Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (302) < ... 297 298 299 300 301 [302] > ( Go to first unread post )
Međuljudski odnosi 101, "Take the red pill."
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
Aldarion
Posted: Nov 29 2021, 02:15 PM 1249784

The Young Wolf

Group: Members
Member No.: 2014

Da im je cilj bio potamaniti populaciju, napravili bi nešto smrtonosnije od ovoga.
Ja mislim da je virus - nastao prirodno ili u laboratoriju - u svijet izašao slučajno, ali da će
razni dobrano iskoristiti prilike koje je proglašena pandemija otvorila i još se dobranije
potruditi da sada stečene ovlasti zadrže što dulje.

A podjele same po sebi čak i nisu toliko nužno loše. Kod nas je to nekakvo nacionalno zajedništvo
floskula na koju se svi pozivaju. Naravno, ne mislim da zemlja doista treba biti u ratu svi protiv
svih, ali nimalo mi ne smetaju oštre suprotstavljenosti. Bolje i tako nego lažni kompromisi.

A s nekim skupinama se jednostavno ni ne želim naći na zajedničkoj strani.

Wotan
Posted: Nov 29 2021, 02:21 PM 1249785

Brenin Amra

Member No.: 2005

QUOTE (Aldarion @ Nov 29 2021, 01:08 PM)
Ne mogu više. Provjerio sam što sam htio provjeriti i to je to.
Ne mogu se  sa svojim slabašnim katoličkim intelektom nositi s nekim tko prati ne samo Index nego i Net.hr...

Ono što ja ne mogu ni za živu glavu razumijeti je kako se u isto vrijeme dok imaš sadašnjeg predsjednika države - tog dobro poznatog vjernika, bogomolju, lizača oltara, klerofašista i desničara -
koji gotovo na dnevnoj bazi svojim izjavama i javnim istupima prosvjeduje protiv mjera, u nekim oštrim-poput-britve mozgovima opet nekako sve uspjelo svesti na dobre, normalne i obrazovane ljude na jednoj strani,
i priglupe, nepovjerljive, neobrazovane desničare i vjernike na drugoj. Prikladni previd, ili?

Ali dobro, jasno je o čemu se tu radi. Napipao je puls nacije, pa jednostavno pokušava osigurati novi predsjednički mandat. Peder.

Ili - još bolje - lik je toliki sociopat da je spreman poticati 4 milijuna stanovnika na čin praktički samoubojstva (jer je očigledno kako su ljudi počeli padati kao muhe),
te riskirati da predsjedava praznom državom, samo da bi imao to zadovoljstvo tjerati kontru HDZ-u i njihovom stožeru. Mislim, važno je znati prioritete, ne?

Aldarion
Posted: Nov 30 2021, 11:32 AM 1249786

The Young Wolf

Member No.: 2014

user posted image

Mmmm, da, katolici su ti koji su opsjednuti apokalipsom...

Edited by Aldarion - Nov 30 2021, 12:17 PM

4517 replies since Dec 21 2011, 03:31 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (302) < ... 297 298 299 300 301 [302] >
Back to Drustveni zivot Boarda