Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (77) < 1 [2] 3 4 5 6 7 ... > ( Go to first unread post )
ROTK, Return Of The King
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
arien
Posted: Oct 8 2006, 09:49 PM 621407

aurë entuluva

Group: Moderator
Member No.: 155

QUOTE (Valarauco ramainen @ Oct 8 2006, 10:25 PM)
U EE su napravili drugaciju montazu i potpuno se izgubilo onih nekoliko trenutaka tisine i njihovih faca kad se svi okrecu i ugledaju ih, onaj zastoj u bici kad sve stane i kad skuze sto dolazi prema njima shocking2.gif

ozbiljno? unsure.gif huh.gif nisam nikad primjetila doh.gif ali istina, ni nemam EE verzije, tako da... roflmao.gif flex.gif

ali stvarno je jaka scena, nije mi jasno zasto su je mijenjali doh.gif sad.gif

QUOTE (Nessa @ Oct 8 2006, 10:28 PM)
I slazem se s tobom za Hobbite, prekrasna scena cry.gif bas nekako rl i ljudska yes.gif I kako si zaboravila Aragornov govor  luuuud.gif This day we fight!  jumpy.gif

olimpijada... to samo gondorci mogu napraviti roflmao.gif

nja, aragorn mi nije previse drag u rotku doh.gif tongue.gif dobar je govor i sve, ali ne svidja mi se bas previse unsure.gif doh.gif mozda zato sto kaze "for frodo" na kraju roflmao.gif tongue.gif
Theoden je veliki.gif bolji wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE (Faramir11 @ Oct 8 2006, 10:32 PM)
A tu spada i razgovor Gandalfa i Pipina(White Shores...And Beyond) notworthy.gif

eh da, na to sam zaboravila wub.gif genijalno wub.gif

QUOTE (Sorongil Sulandune @ Oct 8 2006, 10:41 PM)
-----neumorno penjanje hobita na Orodruin-------e pa chak je i meni dodijalo........

aaa... roflmao.gif klanjam se roflmao.gif notworthy.gif roflmao.gif

Valarauco ramainen
Posted: Oct 8 2006, 09:53 PM 621411

Far over Misty Mountains cold, to dungeons deep and caverns old

Group: Admin
Member No.: 8

Nemojte mi se rugat neumornom penjanju hobita na Orodruin a_ne.gif

Na stranu to sto imam osobne stresove kad gledam tu scenu jer sam jednom na Velebitu izgledao ko Frodo dok pokusava puzati uzbrdo i... ekhm silly.gif *reality mode on *

Taj njihov put od Ephel Duatha ( evo cerkice, zapamtio sam glupo brdo dry.gif ) pa do Mount Dooma je prekratak doh.gif Mordor i Gorgoroth izgledaju malo dulji od Poljuda, i tog oblika cry.gif

U TE je stravicno kratko prikazano, hoap cupa, ssli dolje, skakutali s orcima, pretrcali preko jednog puta i evo ih pred brdom dry.gif

MORDOR JE OGROMAN veliki.gif

Nessa
Posted: Oct 8 2006, 10:03 PM 621414

Have coffe - Will travel

Group: Members
Member No.: 341

Da tata ali moras shvatit za filmske pojmove to njihovo pentranje je ubojito bigsadeyes.gif Ukoljica radnje roflmao.gif Dva hobita koja se satima pentraju na brdo u Mordoru. Normalno da nakon x gledanja ROTK-a ispalis na zivce s njima silly.gif

Sorongil Sulandune
Posted: Oct 8 2006, 10:05 PM 621418

Forth Eorlingas !!

Member No.: 541

QUOTE (Nessa @ Oct 8 2006, 11:02 PM)
Da tata ali moras shvatit za filmske pojmove to njihovo pentranje je ubojito bigsadeyes.gif Ukoljica radnje roflmao.gif Dva hobita koja se satima pentraju na brdo u Mordoru. Normalno da nakon x gledanja ROTK-a ispalis na zivce s njima silly.gif

Ja sam ispalio i prvi put........to je jedini dio koji ja osobno zamjeram PJ-u.......

arien
Posted: Oct 8 2006, 10:07 PM 621419

aurë entuluva

QUOTE (Nessa @ Oct 8 2006, 11:02 PM)
Normalno da nakon x gledanja ROTK-a ispalis na zivce s njima  silly.gif

ngh, ali prilicno zivcira i ostatak NAKON mount dooma user posted image ti hobbiti bas nikako ne zelie zavrsiti user posted image kao da je problem otici u Sive Luke i mahnuti MEu za pozdrav user posted image ne, oni pisu knjige, udaju se, sredjuju svoje male rupe itd, itd... user posted imageuser posted imageuser posted image

mrmlj... thud.gif

stvarno predugo zavrsava doh.gif user posted image

Valarauco ramainen
Posted: Oct 8 2006, 10:09 PM 621420

Far over Misty Mountains cold, to dungeons deep and caverns old

Group: Admin
Member No.: 8

SO not true a_ne.gif

jedini dio na koji sam ja IZLAZIO iz kina ( ako to mozete zamislit unsure.gif ) bio je tulavi pauk yuk.gif

ok, normalno da je stavio Shelobu, svi bi pop***li da nije... ali majko mila ma zar bas deset minuta naganjanja po tunelu s debelim oaukom? cry.gif

scarlett
Posted: Oct 8 2006, 10:16 PM 621427

At the end of the day you
get nothing for nothing.

Member No.: 682

QUOTE (arien @ Oct 8 2006, 10:06 PM)
kao da je problem otici u Sive Luke i mahnuti MEu za pozdrav user posted image ne, oni pisu knjige, udaju se, sredjuju svoje male rupe itd, itd... user posted imageuser posted imageuser posted image
mrmlj... thud.gif

stvarno predugo zavrsava doh.gif user posted image

belj.gif a_ne.gif hug.gif
Kraj je super!

blush.gif Barem meni. Pogotovo jer nisam bila do kraja knjige pročitala,
pa sam mislila da je kraj kad unište prsten i ono crno je... !!!
Ja sam mislila da je to crno trajalo 5 minuta!

Kad sam se ja onako uplakana počela derati na televizor da ne može tako završiti... rolleyes.gif
Bila sam presretna kad sam ih opet sve vidjela yes.gif (i totalno nam treba tužan smajli koji klima da)

Ellin
Posted: Oct 8 2006, 11:30 PM 621450

Ithilwen

Member No.: 228

QUOTE (Valarauco ramainen @ Oct 8 2006, 10:25 PM)
E, to je definitivno bolje u TE nego u EE luuuud.gif

U EE su napravili drugaciju montazu i potpuno se izgubilo onih nekoliko trenutaka tisine i njihovih faca kad se svi okrecu i ugledaju ih, onaj zastoj u bici kad sve stane i kad skuze sto dolazi prema njima shocking2.gif

uopce nisam skuzila da je drukcija montaza. blink.gif

@scarlett
ja jesam citala prije, ali i mene je strecnulo tih nekoliko sekundi crnila, predugo je trajalo. bigsadeyes.gif

* * *

ali prije dojmova o filmu, idemo u vrijeme prije filma... tongue.gif

kao sto sam opisala za fotr i ttt, da vidimo kako sam dosla do karata. tongue.gif
eh da, stiglo je vrijeme kompjutorizirane prodaje, i moglo se kupiti karte unaprijed. to je znacilo - gotovi su dani dugog cekanja pred blagajnom u drustvu slicnih ludjaka. cry.gif
a ja sam stalno bila u panici da ce datum pretpremijere biti odredjen prije nego ja to saznam i da ce prodaja poceti prije nego ja to saznam i da cu ostati bez karata. scared.gif scared.gif scared.gif
pa sam u listopadu pocela zivkati u kino, i pitati jesu li odredili datum pretpremijere, i kad se moze doci kupiti karte. Jednom tjedno. sleep.gif
jos nisu znali.
pa je dosao studeni, i ja nastavila zivkati u kino, s istim pitanjem. dva puta tjedno. sleep.gif
jos nisu znali.
pa se studeni poceo bliziti kraju, ja nastavila zivkati kino, naravno, s istim pitanjem. otprilike 3-4 puta tjedno. div294.gif
na kraju, teta u kinu mi je zapamtila glas, i nije me poslala kvragu sto je gnjavim nego se smilovala ludom fanu, pa uzela moj broj moba i rekla da ce mi javiti cim bude odredjeno. brise.gif
i nazvala me negdje u prvim danima prosinca, kad su odredili datume pretpremijere i prodaje karata, i rezervirala mi karte i spremila mi jedan lotr kalendar koji su dobili kao promotivne materijale. cry.gif wub.gif odnijela sam teti veliki.gif cokoladu.
i isla gledati film... jumpy.gif jumpy.gif jumpy.gif

Nessa
Posted: Oct 9 2006, 12:30 PM 621593

Have coffe - Will travel

Member No.: 341

Ih vi modernizovani gradovi i to kompjutersko prodavanje karata dry.gif tongue.gif Nema veceg gusta do stajanja u redu za karte za omiljeni film yes.gif veliki.gif Pogotovo kad se sjetim da su se neki iz ST podruznice tako upoznali yes.gif (Sholky i Rainalcar). Meni je cekanje u redu za ROTK bio jedan od najlipsih dana u studenom/prosincu ne sjecam se vise u kojem sam misecu cekala karte doh.gif i posli toga sam otisla do Ekrana i dobila veliki.gif poster od ROTK-a koji mi i dan danas visi u sobi wub.gif Kao i onaj iz TTT wub.gif

Ellin
Posted: Oct 9 2006, 01:26 PM 621602

Ithilwen

Member No.: 228

sta nisi vidjela koje smajlije sam stavila uz kompjuterizirano prodavanje karata? tongue.gif

i ja sam dobila poster ttt kad sam cekala u redu, a poster rotka mi je dala ona teta koju sam puno gnjavila na telefon. div294.gif

luthien
Posted: Oct 9 2006, 06:52 PM 621676

tuathaDEdanan

Member No.: 31

QUOTE (arien @ Oct 8 2006, 09:22 PM)
hm, meni rotk nije nista posebno doh.gif ocekivala sam vise pa me malo razocarao, mozda je samo u tome stvar tongue.gif

da, postoji dosta genijalnih stvari, death scena je jedna od njih wub.gif nitko ne moze ostati ravnodusan na to wub.gif savrsena stvar wub.gif mozda najbolja u sva tri filma wub.gif

i beaconsi su jedan veliki plus veliki.gif

i pocetak s Gollumom je prilicno dobar bigsadeyes.gif ph34r.gif nazguli koji lete iznad Minas Tiritha... wow.gif jezivo, u svakom slucaju mellow.gif

onaj trenutak kada Theoden i ekipa vide kako se priblizavaju mumakilichi div294.gif tongue.gif istocnjaci koji nesto pjevaju bigsadeyes.gif zakon scena bigsadeyes.gif

Denethor koji se baca sa sedme razine roflmao.gif notworthy.gif

home is behind, the world ahead bigsadeyes.gif veliki.gif wub.gif

i kada Galadriel pruza Frodu ruku tongue.gif klap.gif istina, malo mi je izgledala blesavo u pocetku... doh.gif

WiKi & Eowyn veliki.gif fool veliki.gif no man can kill me veliki.gif *kssssh* veliki.gif die now... veliki.gif *ksssh* *ksssssh*
uvijek se sjetim Anyice na tom djelu roflmao.gif tongue.gif

i glazba koja pocinje negdje od djela kada se Frodo i Sam penju na Mount Doom, a zavrsava... blink.gif pa, nakon Sivih Luka tongue.gif wub.gif

eh da, i jedan genijalan dio za kraj a onda prestajem jer se ne mogu sjetiti vise nicega... tongue.gif wub.gif scena kada The Cetvorica piju pivo u krchmi ( roflmao.gif ) i samo se pogledaju bez rijeci, sve je jasno sad.gif

sleep.gif tongue.gif

i onda kaze da joj rotk nije nis posebno bonk.gif bonk.gif

rofl.gif

luthien
Posted: Oct 9 2006, 06:54 PM 621677

tuathaDEdanan

Member No.: 31

QUOTE (Nessa @ Oct 8 2006, 09:28 PM)
I kako si zaboravila Aragornov govor luuuud.gif This day we fight! jumpy.gif

e meni je taj govor ledio zile u forspanu jer je tu srezan na pravom mjestu, za razliku od filma ...steta

arien
Posted: Oct 10 2006, 12:03 AM 621782

aurë entuluva

QUOTE (luthien @ Oct 9 2006, 07:51 PM)
i onda kaze da joj rotk nije nis posebno bonk.gif  bonk.gif

rofl.gif

rotk traje 3 sata doh.gif ove scene koje sam nabrojala traju po nekoliko minuta div294.gif tongue.gif

i potpisujem ovo za trailer bigsadeyes.gif TO je bio dobar govor, nice and short tongue.gif muzika bigsadeyes.gif wow.gif iako me se trailer rotka ne svidja kao 1. ili 2. djela... conf44.gif tongue.gif ali kada Sam vice NOO! i pojave se ona slova... doh.gif i kada Aragorn govori nemam pojma kome blink.gif ngh, predugo nisam gledala filmove doh.gif uglavnom... veliki.gif not for ourselves, but we can give frodo a chance veliki.gif bigsadeyes.gif veliki.gif

twilight and shadow
Posted: Oct 14 2006, 10:08 PM 624225

Unbreakable.

Member No.: 610

QUOTE (luthien @ Oct 9 2006, 07:53 PM)
QUOTE (Nessa @ Oct 8 2006, 09:28 PM)
I kako si zaboravila Aragornov govor  luuuud.gif This day we fight!  jumpy.gif

e meni je taj govor ledio zile u forspanu jer je tu srezan na pravom mjestu, za razliku od filma ...steta

takoooodjeer..
definitivno naj naj bolja scecna u ROTK wub.gif wub.gif wub.gif
Svaki me put jednako 'lupi' blush.gif

imladris
Posted: Oct 14 2006, 10:20 PM 624241

Charade

Member No.: 633

ja naprosto jednostavno obozavam onu scenu kad se na kraju svi poklone hobitima ,kad im aragorn kaze -my friends,you bow to noone cry.gif wub.gif

1142 replies since Oct 6 2006, 03:43 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (77) < 1 [2] 3 4 5 6 7 ... >
Back to O filmu "Gospodar prstenova"