam Madonu - Erotica whistling.gif ...

Ja sam iza i bas ne uspijevam pratiti predavanje... dry.gif a onda stizu Rade i Luce sa Gomilom i Nim huh.gif ...nisam ih ni skuzija da su izasli... A nema mista vise pa se uzimaju katrige (stolice) iz kuzine... i nekako se smjestaju. U po predavanja mi Hannah salje SMS da dolazi za 5 minuti... izlazim van prid nju i posto nema mista idemo sa jos jednom frendicom iza di se cuje na zvucnike priko kompa... U to mi sa sms-ovima ulice Zagy... sav tuzan sto nije mgao doci crryyy.gif i pita za Evenstar... a ja mu da nije dosla conf44.gif

Ubrzo i predavanje zavrsava pa se otvaraju vrata straznje prostorije di je u medjuvremenu servirana klopa njami.gif ...u daljini vidim Vala da se pozdaravlja sa nekom meni nepoznatom curom huh.gif .. ohmy.gif da nije to eureka.gif ... i kad su dosli do stola... jest to je nasa rodica Evenstar... klap.gif Dosa je solo oko 8 i osmjelila se uci a jos kad udje nije bilo mista... ali je to nije obeshrabrilo booyah.gif

Grupica s foruma se skupila: devet nas & merryeva BP.... pa smo njami.gif i brbljali... Velikog bracu sam morao odvesti na WC a posto je bilo zauzeto morao sam ostati s njim i cuvati ga... a njemu sve neugodno da ga mali bjaco cuva pa san ga ostavija iako mu je faca bila ovakva lookaround.gif Kad sam se vratio, nim je prednjacila u njami.gif ...she's always hungry. Onda smo svi isli sisti naprid i imali okrugli Council... uz nas 9 prisuljali su nam se i Boromir i Gimli, a Nimrodelin fotic je ovjekovjecio te trenutke... ... a kako je samo Boromir morao izlaciti identitete ostalih rofl.gif

Uskoro su Nim, Rade i Luce morali ici na neki koncert pa smo se i mi ostali pokupili i otisli nesto pijucnuti do Pressa. A koji je tek tamo stol za councile wow.gif Val je nakon 2 sata suzdrzavanja, palio cigaretu za cigaretu (a jadan hug.gif ) uz nevjericu merryeve BP shocking2.gif rofl.gif ... uz ugodnu spiku prolazi vrime i Gomil mora ici i ostavlja novce za pice, a Eve inzistira da ih uzme jer zeli ona platiti posto je prvi put. Pokusavamo ju razuvjeriti ali se elfica ne da a_ne.gif dry.gif ... a onda nas napusta i Hannah bye.gif i ostajemo Eve, Val, merry i NjBP (koja je obecala doci na forum) i ja... i kad smo na kraju refleksno tili platit pice ulice Eve sa "Placeno je" a mene puca deja vu (jos jednom hvala na Stelli biggrin.gif )... a na rastanku smo se jos predstavili sa real imenima biggrin.gif i tongue.gif za ostale...

evo... brise.gif ko da sam pisao u jednom dahu stretcher.gif

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 01:26 PM 63387

Valarauco ramainen Posted: Mar 11 2004, 01:45 AM

dry.gif Izvjesce... dry.gif

Naslov: Kako je Balrog prestao panicariti, user posted image, i dao se podmititi kolacem od visanja... dry.gif, ali ipak nije dao da mu itko opipa prstic... unsure.gif

Glavna i jedina bitna uloga: Balrog

I to bi vam trebalo biti dosta.... dry.gif Ali dobro, vrijedno je malo docarati tu atmosferu posvemasnje groze, ocaja i beznadja. Svi ste bili svjedoci mojih uzaludnih nastojanja da se docepam nekoga tko ce ici sa mnom, no odaziv kakav sam dobio nisam mogao ni ocekivati... biggrin.gif
Tog dana, Balrog napusti svoj sretni home, pozdravi se sa SBP, i otputi se u Zagreb prvo poslati elfu dalmateu paketic na bus, a onda, skupi li hrabrosti, otici i na to predavanje. Crne slutnje sirile se oko balroga, sjena se kao krila protezala oko njega, sudba kleta tamo ga je cekala, a bio je i gladan. Sjedi na kolodvoru i ceka bus, i razmislja o svom zivotu, i prije svega razmislja o tome kako ga i produziti nakon tog kobnog dana... ph34r.gif All hope faded... ph34r.gif Vrijeme predavanja se priblizava, tamo ga cekaju, a on ne zna sto ga ceka, i strepnja raste... sam je... ph34r.gif svi su ga ostavili.... ph34r.gif Ide prema VIPU dumajuci ima li vremena da u Sastancima napise virtualnu oporuku, pozdravi sve membere koje vole, pokolje pokojeg u fajtsima, i onda se sjeti da iako je rekao da ako memberi cuju njegov poziv u pomoc, Horn of Gondor se ne moze cuti ako nije online...doh.gif Vec se vidio kako plovi prema Valinoru, kad palantir u njegovom dzepu zacijuce... eureka.gif i Balrog pomisli: This is not ork horn! eureka.gif I lady Nimrodel, kao i Haldir u Helm's Deepu, pojavi se i spasi stvar! (Balroga, op.a.) Jedna elfica has come to honor that allegiance!!! klap.gif Balrog nece ici sam! A jos kad je rekla da ce doci i Luthien i Radagast, balrog je pomislio kako ce mozda, with a little help of elfs, i prezivjeti sve to...
Ali stvari su postale mracnije.... ph34r.gif

moram u dva dijela jer mi ne da toliko smajlija, fuj....

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 01:27 PM 63389

Valarauco ramainen Posted: Mar 11 2004, 01:47 AM

II.dio

Magla se svila nad Zagrebom. ph34r.gif Pao je mrak....
Priblizilo se vrijeme Predavanja, Kavkaz vise nije mogao biti utociste, a i lady Nim je pala pod utjecaj balrogovog neprestanog cendranja,user posted image, te nas dvoje, dva prestrasena bica, zaputismo se nizbrdo od HNK prema tamo, gdje to god bilo.... dry.gif
Jesam li vec spomenuo noc i maglu? dry.gif E, dosli do bivse NSB, stali izgubljeni ispred ogromnih, mracnih zdanja koja se uzdizahu oko nas, dok se magla kovitlala po njihovim krovovima i sirila sjene po golim granama mrtvog drveca...user posted image Lost... and we can never go back... Antocjo, brat moj spasilacki, salje poruku da Gomil ide pred nas... Gomil zove, veza se prekida...mi lutamo, on nas trazi... shocking2.gif magla se steze oko nas... shocking2.gif Svi brojevi oko nas neparni, nigdje nema 17... (Jesam li vec spomenuo da sam bio gladan? A Nim is allways hungry... lukavi.gif ) Dolazimo kroz maglu do neke ceste kojom jure Sarumanova zlcinacka djela, masine s narancastim svjetlima i otrovnim zrakom... i tad... shocking2.gif shocking2.gif shocking2.gif , bas tad, u casu najdubljeg ocaja, neke sjene se nazru kod maglu... i namirisemo Hranu!!! i dobrohotan glas se zacu: Alo, i vi idete na predavanje?!
GIMLI, je, nas GIMLI, nosi ispred sebe neku ogromnu tacnu prekrivenu folijom, koja mirise!!! eureka.gif
Slabo je reci da smo ga brzo slijedili, i da su nam strahovi bili priguseni barem nacas... klap.gif
Pred ulazom srecemo Gomila klap.gif , poznato lice koje izgleda iskreno sretno sto nas vidi, istrcava i braco... klap.gif

Antocjo, ubit cu te, ne da mi ni u dva....

Valarauco ramainen
Posted: Apr 25 2004, 01:28 PM 63390

Valarauco ramainen Posted: Mar 11 2004, 01:48 AM

III.dio

ph34r.gif ...ali onda balrog pogleda u vrata kroz koja treba uci, i magle se opet svise oko njega... ph34r.gif Balrog nije siguran je li njegov brzi okret bio protumacen kao bijeg, i jesu li braco i Gomil samo bili ljubazni i pridrzali mu jaknu, ili je nesto drugo bilo u pitanju... ph34r.gif

I tako oni udjose u svijetle, tople prostorije, pune ljubaznih, nasmijanih ljudi, prozete mirisom ukusne hrane... Balrog nije siguran je li bracina ponuda da ce nas provesti naokolo bila iskrena ljubaznost, ili nas je samo izvrtio po prostorijama i zbunio nas tako da vise ne znamo put prema izlazu... shocking2.gif

Svi su se ljubazno smjeskali na balrogovu ponudu da strazari kraj hrane dok se predavanje ne zavrsi... belj.gif
Antocjo je pratio balroga na wc jer je balrog neoprezno promrmljao da ce se zakljucati unutra dok sve to ne prodje i ne pocne se dijeliti hrana...belj.gif
Smjestili smo se, pozdravili se s Merryjem, balrog je stavio mobitel da se puni jer su Luthien i Radagast ( dalje u tekstu Luce i Rade), kasnili i trebali doci...
I onda... shocking2.gif Kad se braco udaljio, Gomil pridje balrogu s cudnim sjajem u ocima, i rece da je vrijeme da se upoznam s Boromirom... The time has come... HE IS HERE!!! ph34r.gif
I ispalo je sasvim srdacno... conf44.gif Pristojan decko... conf44.gif
O predavanje necu sad ovdje jer ste sigurno svi poslusali ono gore, a ispalo je da vas je dosta i bilo, pa cu opisati samo vaznije momente... Gomil je sjedio kraj mene, valjda mu je Antocjo nalozio da me cuva...a mozda je i cuvao hranu od mene i Nim... pa su luce i Rade morali sjesti otraga kad su dosli. Hannah nismo ni skuzili kad je dosla, uvukla se tiho i neprimjetno ph34r.gif ...a kad je predavanje zavrsilo, mene netko pokuca po ramenu, i pojavi mi se pred ocima ono izgnjavljeno bice koje sam skoro unistio svojim cvilezom... ph34r.gif Evenstar je dosla spasiti balroga! crazy.gif

I onda su nas konacno pustili u prostoriju s hranom.... jumpy.gif
Moram priznati da smo jeli sve, ali da je biskvit s visnjama sasvim otopio sve preostale strahove... hug.gif
Iako... unsure.gif cudne asocijacije su me pucale... unsure.gif u jednom trenutku, gledajuci sva ta nasmijana, vesela, vedra lica oko sebe, pogledavsi nakon toga nas s foruma kako se isto tako vedro i nasmijano hranimo poslasticama koje su samo pristizale, sjetio sam se Ivice i Marice... ph34r.gif
Vjestica je takodjer tovila njih dvoje poslasticama da ih moze pojesti kad se udebljaju unsure.gif, i svaki dan je dolazila i kroz resetke kaveza pipala Ivici prstic da vidi je li dovoljno debeo, no buduci da je slabo vidjela, Ivica joj je uspijevao podvaliti kost od pileceg batka, i ispadalo je da su jos mrsavi... ne pitajte me nista, jednostavno mi je to doslo samo od sebe... ph34r.gif

Kad je hrane ponestalo, a nitko nije pokazao namjere pipanja prstica, i kad su se poceli piti sokovi, forum se premjestio u malu dvoranu gdje je bilo predavanje , skupio stolice u krug, i zapoceo spiku... biggrin.gif Pojavili su se u prolazu cak i oni nepoznati clanovi koje sam i ja vidio samo kao imena, u pocetku ovog boarda, Danci, i xyz... booyah.gif Bilo je spike o forumu, o Tolkienu, napokon, klap.gif , o filmu i o knjizi... ma super, nemate pojma sto ste propustili.... hug.gif
Onda su neki ostali, neki su otisli dalje, a Hannah, Evenstar, Merry i njegova BP, te Antocjo, Goml i ja, otisli smo u obliznji kafic nastavit landrat... i nastavili smo, i nastavili smo, i klap.gif tko zna dokad bi to trajalo da nije autobusa i tramvaja koji imaju svoj vozni red.... dry.gif

Sve u svemu, vrijedilo bi to ponoviti, i nasim domacim elficama nabaviti taj recept s visnjama, i opet se tako druziti, samo poceti malo ranije popodne jer sve sto je lijepo kratko traje... hug.gif

1021 replies since Apr 25 2004, 12:24 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (69) < [1] 2 3 4 5 6 ... >
Back to Drustveni zivot Boarda