Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (88) < 1 [2] 3 4 5 6 7 ... > ( Go to first unread post )
FOTR, The Fellowship of The Ring
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
Eilinel
Posted: Oct 4 2006, 08:57 PM 619219

Tri para čarapa.

Group: Members
Member No.: 603

Ah....sjecam se kao da je jucer bilo....

karte rezervirane mjesec unaprijed.....

drhtanje i iščekivanje....

'' crazy.gif crazy.gif crazy.gif crazy.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif crazy.gif crazy.gif crazy.gif crazy.gif crazy.gif '' <
odlazak opet naredni dan (stajala u redu 2 sata...div294.gif)

te najljepši trenutak mog života.....wub.gif.......maraton..wub.gif....tkalca..wub.gif....prosinac...A.D. 2003...ja i frendica..wub.gif...mukom dobijene karte koje su nestale u prvih 7 minuta prodaje.....nalazak 2 sata prije kako ne bismo kojim slucajem zakasnile...div294.gif...drhtavica..scared.gif..klecanje u koljenima.scared.gif...leptirici u trbuhu..div294.gif ...mi mlade i neiskusne....

od 2 do cirka 11

nismo napuštale dvoranu čak ni pod pauzom....

nešto naprosto bjutiful.....ta energija....ta massa ljudova koji vole tolkiena... wub.gif wub.gif wub.gif

Camthalion
Posted: Oct 5 2006, 08:41 AM 619362

tupatapac

Member No.: 614

ja sam dosao kuci iz vojske prvi put poslije prisege i to drito sa tjedna prezivljavanja..
jedva stigoh na bus,pa na bus,pa na vlak,pa kuc ostavit stvari i pozdravit starce ,pa na film...puf,pant brise.gif
silly.gif

no uglavnom kad sam sjeo u kino i kad je počelo i kad sam prestao disati
ludilo!!! i poslije filma kaľe mi friend:
ti nisi normalan
kazem ja :why??

kaze on: budalo em se nisi presvukao (citaj uniforma onak fino znojna prljava,blatna joą i glava ćelava) em joą imaą i maskirne boje na faci!!

tongue.gif

poanta:
kad ideą preko cijele hrvatske kako bi stigao u kino na FOTR,
lijepo prvo kulturno skini uniformu i operi se,presvuci se i tak to pa onda na film..
e al da sam se prao taj put,mozda me ne bi ni kuc pustili ph34r.gif

Lady Gladden
Posted: Oct 5 2006, 11:06 AM 619421

...leading lady...

Member No.: 78

FOTR... wub.gif

ovako... sleep.gif

uz svakodnevno gledanje forshpana po nekoliko desetaka puta, napokon je dosao dan kada se FOTR pojavio u nasim kinima... cry.gif

karte su bile rezervirane preko veze luuuud.gif i ekipa se skupila: otac, brat, njegova zena i ja. sleep.gif kupovanje kokica i kole, suludo iscekivanje prikaza svega... kak ce Gollum izgledat? kak ce Bilbo izgledat? a tek orci? crazy.gif otvara se ulaz... buraz i ja sa strepnjom i strahopostovanjem ulazimo unutra... sjedamo, sredina, 8. red. pocinju glupi forshpani.... dry.gif napokon... shocking2.gif srce lupa nenormalnom brzinom, slina se jedva guta, Galadriel prica, filmsko platno i ja smo jedno. shocking2.gif i onda... natpis- The Fellowship Of The Ring gotova... upijam svaku sekundu, svaku scenu... kokice su netaknute... film zavrsava... ostajem sjediti nepomicno... i skoro se rasplachem jer znam da moram cekati jos godinu dana... stretcher.gif napokon me buraz stera sa stolice, u autu svi sutimo pod dojmom. napokon, doma pocinje kominikacija... i svi komentari... pa tako sutradan... i dan iza... i dan iza... nda, sveukupno sam u kinu FOTR gledala 7 puta... blush.gif

luthien
Posted: Oct 5 2006, 09:48 PM 619785

tuathaDEdanan

Member No.: 31

navecer sam dosla do frenda...
pokrenula se prica o filmu ( nisam kuzila da me on navuko na nju)pricalo se da neke ekipe imaju vec film na cdu i na njegovo sam pitanje glasno i jasno rekla da bi prvi puta fotr gledala u kinu a ne neku jadnu varijantu divixa...

i tada je radagast izvuko losu kvalitetu divixa i sasvim bezobrazno ispitao snagu mog slabog karaktera...

i failed..offcourse.. wub.gif ...bilo je prekrasno, premda je kvaliteta bila tak strasna da npr nije vidio oblak vrana kako dolazi na druzinu...

ali smo zato mogli pripremljeni uzivati na velikom platnu

luthien
Posted: Oct 5 2006, 09:52 PM 619787

tuathaDEdanan

QUOTE (Valarauco ramainen @ Oct 3 2006, 11:10 PM)
Izgleda da je tri dana shoka nakon gledanja zajednicka reakcija, barem nekima rotfl.gif Ili su to mozda tri dana koliko se tada moglo izdrzati bez unosenja nove doze doh.gif

sjecam se da sam zbog rotka bila 3 dana u komi...zbog sivih luka

Galadriel Artanis
Posted: Oct 5 2006, 09:53 PM 619789

Lady of the Golden Wood

Member No.: 190

Moj najbolji frend i ja nakon pretpremijere FOTRa otišli u kafić - plan je bio da uz pintu piva pretresemo dojmove o filmu yes.gif

Završilo je tako da smo otprilike sat vremena šuteći sjedili i gledali se preko stola - tišinu je tu i tamo prekidao koji zaneseni uzdah (moj ili njegov) - nakon nekoliko dana smo se složili da bilo što da smo u tom trenutku rekli ne bi bilo "na visini" no.gif

Valarauco ramainen
Posted: Oct 5 2006, 09:57 PM 619793

Far over Misty Mountains cold, to dungeons deep and caverns old

Group: Admin
Member No.: 8

Luce cry.gifwub.gif

Ja jos uvijek doma cuvam moj prvi Fotr na cdu wub.gif na tri cda, sa neprekidnim sumenjem kao da je vodopad u pozadini, i sa snijegom preko svega... sjecam se da je scena sa Watcherom in the water bila snimljena dva puta, i dan - danas me trgne kad odmah krenu dalje u Moriji a ne vrate se natrag ubit ga jos jednom doh.gif

Ponekad mi dodje da ga pogledam, iako imam Fotr EE original wub.gif

Galadriel Artanis
Posted: Oct 5 2006, 09:59 PM 619795

Lady of the Golden Wood

Member No.: 190

QUOTE (Valarauco ramainen @ Oct 5 2006, 09:56 PM)
sjecam se da je scena sa Watcherom in the water bila snimljena dva puta, i dan - danas me trgne kad odmah krenu dalje u Moriji a ne vrate se natrag ubit ga jos jednom doh.gif

rotfl.gif roflmao.gif rotfl.gif

luthien
Posted: Oct 5 2006, 10:03 PM 619802

tuathaDEdanan

hug.gif

rofl.gif neznam koliko sam ga puta gledala, ali definitivno mi je najcarobniji, u njemu je najbolje docarana tolkienova carolija

Valarauco ramainen
Posted: Oct 5 2006, 10:07 PM 619807

Ja vise ne znam koliko puta sam gledao Fotr u kinu, ali mislim da je manje od deset puta... znam da sam Rotk 12 doh.gif

Ali Fotr mi je godinu dana bio neprestano upaljen na drugom kompu onako kako ljudi pustaju Teve da im radi dok rade nesto drugo, ili kao radio u pozadini doh.gif
Fotr arnoediad shocking2.gif ph34r.gif

Ellin
Posted: Oct 5 2006, 10:07 PM 619810

Ithilwen

Member No.: 228

QUOTE (Valarauco ramainen @ Oct 5 2006, 10:56 PM)
Ja jos uvijek doma cuvam moj prvi Fotr na cdu wub.gif na tri cda

takodjer. cry.gif

i jos sam si isla za njega radit naljepnicu za cd, i ovitak, i printat u boji u bivsoj firmi, po skrivecki da shef ne vidi... ph34r.gif

Uruk-hai
Posted: Oct 5 2006, 10:58 PM 619865

Man with a condition..without pills

Member No.: 72

...pošto primjećujem da neke scene iz prošlosti bude suze u očima membera mislim da bi trebalo otvorit neki topic tipa Nostalgična crtica u kojem bi svako napisao rečenicu dvije o najdražim mu izgubljenim vremenima...ne bi se smjelo komentirat tamo jer bi topic služio samo za plakanje i šmrcanje crryyy.gif ...eto da ne bi bilo niko nije reko.... ph34r.gif

edit: tipefelera ko u pjesmi

Edited by Uruk-hai - Oct 5 2006, 11:59 PM

Anuviel
Posted: Oct 6 2006, 12:13 AM 619948

fazno pomaknuta elfica

Member No.: 15

bio je negdje 12 mjesec...pred Bozic...kolegica i ja sjedimo navecer na poslu, cekamo kraj radnog vremena...18 je sati i na otvorenom pocinju pustat glazbu po zeljama...i najednom je cujem Enya...May it be wub.gif ...na radiju i pocnem plakat...to je bilo tjedan ili dva prije bozica.....kolegica me pogledala u cudu zasto placem...nisam znala sto bih joj rekla, samo sam skrivala suzne oci od nje...ulaska u kino se ne sjecam, niti reda u kojem sam sjedila...niti ljudi i dogadjaja oko sebe...samo one lagane tihe muzike s pocetka koja prerasta u epopeju nevidjenih razmjera...prolog, Galadrielin glas... wub.gif...ne sjecam se jesam li ga pogledala jos koji puta...kao sto rekoh sve mi je tih dana bilo nestvarno...ali poslije FOTR-a svugdje sam cula pjesme vilenjaka...posvuda nailazila na tragove orka...pozeljela biti tamo, slusati glazbu vilenjaka....kupati se ispod vodopada u imladrisu wub.gif wub.gif wub.gif biti dio MEa wub.gif wub.gif

edit: tipfeller doh.gif

Edited by Anuviel - Oct 6 2006, 01:15 AM

Valarauco ramainen
  Posted: Oct 6 2006, 12:15 AM 619950

Nema te scene koja mene moze ukocit, zblinkat i zblesirat toliko kao ona tama iz koje polako izranjaju zlatna slova The Lord of The Rings shocking2.gif

Kad je Gondorac prvi put stavio to na uvodnu stranicu Tolkien.hr, ja sam se oduzeo. Doslovno shocking2.gif

Nisam mogao prestat to klikat shocking2.gif

Anuviel
Posted: Oct 6 2006, 12:19 AM 619952

fazno pomaknuta elfica

Member No.: 15

uskoro ce maglena jutra osvanjivat...i opet cu u obrisima magle ocekivat tamne spodobe koje sikcu...iz svake rupe, buljit ce u mene nazgulove oci... ph34r.gif wub.gif wub.gif wub.gif i love that feeling wub.gif

i jata vrana po poljima koje traze posvuda spijune wub.gif

Edited by Anuviel - Oct 6 2006, 01:19 AM

1318 replies since Oct 3 2006, 02:50 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (88) < 1 [2] 3 4 5 6 7 ... >
Back to O filmu "Gospodar prstenova"