Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (149) < ... 144 145 146 147 148 [149] > ( Go to first unread post )
Music, *nc-nc, pararara* klapa 5
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
elrond
Posted: May 16 2018, 10:57 AM 1246297

Vala

Group: Members
Member No.: 29

QUOTE (Telperion Laurelin @ May 15 2018, 04:19 PM)
Da,pročitala sam da ti je Estonka bila najbolja. Meni je ok,ništa posebno. Meni su bili Danci najbolji,u nekoj Vikinškoj maniri,baš su mi originalni. Stavila sam link prije par postova al pretpostavljam da nisi pogledao. Ne znam jesu li ti upali u oko.

Danci? doživio sam ih kao introduction za seriju "Vikinzi", točnije samu špicu.
mislim da su trebali malo prilagoditi nastup eurosongu, a da će muziku ako već nisu uspješno prodati za filmove i serije uopće ne sumnjam.
Estonka mi ima fantastičan vokal, glas s "magnetskom privlačnoću", "zrači" sigurnim, prirodnim i opuštenim nastupom da ne spominjem jako dobro pripremljen i spektakularan scenski nastup...
sve ono što naša franka nažalost nema a što je trebala i morala imati jer ponosno zastupa svoju zemlju a ne samu sebe.

Telperion Laurelin
Posted: May 16 2018, 11:34 AM 1246298

Anar kaluva tielyanna

Member No.: 2172

QUOTE (elrond @ May 16 2018, 10:57 AM)

Danci? doživio sam ih kao introduction za seriju "Vikinzi", točnije samu špicu.
mislim da su trebali malo prilagoditi nastup eurosongu, a da će muziku ako već nisu uspješno prodati za filmove i serije uopće ne sumnjam.

Da,pa u tome je čar. Po meni nisu trebali ništa prilagođavati.
Išli su s onim što vole,bili su autentični,posebni.
Kažem,meni je plasman nebitan,pa ne pišem ovo kao analizu kako pobijediti,nego samo komentiram pjesme kao takve....

elrond
Posted: May 19 2018, 10:30 AM 1246314

Vala

QUOTE (Telperion Laurelin @ May 16 2018, 10:34 AM)

Da,pa u tome je čar. Po meni nisu trebali ništa prilagođavati.
Išli su s onim što vole,bili su autentični,posebni.
Kažem,meni je plasman nebitan,pa ne pišem ovo kao analizu kako pobijediti,nego samo komentiram pjesme kao takve....

može se i na takav način gledati yes.gif .
IMHO, eurosong nije fantasy serija, više bih rekao zajednički europski spektakl za jednu noć (ili tri noći, ako računamo i kvalifikacije).
što se plasmana tiče biti "fenjeraš" na bilo kojem natjecanju nije ugodno, osobito kad se radi o natjecanju zemalja europske unije.
čak štoviše, držati "herojski" začelje godinama pa kad vidiš da ne ide onda postanu bitni neki drugi prioriteti.
da bitne su pjesme doživljaj pjesme u čemu smo različiti ali itekako bitan je i plasman na natjecanju excl.gif
A pjesma eurovizije i jest natjecanje yes.gif
kad bih ti rekao što drukčije, lagao bih. (naravno, IMHO).

Telperion Laurelin
Posted: May 19 2018, 03:28 PM 1246332

Anar kaluva tielyanna

Member No.: 2172

QUOTE (elrond @ May 19 2018, 10:30 AM)

može se i na takav način gledati yes.gif .
IMHO, eurosong nije fantasy serija, više bih rekao zajednički europski spektakl za jednu noć (ili tri noći, ako računamo i kvalifikacije).

Eurosong nije bilo ni mjesto za kokodakanje,pa je kokodakanje pobijedilo.
Štogod još ti pokušao reći o tome,samo se sjeti pobjedničke pjesme. To je definitivno najjači protuargument za sve tvoje žalopojke glede našeg nastupa i plasmana. A i ovom slučaju i glede danskog nastupa i plasmana.

Edited by Telperion Laurelin - May 19 2018, 03:29 PM

elrond
Posted: May 20 2018, 02:45 PM 1246338

Vala

QUOTE (Telperion Laurelin @ May 19 2018, 02:28 PM)

Eurosong nije bilo ni mjesto za kokodakanje,pa je kokodakanje pobijedilo.
Štogod još ti pokušao reći o tome,samo se sjeti pobjedničke pjesme. To je definitivno najjači protuargument za sve tvoje žalopojke glede našeg nastupa i plasmana. A i ovom slučaju i glede danskog nastupa i plasmana.

može se to i na takav (tvoj) način gledati roflmao.gif

2224 replies since Jun 16 2010, 12:56 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (149) < ... 144 145 146 147 148 [149] >
Back to Ostalo