Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (18) < 1 [2] 3 4 5 6 7 ... > ( Go to first unread post )
Da sam ja u PJ-evoj stolici..., i ja bih dobio oscara :faca:
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
žoharica hilde
Posted: Sep 19 2007, 01:45 PM 794625

telescope eyes

Group: Members
Member No.: 942

QUOTE (elentari @ Sep 19 2007, 01:39 PM)
samo malo roflmao.gif
ta si redatelj FILMA ti bi napravila da KNJIGE nestanu blink.gif
puzzled.gif

da tako da ih nitko ne procita pa da mi ne mogu prigovarati flex.gif devil.gif

elrond
Posted: Sep 19 2007, 01:48 PM 794628

Vala

Member No.: 29

QUOTE (žoharica hilde @ Sep 19 2007, 01:44 PM)

da tako da ih nitko ne procita pa da mi ne mogu prigovarati flex.gif devil.gif

praktično, nema što roflmao.gif booyah.gif no, prigovarača nikad ne manjka, kako u filmu, tako i u, ovom slučaju, nedostatka knjiga.....

Arador Elear
Posted: Sep 19 2007, 01:50 PM 794630

Aradorification

Member No.: 1171

Ideja o jednoj Lotr knjizi vech je i proizashla, i to iz glave samom prof. Tolkiena...ali...nisu dali da tako bude....

Da su meni dali da snimam Lotr, uveo bi Glorfindela, Bombadila, Radagasta....
i Sam Neil bi bio Elrond
biggrin.gif
user posted image
Grima bi dakako bio mnogo drugachiji, ...npr....Hugh Laurie kao Gujoslav, sa obrijanim obrvama i crnom dugom kosom
biggrin.gif
user posted image
No muchio bi se kod odabira glumca za Glorfindela, ali sam danas oko tri ujutro nashao po meni osobu koja bi ga mogla utjeloviti Christopher Lambert
user posted image
a Bombadil bi izgledao kao i prema predloshku New Line-a
user posted image
Radagast mi je zadavao glavobolje, nisam znao ko bi ga glumio....na svu srechu New Line je i to sredio i dao prikaz Radagasta koji je solidan biggrin.gif
user posted image..
Manje vishe mijenjao bi neshto cast...i uveo puno toga shto je Pj izostavio iz knjiga.... wink.gif

elentari
Posted: Sep 19 2007, 01:56 PM 794633

leptirić x3

Member No.: 752

hugh wub.gif
on ne može biti grima a_ne.gif
on može biti samo doktor (još kakav doktor wub.gif )

žoharica...nisam bila skužila... roflmao.gif
tek mi je sad jasno na što si mislila roflmao.gif
lijep pametan plan wub.gif
ali ako ga budeš namjeravala ostvariti moraš svakome na boardu dati lotr i mi nećemo prigovarati...
hoću reći drugi neće...
za druge mogu garantirati ali za sebe ne roflmao.gif

elrond
Posted: Sep 19 2007, 01:56 PM 794635

Vala

Member No.: 29

Christophera Lamberta, nebi čak ni morali maskirati i tak u zadnjim filmovima sve više iluminira cool.gif

žoharica hilde
Posted: Sep 19 2007, 01:58 PM 794636

telescope eyes

Member No.: 942

QUOTE (elentari @ Sep 19 2007, 01:55 PM)

žoharica...nisam bila skužila... roflmao.gif
tek mi je sad jasno na što si mislila roflmao.gif
lijep pametan plan wub.gif
ali ako ga budeš namjeravala ostvariti moraš svakome na boardu dati lotr i mi nećemo prigovarati...
hoću reći drugi neće...
za druge mogu garantirati ali za sebe ne roflmao.gif

naravno. board bica mogu zadržati svoje primjerke. ostale cemo ritualno spaliti sleep.gif

Faramir11
Posted: Sep 19 2007, 02:47 PM 794656

The Hobbit

Member No.: 485

Ja sam jako zadovoljan Filmom ali bilo bi tu par promjena wub.gif
Elfovi bi ostali u HD kao sto je to napravio Peter jer mi se to
svidja a jedino lose je sto toga nema u knjizi tongue.gif wub.gif
Zatim smanjio bi ulogu lika Aragorna i povecao Gandalfa tongue.gif
Zasto? Pa zato jer Lotr iako je radjen na tome da glavnog glumca
nema tj. nekog koga bi se poslje uzdizalo u nebesa i on bi pokupio sve
nagrade, a usplahirene curice kopavale njegove polunage postere rofl.gif a jos je stvar u tome sto glumci nisu stvorili lotr nego je on njih,
mislim oni su napravili sjajan posao i savresno je odabrana svaka uloga
osim mozda par njih (Celeborn rotfl.gif , Onaj Haldir bi trebao na dijetu rotfl.gif) znaci vecina glumaca bila je zvjezdica Holivuda, koja je presla u prave zvijezde tek nakon filma (Wood, Bloom su najocitiji primjeri rofl.gif ) Znaci vratimo se na Aragorna on je namjerno izguran kao glavni glumac jer je uloga Gandalfa u filmu potisnuta i na trenutke gandalf ispada manje mudar nego sto je Aragorn rofl.gif (Npr. Whats your heart tells you? pa sta to po Bogu ima Aragorn Gandalfu govorit kao da mu je on otac ili neznam sta umisto da to njemu Gandalf kaze wub.gif ) Frodo bi ostao isti glumac jer je Elijah briljirao ovdje, a to sto ima 20 godina je bolje nego da su stavili nekog 50godisnjaka, po meni wub.gif Zatim bilo bi u filmu i 10 granicara koji su putovali s Aragornom, a Zeleni mrtvaci nebi ratovali kod Minasa i to bih organizirao kao po knjizi, zatim kraj filma (Mislim na padanje one kule i propadanje onog poda) sigurno nebih onago glupasto izveo wub.gif Zatim Shire bi se oslobodio na nacin kako i je, a ne onako kao sto je u filmu napravljeno, zapravo nije napravljeno rolleyes.gif Zatim film je naravno radjen da zaradi tako da su i zadovoljeni oni romanticari (Kroz 3. film je glavna tema prica o Aragornu i Arwen, dobro malo da se o tome prica ali stalno se to vrti Mislim postoje i Hobbiti koji spasavaju svijet roflmao.gif rotfl.gif rolleyes.gif ) Volio bih da su ubacili i vecinu scena sa produzenih verzija wub.gif tongue.gif

Ja mislim da je to dosta toga, ima tu jos toga ali ja mislim samo sitnice wub.gif

Obozavam Film jumpy.gif hug.gif wub.gif

veliki.gif

Edited by Faramir11 - Sep 19 2007, 03:55 PM

Haleth Aglardin
Posted: Sep 19 2007, 03:32 PM 794667

korzetuša

Member No.: 389

joj da zeleni mrtvaci rotfl.gif kud baš zeleni inace su uvijek sivkasti blink.gif odma ih ofarbati

sholky
Posted: Sep 19 2007, 03:46 PM 794671

Maia

Member No.: 98

QUOTE (elrond @ Sep 19 2007, 10:52 AM)
Da sam ja u PJ-evoj stolici..., i ja bih dobio oscara flex.gif
snimio bih film po povijesti ME i tolkienu, ignorirao komercijalne zahtjeve, postao multimiljarder i zauzeo mjesto No1 u povijesti kinematografije i dobio bih više oscara nego juda ben hur yes.gif

Nope, dosao bi u New line s idejom snimanja filma doslovno po knjizi, neki menadzer bi procijenio da to nije prihvatljivo za siroku publiku, i ti bi dobio otkaz hah.gif

elentari
Posted: Sep 19 2007, 04:04 PM 794683

leptirić x3

Member No.: 752

QUOTE (Faramir11 @ Sep 19 2007, 03:46 PM)
znaci vecina glumaca bila je zvjezdica Holivuda, koja je presla u prave zvijezde tek nakon filma (Wood, Bloom su najocitiji primjeri rofl.gif )

wood? unsure.gif
pa šta nije on i inače bio nekakva zvijezda unsure.gif
mislim još kao klinac je on posnimao hrpetinu filmova

Haleth Aglardin
Posted: Sep 19 2007, 05:24 PM 794695

korzetuša

ma taj dok je progledao i poceo pricati već je bil u filmovima,što najbolje nije mu se glumacki talent odtada znatno poboljšo bonk.gif uvijek ga se skuži po buljavim ocima

Ellin
Posted: Sep 19 2007, 07:42 PM 794763

Ithilwen

Member No.: 228

QUOTE (Faramir11 @ Sep 19 2007, 03:46 PM)
Elfovi bi ostali u HD kao sto je to napravio Peter jer mi se to
svidja a jedino lose je sto toga nema u knjizi tongue.gif wub.gif

roflmao.gif
jumpy.gif hobite, legendaran si. wub.gif tongue.gif

i ja volim film. tongue.gif

Amarië Vëannë
Posted: Sep 19 2007, 07:52 PM 794767

the light aglow

Member No.: 832

rolleyes.gif šta bi ja prvo prominila... makla bi elfove s helm's deepa sleep.gif sasvim su suvišni, mislim da bi se rohanci i ekipa snašli i bez njih yes.gif i ne bi bilo potrebe ubivat haldira blink.gif još mi je gora bila ona zamisao da pošalju arwen u helm's deep ne znam što bi bilo od filam da je ona na kraju ipak tamo završila...
šta se tice glumaca svi su mi ok, samo mi se eowyn (miranda rolleyes.gif ) nikad nije dopadala i to se nije promijenilo ni nakon pra godina uvijek mi je bila nekako preiritantna doh.gif mislim da su trebali pronaci drugu glumicu, po mogucnosti da izgleda malo mlađe tongue.gif ok znam kako sad ovo zvuci ali ona je u knjizi bila opisana kao 22godišnjakinja zar ne... silly.gif miranda izgleda ko da ima 30+ godina, ako i nema, nemam pojma unsure.gif
zatim bi na kraj filam ubacila ono što su oni onako pametno izbacili (čak i iz EE) scene legolasa i gimlija, zj što se s njima dogodilo nakon rata za prsten yes.gif mislim da im je to moglo stat u EE huh.gif
zatim... ubacila bi scenu sa sarumanom u kino verziju, obavezno sleep.gif
ništa mi više ne pada na pamet...
tongue.gif

Haleth Aglardin
Posted: Sep 19 2007, 08:05 PM 794770

korzetuša

Meni se pak Kate tj. gal baš i ne dopada lijepa je al fali joj ona neka velebna ljepota koja je opisata u knjizi wub.gif što se tice ewy pak amerie ima prav pre iritantna je bonk.gif

Arador Elear
Posted: Sep 19 2007, 09:51 PM 794795

Aradorification

Member No.: 1171

QUOTE (Haleth Aglardin @ Sep 19 2007, 08:04 PM)
Meni se pak Kate tj. gal baš i ne dopada lijepa je al fali joj ona neka velebna ljepota koja je opisata u knjizi wub.gif što se tice ewy pak amerie ima prav pre iritantna je bonk.gif

imam onda za tebe Haleth pravu Gal... jumpy.gif jumpy.gif jumpy.gif jumpy.gif
user posted image biggrin.gif

258 replies since Sep 18 2007, 10:48 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (18) < 1 [2] 3 4 5 6 7 ... >
Back to O filmu "Gospodar prstenova"