Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (31) < 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... > ( Go to first unread post )
Star Trek 3, Assimilate THIS!
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
elrond
Posted: Jul 13 2010, 11:18 AM 1117192

Vala

Group: Members
Member No.: 29

c/p posta s newsa hr.rec.tv:

"O glupavom potezu premještanja Zvjezdanih staza u 14.40 na Drugom, te
reprize oko 3 ujutro na Prvom (valjda da se ne poklope s Kineskom plažom!),
da ne pričamo. Ko normalan s radnim vremenom ujutro pa do 4, 5 popodne će to
gledat?! O noćnim čuvarima, nesaničarima i ljudima u noćnoj smjeni kao
ciljanoj publici koja će poharat share u tom terminu, to mora da je smislio
neki marketinški mag koji smatra da će dić gledanost Otvorenog ako se
voditeljica smjesti u krilo ministru..."

tako da ne kažete da sam jedini koji "kukuriče" na profesionalnost i demokraciju na tv.
svaku, ali baš svaku reprizu ST uvijek i na isti način masakriraju tako da ima slabu gledanost.
tko će u 3 ure poslijepodne na +40 paliti tv ili još bolje čekati 3 ure NAKON ponoći za pogledati reprizu?
a sad su najbolje epizode enterprisea, s Xindima....

a da, sinoć bilo da početkom ljetne sheme (čitaj reprizne reprize), kreće opet "Čarolija", vjerovatno u elitnom terminu
i što da im čovjek kaže?
spontano sjedne u krilo i sluša kako je nekad bilo
bonk.gif luuuud.gif silly.gif

elrond
Posted: Aug 3 2010, 01:19 PM 1119840

Vala

BUMP, ovo nisam mogao ne staviti na board rofl.gif
user posted image

Gandalf
Posted: Aug 3 2010, 06:31 PM 1119966

Ranger of the North

Member No.: 2031

hahaha
rofl.gif
XD

elrond
Posted: Aug 8 2010, 03:38 PM 1120905

Vala

neznam je li tko jučer registrirao....ali što im bi!?!?!?
što im bi?
što im bi?
pa jopet, što im bi?
svjetlomrčenje na dalekovidnici, HTV-u!!!!
u Dnevniku jučer, 7.kolovoza godine 2010 u 19,30, negdje pred kraj Dnevnika, ničim izazvani, dali su izvješće s ST konvencije u LA, pozitivni intervju s fanom ST koji je ST nazvao onim što i jest serijalom za inteligentne ljude.
je li to bio glas savjesti, zbog svega što su činili i čine seriji, vjerovatno nikad nećemo doznati, ali da je dobrodošlo, jest.
jer, niti ne reklamiraju seriju niti se na HTV-u takva praksa prakticirala, da bar informativno daju obavijesti o seriji i filmovima, dapače fanovi ST znaju kako se dušmanski koljemo s politikom HTV-a oko ST-a na internetu već godinama.....a sad ovaj prilog u Dnevniku i to još u 19,30 excl.gif excl.gif
skoro me herc drapio!!! trljam oči a Drobac blaženo čita o ST-u.....nije mi bilo lako, ali jedno je sigurno, dugo, dugo pamtit ću jučerašnji Dnevnik yes.gif

elrond
Posted: Aug 14 2010, 02:31 PM 1122183

Vala

predobra parodija booyah.gif

Jim Carrey - Star Trek

Picard
Posted: Aug 15 2010, 09:42 PM 1122324

Ranger of the North

Member No.: 2030

Evo jedan moj projekt:

http://picard578.blogspot.com/2010/08/hand...nd-phasers.html

Počeo sam kao Star Trek versus Star Wars projekt, no Staze su se pokazale znatno lakšima za analizu.

Anuviel
Posted: Aug 21 2010, 08:09 AM 1122840

fazno pomaknuta elfica

Member No.: 15

QUOTE (elrond @ Aug 8 2010, 04:38 PM)
neznam je li tko jučer registrirao....ali što im bi!?!?!?
što im bi?
što im bi?
pa jopet, što im bi?
svjetlomrčenje na dalekovidnici, HTV-u!!!!
u Dnevniku jučer, 7.kolovoza godine 2010 u 19,30, negdje pred kraj Dnevnika, ničim izazvani, dali su izvješće s ST konvencije u LA, pozitivni intervju s fanom ST koji je ST nazvao onim što i jest serijalom za inteligentne ljude.
je li to bio glas savjesti, zbog svega što su činili i čine seriji, vjerovatno nikad nećemo doznati, ali da je dobrodošlo, jest.
jer, niti ne reklamiraju seriju niti se na HTV-u takva praksa prakticirala, da bar informativno daju obavijesti o seriji i filmovima, dapače fanovi ST znaju kako se dušmanski koljemo s politikom HTV-a oko ST-a na internetu već godinama.....a sad ovaj prilog u Dnevniku i to još u 19,30 excl.gif excl.gif
skoro me herc drapio!!! trljam oči a Drobac blaženo čita o ST-u.....nije mi bilo lako, ali jedno je sigurno, dugo, dugo pamtit ću jučerašnji Dnevnik yes.gif

ahaha da vidla sam to i ostala sokirana...ono ST...konvencija...HTV wow.gif

odmah sam zamislila kako skaces od srece biggrin.gif

hellouuuuuuu master Elrond tongue.gif

live long and prosper biggrin.gif

Picard
Posted: Aug 21 2010, 06:03 PM 1122859

Ranger of the North

http://www.st-v-sw.net

elrond
Posted: Aug 22 2010, 10:21 AM 1122897

Vala

QUOTE (Anuviel @ Aug 21 2010, 07:09 AM)

ahaha da vidla sam to i ostala sokirana...ono ST...konvencija...HTV wow.gif

odmah sam zamislila kako skaces od srece biggrin.gif

hellouuuuuuu master Elrond tongue.gif

live long and prosper biggrin.gif

i više od toga, ....blago rečeno crazy.gif jumpy.gif
skakoao sam uvis poput crnca iz plemena podno Kilimanjara rofl.gif
....da je bio tko blizu mene pa slikao...to bi bio potez za notez roflmao.gif
live long and prosper i vama, milady yes.gif

Anamil
Posted: Aug 30 2010, 08:50 AM 1123930

Member No.: 1801

Qapla'
Klingonska opera »u« stiže na Zemlju

Danski fanovi znanstvene fantastike idućeg mjeseca premijerno će prikazati prvu klingonsku operu na svijetu, nazvanu »u«. Opera će igrati u teatru Zeebelt u nizozemskom Den Haagu, i to od 9. do 12. rujna.

Autora Florisa Schönfelda nadahnule su ideje iz popularne televizijske serije »Zvjezdane staze«, u kojoj svirepa ratnička rasa Klingonaca obožava operu. U operi, koja se priprema pune tri godine koriste se i posebno razvijeni »klingonski« instrumenti.

Schönfeld je isječke iz opere predstavio »trekkijima« na »FedConu 2010«, najvećoj svjetskoj konferenciji fanova »Zvjezdanih staza«, gdje je »u« izazvala oduševljene rekcije.

Organizatori su na premijeru pozvali i same Klingonce. Izumitelj klingonskog jezika Mark Okrand uz pomoć starog teleskopa odaslao je međugalaktički poziv, a iz teatra Zeebelt tvrde kako iz svemira zasad nisu primili povratne reakcije. (A. P.)
(Objavljeno u NL)

elrond
Posted: Aug 31 2010, 04:28 PM 1124108

Vala

QUOTE (Anamil @ Aug 30 2010, 07:50 AM)
Qapla'
Klingonska opera »u« stiže na Zemlju

Danski fanovi znanstvene fantastike idućeg mjeseca premijerno će prikazati prvu klingonsku operu na svijetu, nazvanu »u«. Opera će igrati u teatru Zeebelt u nizozemskom Den Haagu, i to od 9. do 12. rujna.

Autora Florisa Schönfelda nadahnule su ideje iz popularne televizijske serije »Zvjezdane staze«, u kojoj svirepa ratnička rasa Klingonaca obožava operu. U operi, koja se priprema pune tri godine koriste se i posebno razvijeni »klingonski« instrumenti.

Schönfeld je isječke iz opere predstavio »trekkijima« na »FedConu 2010«, najvećoj svjetskoj konferenciji fanova »Zvjezdanih staza«, gdje je »u« izazvala oduševljene rekcije.

Organizatori su na premijeru pozvali i same Klingonce. Izumitelj klingonskog jezika Mark Okrand uz pomoć starog teleskopa odaslao je međugalaktički poziv, a iz teatra Zeebelt tvrde kako iz svemira zasad nisu primili povratne reakcije. (A. P.)
(Objavljeno u NL)

crazy.gif jumpy.gif jab' to, tute i svugdje crazy.gif jumpy.gif
ima tko link, ili koju informejšn više?

elrond
Posted: Sep 1 2010, 12:32 PM 1124213

Vala

je li zna tko kad će nastaviti "Enterprise"?
opet su ga iskomadali, sunce im kalajisano....

Picard
Posted: Sep 2 2010, 03:25 PM 1124448

Ranger of the North

QUOTE (Meena @ Jun 15 2010, 06:26 AM)
ma da, Jake je malko..dosadnjikav...
a Sisko je čudan, treba se naviknuti na njega... meni je prvih 10ak epizoda bio neprihvatljiv, ali poslije mi je prirastao srcu skupa s ostalima wub.gif

Onaj glumac koji glumi kapetana Siska je grozan, kad se samo sjetim kako je ispalo kad je on rekao "kap'lah" u Way of the Warrior (mislim da je to bila ta epizoda, ono kad Worf dode na DS9), a kako je to zvučalo kad bi Picard rekao. Stewart je odličan glumac, dok ovaj koji glumi Benjamina Siska samo glumata... i kad usporedim drugog Benjamina, Maxwella s njim, ili g. Maceta, ili capt. Jellica, svi djeluju realno, Sisko djeluje napuhano. Čak i capt. Janeway djeluje "življe" od Siska. Jedino mi je bio OK tijekom Dominijskog rata, sreca da se taj rat protegao pa mi malo popravio dojam.

elrond
Posted: Sep 3 2010, 06:02 PM 1124610

Vala

QUOTE (Picard @ Sep 2 2010, 02:25 PM)

Onaj glumac koji glumi kapetana Siska je grozan, kad se samo sjetim kako je ispalo kad je on rekao "kap'lah" u Way of the Warrior (mislim da je to bila ta epizoda, ono kad Worf dode na DS9), a kako je to zvučalo kad bi Picard rekao. Stewart je odličan glumac, dok ovaj koji glumi Benjamina Siska samo glumata... i kad usporedim drugog Benjamina, Maxwella s njim, ili g. Maceta, ili capt. Jellica, svi djeluju realno, Sisko djeluje napuhano. Čak i capt. Janeway djeluje "življe" od Siska. Jedino mi je bio OK tijekom Dominijskog rata, sreca da se taj rat protegao pa mi malo popravio dojam.

svaki od kapetana je narav za sebe.
Sisko je temepramentan, na momente i koleričan, Picard je shakespearijanski smiren, odmjeren, promišljen, tip filozofa, Janewayica iliti baba jana, je suprotnost od obojice, mada više sliče Picardu nego koleričnom Sisku,
Archer je tip rednecka, svemirskog suicidalnog kauboja, kojeg prebijaju gotovo u svakoj epizodi (uz smrt člana posade), da bi naglasili ozbiljnost situacije....
što hoću reći, svaki od kapetana je drukčiji, sa svim svojim dobrim i manje dobrim osobinama a svi zajedno jesu ST yes.gif
na biranje, kome što odgovara.
u glumačkom smislu Stewart je dakako najviše postigao jer je i u stvarnom RL životu kazališni, karakterni shekaspearijanski glumac, i to se i vidi kad usporedite njihove glumačke karijere, kao i sama Federacija raznolikost koja obogaćuje ST universum.

Meneldil
Posted: Sep 3 2010, 06:26 PM 1124624

Perfection.

Member No.: 261

QUOTE (Picard @ Sep 2 2010, 04:25 PM)

Kao što sam već rekao, čini mi se da je to najgora gluma u Star Treku ikada, uključujući i statiste, pa čak i Enterprise rofl.gif
Baš se vidi se da je kazališni glumac koji nije u stanju glumiti na TV-u (a vjerojatno ni u kazalištu, al dobro) i daje primjer najgorega što se može dogoditi kada netko odatle dođe u seriju. Stewart je primjer najboljega sleep.gif

I naravno da je rječ o dva različita lika, ali to nikako ne opravdava nepremostivu razliku u kvaliteti glumljenja ta dva lika, tj.razliku između Stewartove glume i glumatanja onoga anonimusa kojem srećom ne znam ime. A ima i Picard svojih nesmirenijih trenutaka, pa oni svejedno ne izgledaju kao napadaji vrjedni ozbiljne medicinske pažnje roflmao.gif

Eh, baš bi sad ljepo došla jedna dobra epizoda TNG-a wub.gif

451 replies since Jun 14 2010, 10:50 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (31) < 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... >
Back to Ostalo