Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (38) < ... 33 34 35 36 37 [38] > ( Go to first unread post )
Sta ima?, Kulturna i ne bas kulturna dogadjanja
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
Anamil
Posted: Dec 4 2014, 11:32 AM 1233064

Group: Members
Member No.: 1801

TOLKIEN ADVENTSKI KALENDAR

Da li još netko igra ovo crazy.gif

Númellóte
Posted: Dec 4 2014, 05:15 PM 1233066

Tolkien's army

Group: Moderator
Member No.: 566

Ja, nadam se da ću ove godine biti bolje sreće cool.gif

Anamil
Posted: Dec 4 2014, 11:21 PM 1233067

Member No.: 1801

QUOTE (Númellóte @ Dec 4 2014, 06:15 PM)
Ja, nadam se da ću ove godine biti bolje sreće cool.gif

me too cool.gif

Wotan
Posted: Mar 15 2015, 04:19 PM 1235865

Brenin Amra

Member No.: 2005

Don Giovanni jučer u osječkom HNK. Sve u svemu OK izvedba, međutim, pokrovitelj predstave je bila Lisca, što je, osim dijeljenja promotivnih turpijica za nokte poslije prvog čina, podrazumijevalo i to da su demonske utvare koje na kraju dona odvlače u pakao bile 25-godišnjakinje odjevene u korzete, haltere, i fishnet čarape sa crnim krilima u stilu viktorijinih anđelica (što nije, samo po sebi, loša stvar, razumije se rofl.gif), al' ono, ne mogu reći baš da mi je sjelo ne znam kako super. Plus što je lik očito fasciniran Crnim labudom, pa si je konto da bi bilo cool to nekako ubacit u Mozarta. Ja si, nasuprot, nekako nisam konto to isto, al' ajd... ko da mene neko nešt pita. sigh.gif

U svakom slučaju, trudit ću se da ovo ne bude jedini Don koje ću ikada gledati.

elrond
Posted: Apr 11 2017, 10:31 AM 1243288

Vala

Member No.: 29

UPOZORENJE LIJEČNIKA
NADAMO SE DA OVIH DANA NISTE BILI NA SLJEMENU: U Kliniku F. Mihaljević stiglo na desetke zaraženih bolešću izuzetno neugodnih simptoma

Iz Klinike za infektivne bolesti Fran Mihaljević stiže obavijest koja bi mogla zabrinuti sve one koji su ovaj lijepi vikend odlučili provesti na Sljemenu. Naime, bolnica je zaprimila na desetke pacijenata sa sumnjom na mišju groznicu.
‘Svakako preporučujemo izbjegavati Sljeme neko vrijeme zbog opasnosti od zaraze hemoragijskom groznicom s bubrežnim sindromom, poznatijom kao “mišja groznica”. Pacijenti koji su boravili u prirodi došli su na Hitni prijam s visokom temperaturom i odmah su upućeni na vađenje krvi sa sumnjom na mišju groznicu’, rekli su s Hitnog prijema Klinike za Večernji.
Izuzetno neugodni simptomi
Mišja groznica počinje temperaturom koja obično traje do tjedan dana, a karakterizira je iznimno visoka temperatura s treskavicom. Pojavljuju se i prolazne smetnje vida i crvenilo kože. Hipotenzivna faza u prosjeku traje jedan do dva dana, a pritom je vidljiv znatan pad krvnog tlaka i znakovi zatajivanja bubrega.
Većina se zarazila na Medvednici
Početkom drugog tjedna bolesti nastupa oligurijska faza obilježena krvarenjem i jakim bolovima u cijelom tijelu, kao i normalizacijom tjelesne temperature.

http://net.hr/danas/nadamo-se-da-ovih-dana...odnih-simptoma/

ekipa, NEMOJTE IĆI NA SLJEME, DOK SE SITUACIJA MALO NE SMIRI excl.gif excl.gif

559 replies since Sep 23 2007, 09:11 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (38) < ... 33 34 35 36 37 [38] >
Back to Drustveni zivot Boarda