Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (84) < 1 [2] 3 4 5 6 7 ... > ( Go to first unread post )
Najdrazi lik u LOTR-u, Rasprava i mišljenja o likovima
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
luthien
Posted: Oct 7 2006, 03:55 PM 620793

tuathaDEdanan

Group: Members
Member No.: 31

QUOTE (rían @ Oct 7 2006, 01:15 PM)
QUOTE (elrond @ Oct 6 2006, 06:26 PM)
elrond, dakako, zbog isprofiliranog stava prema humanima:).

pa to ne kužim....pa on je half-human huh.gif

i zbog toga je humanomrzac tongue.gif .... barem ovaj nas!!

Feanor Curufinwe
Posted: Oct 7 2006, 05:33 PM 620810

Noldo is Black!

Member No.: 230

QUOTE (rían @ Oct 7 2006, 02:15 PM)
QUOTE (elrond @ Oct 6 2006, 06:26 PM)
elrond, dakako, zbog isprofiliranog stava prema humanima:).

pa to ne kužim....pa on je half-human huh.gif

ne Elrond nije half-human.. Elrond je vilenjak yes.gif njegov izbor je starija rasa tj. vilenjaci i to jedan od najboljih vilenjaka, ne zaboravite njega zovu Mudrim medu Mudrima wink.gif njegov stav prema humanima jest nista drugo nego iskustvo, zna sto se dogodilo sa Numenorom, dozivio je neku vrstu "izdaje" od strane Isildura koji je trebao predstavljati nesto naj-naj kod humana.. sve to formira stav i misljenje, slicno je imala i Arwen koja je na kraju shvatila neke stvari wink.gif

elrond
Posted: Oct 7 2006, 05:49 PM 620815

Vala

Member No.: 29

QUOTE (Feanor Curufinwe @ Oct 7 2006, 05:33 PM)

ne Elrond nije half-human.. Elrond je vilenjak

yes.gif to je istina koju, stalno ponavljam i ponavljam, a zašto je tome tako, imate u detalje, (rian i ostali koje takvo što eventualno interesira....)
ovdje

Edited by elrond - Oct 7 2006, 11:26 PM

Eellwyn
Posted: Oct 7 2006, 07:28 PM 620843

Nostalgicna

Member No.: 582

QUOTE (arien @ Oct 5 2006, 01:53 AM)
zasto crni jahaci zasluzuju poseban post sa puno notworthy smajlija

bas sam htjela napisati kako mi je aragorn wub.gif najbolji lik i onda procitam ovo i sjetim se kako su mi oni bili jumpy.gif najbolji...
crni jahaci... scared.gif kada sam gledala lotr svaki put bih pretrnula na onoj sceni: bagggiiinnnssss....sssshhhiiiirrrreee... wow.gif wow.gif wow.gif ta scena mi je duuuugooo vremena bila najbolje... frendice sam izludivala pokusavajuci iskopirati nacin i glas kojim to izgovara... zato crni jahaci booyah.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

a sad Aragorn - The king biggrin.gif wub.gif sowy stvarno mi je zakon...onako prljav, izlizan... conf44.gif a kraljusina...he he... viggo ga je odlicno odglumio... sve do jedne scene su mi fenomenalne...

na skali ocjenjivanja od 1 do 5: Crni jahaci 5+ a Aragorn 5-

Edited by eellwyn - Oct 7 2006, 08:28 PM

Nessa
Posted: Oct 7 2006, 07:39 PM 620850

Have coffe - Will travel

Member No.: 341

Najdrazi lik(ovi) u filmu su mi definitivno Pippin wub.gif i Merry wub.gif. Nekako njih dvojica su najvise predstavili hobbite. Oni su veseli, sale se, pjevaju (Pippin), ali su opet ozbiljni i hrabri i spremni uciniti sve za prijatelje (Merry kad klekne pred Theodena i kaze mu I have a sword cry.gif ). Jednostavno predstavljaju mi simple life u filmu, obicne male ljude koji su se jednostavno nasli u necemu sto je vece od samog zivota i sad se bore kako god znaju i umiju da se iz toga izvucu zivi. Ali ono sto oni ne slute da iz toga izlaze zreliji, mudriji, nekako odrasliji, ali ipak ostaju oni isti stari simpaticni hobbiti koji te znaju nasmijat i u najcrnijem casu cry.gif wub.gif Eto za pocetak samo to yes.gif

user posted image

BTW check out the poses tongue.gif rofl.gif

elrond
Posted: Oct 7 2006, 11:31 PM 620963

Vala

QUOTE (luthien @ Oct 7 2006, 03:54 PM)

neener.gif razočaran, rekao bih,....nešto slično kao i elrond from ME, ali da mrzim humane nebi rekao, ....rekao bih, ovo: povijesnoi utemeljena razočaranost yes.gif

Anya
Posted: Oct 8 2006, 12:25 PM 621095

The Spirit of freedom...

Member No.: 100

U filmu... hmmm... Neodlucna sam...
Gandalf, Elrond, Pippin&MErry (njih brojim kao jedan lik)..

Gandalf, dobro ga je odglumio, nema shta, a Gandalf mi je inace jedan od naj likova

Elrond, isti razlog koji je Elrond naveo tongue.gif ovo zvuci cudno.

Pippin&Merry, isti razlozi koje je Nessa navela wub.gif

luthien
Posted: Oct 8 2006, 12:35 PM 621097

tuathaDEdanan

Member No.: 31

QUOTE (elrond @ Oct 7 2006, 11:30 PM)
QUOTE (luthien @ Oct 7 2006, 03:54 PM)

neener.gif razočaran, rekao bih,....nešto slično kao i elrond from ME, ali da mrzim humane nebi rekao, ....rekao bih, ovo: povijesnoi utemeljena razočaranost yes.gif

koji strucna i kolegijalna definicija. Ma ono..imas pravo donekle se slazem sa tobom...

scarlett
Posted: Oct 8 2006, 05:19 PM 621147

At the end of the day you
get nothing for nothing.

Member No.: 682

Boromir u filmu i knjizi, a u filmu i Faramir
Iako obožavam praktički sve, Boromir mi je na prvom mjestu jer mi je žao.
Žao mi je što ga nitko nije razumio niti mu mogao pomoći.
Žao mi je što je imao takvog oca i žao mi je što si nije mogao pomoći s prstenom. sad.gif no.gif sad.gif
Ljuti me što ga se na kraju nitko ne sjeti! Kao da nije niti postojao!!! angry2.gif
I ponovno mi je žao.

A Faramira mi je pak žao što je morao ostati bez brata i što je imao takvog oca
i što ga nije razumio i što ga je mučio i omalovažavao... cry.gif

Žao mi je jer zbilja nisu zaslužili takav kraj, a eto, moralo se dogoditi.
Oni su mi najdraži jer bih im htjela pomoći. Faramira bih zagrlila i rekla da je sve u redu hug.gif
A Boromira pak pokušala uvjeriti da mu ne treba prsten no.gif

hug.gif hug.gif hug.gif

Númellóte
Posted: Oct 9 2006, 10:46 PM 621767

Tolkien's army

Group: Moderator
Member No.: 566

First the one and only Aragorn - potpisujem sve što je rečeno o njemu. Ali nije naodmet ponoviti neke činjenice kao lijepi zamazanko sa još ljepšim očima wub.gif , hrabro korača ususret sudbini, predan, wub.gif Zašto više takvih ne postoji na ovom svijetu? dry.gif wub.gif

Faramir - pošten, razuman (za razliku od ostatka svoje obitelji tongue.gif ), odvažan..... wub.gif

Theoden - savršeno pogođen u filmui jedan od mojih omiljenih likova. Kako Pipp kaže''Pristojan čiča!'' i više nego to klap.gif klap.gif

Pipp trknuti hobit hug.gif koji me u svakoj prilici nasmije yes.gif

Elrond - Mudar vilenjak (kakav bi i drugačije bio biggrin.gif )koji pruža zaštitu i znanje, i iako imao gorkih iskustava u prošlosti, voljan je bio pomagati ljudima. wub.gif

Sam - vjernost koja se rijetko vidi. Svaka mu čast klap.gif hug.gif

Gandalf - pojavi se kad ga najmanje očekuješ hug.gif Dobrica.

Edited by Númellotë - Oct 9 2006, 10:45 PM

Nessa
Posted: Oct 9 2006, 10:49 PM 621769

Have coffe - Will travel

Member No.: 341

Ajme cry.gif roflmao.gif skoro sam zaboravila tu Pippinovu izjavu o Theodenu rofl.gif Tocno mogu zamislit Billyevu facu i glas kako to izgovara rofl.gif wub.gif

elrond
Posted: Oct 11 2006, 02:05 PM 622323

Vala

QUOTE (Númellotë @ Oct 9 2006, 10:45 PM)

Elrond - Mudar vilenjak (kakav bi i drugačije bio biggrin.gif )koji pruža zaštitu i znanje, i iako imao gorkih iskustava u prošlosti, voljan je bio pomagati ljudima. wub.gif

Sam - vjernost koja se rijetko vidi. Svaka mu čast klap.gif hug.gif

Gandalf - pojavi se kad ga najmanje očekuješ hug.gif Dobrica.

elronda, tako i ja percipiram,.....hm, da, ne može pobjeći od usuda, još mu se i kćer udaje i postaje smrtna, nije mu lahko, stvarno.

sam, ikona vjernosti, oličenje vrline.

gandalf, sve što si pobrojala, mylady, s dodatkom, "spletkaroš", ali u onom pozitivnom smislu, jerbo, sve što je iskemijano u ratu za ring, u backgroundu ima zajednički nazivnik, gandalf, lice iz sjene, siva eminencija animiranja pučanstva middle-eartha u borbi kontra Zla.

Kel
Posted: Oct 11 2006, 09:12 PM 622694

rainbow.

Member No.: 578

Faramir. sleep.gif Dobro mi je prikazan u filmu, osjecajan je, ustrajan, dobar ratnik i racionalan.

Gandalf jer ga je stvarno Ian odlicno odglumio i inace mi je drag lik.

Pippin i Merry jer su otkaceni i zabavni. I u takvim mracnim vremenima su na neki nacin bezbrizni i veseli. Bas dizu atmosferu, posebice Pippin svojom nespretnoscu. tongue.gif

Fali mi neki vilenjak... luuuud.gif

elrond
Posted: Oct 12 2006, 10:27 AM 622830

Vala

QUOTE (Kel @ Oct 11 2006, 09:12 PM)

Fali mi neki vilenjak... luuuud.gif

tu sam yes.gif ima dosta elfova na elron counsilu, ....kaj vam ni jedan nije po volji?
znam, PJ je hobit, pa su mu takvi i vilenjaci, hobitskog izgleda, (manje-više), no, stvarno na elrond counsilu i u TT, pa kod galadriel, lothlorienu.....valjda će se naći nešto slično elfovima?, mislim onim tolkienovim....

Kel
Posted: Oct 12 2006, 10:48 AM 622849

rainbow.

Member No.: 578

Ma da, nadje se. yes.gif Elrond i Galadriel su mi dobro prikazani. Pa i Arwen. yes.gif
silly.gif
Legolas je izgledom djelomicno pogodjen, ali gluma... sick.gif A njega bas volim u knjizi... cry.gif U filmu je... hah.gif dry.gif

1257 replies since Oct 3 2006, 04:04 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (84) < 1 [2] 3 4 5 6 7 ... >
Back to O filmu "Gospodar prstenova"