Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (168) < 1 [2] 3 4 5 6 7 ... > ( Go to first unread post )
SASTANCI VIII, History became legend,legend became myth
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
Aragorn-Elessar
Posted: Jun 3 2010, 06:15 PM 1108306

don Quijote

Group: Members
Member No.: 1632

QUOTE (BalrogOfMorgoth @ Jun 3 2010, 05:08 PM)
4.6. petak, 6h, Tolkiens

1. cerkica maggie
2. tata balrog
3. unuka Taurin
4. unuka Ilhirel
5. Zmajek
6. elentari
7. Mor
8. zeljkica
9. Narsil
10. Núme
11. alayna
12. Ananile - možda
13. Spiritfall - možda
14. Indis - možda
15. lala
16. LG - možda
17. MM - možda ali vjerojatno da
18. Ar-Elessar

Edit:dodano vrijeme, mjesto i datum

možda dođem, ovisi o tome hoću li biti slobodan sutra popodne. smilie.gif

saruman
Posted: Jun 3 2010, 07:08 PM 1108311

The wizard

Member No.: 130

4.6. petak, 6h, Tolkiens

1. cerkica maggie
2. tata balrog
3. unuka Taurin
4. unuka Ilhirel
5. Zmajek
6. elentari
7. Mor
8. zeljkica
9. Narsil
10. Núme
11. alayna
12. Ananile - možda
13. Spiritfall - možda
14. Indis - možda
15. lala
16. LG - možda
18. sindenis
19. Vor
20. aragorn-elessar - možda
21. pony - nakratko

drama.gif

tongue.gif

Edited by saruman - Jun 3 2010, 08:09 PM

The Horse And The Rider
Posted: Jun 3 2010, 07:08 PM 1108312

Ixiev mali vojnik

Member No.: 1811

4.6. petak, 6h, Tolkiens

1. cerkica maggie
2. tata balrog
3. unuka Taurin
4. unuka Ilhirel
5. Zmajek
6. elentari
7. Mor
8. zeljkica
9. Narsil
10. Núme
11. alayna
12. Ananile - možda
13. Spiritfall - možda
14. Indis - možda
15. lala
16. LG - možda
18. Ar-Elessar
19. Ponchyka wah wah

Napisala negdje, ali ste me progutali. roflmao.gif

Dodjem prije treninga malo. dance.gif

Edit: onaj Valov veliki post se izgubio u proslom topiku. doh.gif
Um, ovo sutra je council ili kava? mellow.gif

Edited by The Horse And The Rider - Jun 3 2010, 08:09 PM

narsil
Posted: Jun 3 2010, 07:10 PM 1108314

One to enslave all rings....

Member No.: 2023

Hmm, 19 ljudi u toj hobbtskoj rupi, ocemo svi stati u to malo prostora?? unsure.gif

Seth
Posted: Jun 3 2010, 07:12 PM 1108315

When in doubt, set
something on fire.

Group: Admin
Member No.: 557

QUOTE (The Horse And The Rider @ Jun 3 2010, 08:08 PM)

Suma je čini mi se u prvom postu ovog topica. Tako da poštoje ovo prvi tjedan ovog mjeseca i pošto dolazi mod/admin, onda je ovo council sleep.gif

Númellóte
Posted: Jun 3 2010, 09:07 PM 1108322

Tolkien's army

Group: Moderator
Member No.: 566

huh.gif Nadajmo se da će sutra fakat popodne bit lijepo, jer unutra nas 20 ne stane drama.gif

edt. slovo

Edited by Númellóte - Jun 3 2010, 10:07 PM

Darth Revan
Posted: Jun 3 2010, 09:09 PM 1108323

™Lord of The Sith

Member No.: 1735

Jao, ja nikako sebe ubacit tamo. sad.gif

saruman
Posted: Jun 3 2010, 09:16 PM 1108325

The wizard

QUOTE (Númellóte @ Jun 3 2010, 10:07 PM)
:: Nadajmo se da će sutra fakat popodne bit lijepo, jer unutra nas 20 ne stane ::

Vremenska prognoza za Zagreb i okolicu za 04.06.2010

Prijepodne pretežno oblačno, povremeno s kišom. Poslijepodne će kiša uglavnom prestati, a očekuje se i djelomično razvedravanje. Vjetar uglavnom slab. Jutarnja temperatura od 11 do 13, a najviša dnevna između 17 i 20 °C.

Ako bude ružno i hladno ja ću biti unutra na toplom, a onaj tko stalno sili da se ide u tu rupu može bit vani. sleep.gif Također, ovo pišem da se podsjetim da obučem nešto ružno što ne mislim nositi jer će odjeća biti usmrađena od cigareta. eureka.gif

Darth Revan
Posted: Jun 3 2010, 09:21 PM 1108326

™Lord of The Sith

Member No.: 1735

Cigare. ohmy.gif

Númellóte
Posted: Jun 3 2010, 09:59 PM 1108333

Tolkien's army

Group: Moderator
Member No.: 566

Ustvari, ak će kišiti, ja ne dolazim. sleep.gif Ne želim tri dana smrdit na cigarete. sleep.gif Pretpostavljam da se T odlučio da bude pušački, jel? unsure.gif

saruman
Posted: Jun 3 2010, 10:23 PM 1108336

The wizard

QUOTE (Númellóte @ Jun 3 2010, 10:59 PM)
Pretpostavljam da se T odlučio da bude pušački, jel? ::

Ne zna sigurno, ali tamo su poprilično militantno nastrojeni nikotinaši. rofl.gif

Valarauco ramainen
Posted: Jun 3 2010, 11:37 PM 1108342

Far over Misty Mountains cold, to dungeons deep and caverns old

Member No.: 8

QUOTE (Seth @ Jun 3 2010, 08:12 PM)
QUOTE (The Horse And The Rider @ Jun 3 2010, 08:08 PM)

Suma je čini mi se u prvom postu ovog topica. Tako da poštoje ovo prvi tjedan ovog mjeseca i pošto dolazi mod/admin, onda je ovo council sleep.gif

a to sto sam ja zamolio da mi netko od vas dvojice ubaci post poslije Maggienog da ga imamo na prvoj strani , nikom nista, jel? sly.gif

sad ga moram ovako lijepit, pjesice dry.gif

ah

Valarauco ramainen
Posted: Jun 3 2010, 11:38 PM 1108343

QUOTE (Valarauco ramainen @ Jun 3 2010, 02:17 AM)
Ma zapravo, trenutno nema nikog na vidiku u listi, procitao sam zaostatke, pa ajmo probat sastavit nesto konkretno silly.gif

necu duljit previse i ici naokolo i ab ovo, svima je situacija manje vise poznata. Kome nije neka pita... nekoga silly.gif

Councili kao councili su mutirali u nesto sto je pocelo odbijati membere od njih, premda ih memberi rade... nesto kao autoimuna bolest roflmao.gif Razgovarao sam sa dosta razlicitih ljudi o problematici, dok smo sklapali sliku i cjelinu, i  sve se svodi na jednu stvar - ne osjecaju se vise ugodno. Sad, jel to zbog drustva, skupina, zanemarivanja, neprimjerenih razgovora ili neceg drugog, to ostavljam memberima da sami ocijene za sebe - ali moram nadodati jos jednu stvar koju je malo vas uzelo u obzir. A to je zasicenje, dosada tongue.gif
To se davno vec dogodilo prvim generacijama councilasa, pradavnim memberima koje vise od dvije trecine vas niti ne pamti tongue.gif Povijest se ponavlja, to je neizbjezno yes.gif
Vecina vas ce se sjetiti svojih prvih councila, i osjecaja iscekivanja i veselja prije njih... Kod vecine ljudi, osim onih koji su jos novi u councilarenju, tog osjecaja vise nema. Councili su se pretvorili u obicne kave, s tim istim ljudima se vidjate i inace, i kad ste na councilu pricate o istim temema kao i privatno, samo nastavljate razgovore.

Ne mozemo ocekivati da ce se nekim cudom sad svima vratiti stari osjecaj, to zaboravite tongue.gif ali mozemo postici par sitnih stvari koje zajedno mozda vrate par ljudi koji vise ne dolaze zbog gore navedenog, i poboljsaju raspolozenje ostalima.

Uz to, councili su iskliznuli iz ruku Boarda, a time i od odredjene odgovornosti. U zadnje vrijeme ovaj topic vrvi pozivima na kavu... ne councilima. Dodje member, on bi sutra s nekim pio kavu negdje, stavi poziv u topic, i skupi se pet ljudi. tri dana poslije toga, sljedeci member. Nemamo nista protiv toga, ali to vise necete zvati councilima, vec onim sto jesu: kave.

Councili se vracaju Boardu. On ih organizira.
Kao prvo, smanjuje im se broj. Ja sam htio da budu jednom mjesecno, ali demokracija je rekla svoje, nadglasali su me sigh.gif Dobili ste dva.

Prvi council - prvi tjedan u mjesecu
Drugi council - treci tjedan u  mjesecu.

Dani su cetvrtak i petak, za pocetak. Ovaj sada pada u petak, dakle sljedeci je u cetvrtak.

Na svakom councilu ce biti prisutni admini ili modovi, po dezurstvu, kako tko bude mogao. Buduci da su ovo sluzbeni Board councili, na njima vrijede pravila koja ocekujemo da se postivaju... tko  ih zanemari, bit ce zamoljen da se udalji.

1. Maloljetnicima zabranjeno konzumiranje alkohola.
2. Maloljetnike ne izlagati  sadrzajima i razgovorima neprimjerenim za njihovu dob.

Glupo mi je sad navoditi pojedinacno sto se sve NE smije raditi na javnim mjestima gdje cemo se okupljati rolleyes.gif Kao da vam moram napisati da operete ruke poslije wc-a... neke stvari se stvarno podrazumijevaju, ili bi se trebale podrazumijevati. No, ako primjetimo ipak nekakvo neprimjereno ponasanje, memberi ce biti upozoreni na njega.

Oni kojima se ovo ne svidja, ne moraju dolaziti - opcija pozivanja na kavu i dalje je svima otvorena. Kave, rostilji, izleti, Zoo, muzeji, klizanje, sto god hocete - no to ne zovite councilima, niti mijesajte board kao board u to. Recimo da vam dajemo, besplatno i ljubazno, malo prostora u topicu za vase privatne dogovore. biggrin.gif

nemate razloga za zabrinutost sleep.gif ovo sluzi poboljsavanju councila, a ne njihovoj degradaciji... degradirali su se sami vec odavno, ne znam vise gdje bi nize mogli pasti dry.gif  nakon sto ovo krene, ako memberi budu imali konkretne primjedbe, slobodni su ih podijeliti, i mozemo ih raspraviti na opce zadovoljstvo.

PPS: gore navedeni uvjeti i pravila nisu podlozni raspravi sleep.gif

EDIT: zaboravio sam jednu vaznu iznimku za redoslijed councila i njihovu ucestalost - ako se dogodi da neki member dolazi izdaleka i htio bi okupiti ljude i vidjeti ih, za to se organizira poseban council bez obzira na vrijeme, mjesto, uvjete i smak svijeta biggrin.gif

evo, prebacen iz starih Sastanaka sleep.gif

Seth
Posted: Jun 3 2010, 11:50 PM 1108353

When in doubt, set
something on fire.

Member No.: 557

Nisam bio na netu kad je otvoren topic sleep.gif A mogao si ga samo ubacit u prvi post, to bi bilo najjednostavnije unsure.gif

Valarauco ramainen
Posted: Jun 3 2010, 11:51 PM 1108355

nije lijepo

stavio sam ga u drugi blush.gif

2507 replies since Jun 3 2010, 11:19 AM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (168) < 1 [2] 3 4 5 6 7 ... >
Back to Drustveni zivot Boarda