Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (115) < ... 110 111 112 113 114 [115] > ( Go to first unread post )
Umjetnicki kutak, Great art picks up where nature ends...
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
saruman
Posted: Nov 22 2016, 09:29 PM 1241023

The wizard

Group: Members
Member No.: 130

QUOTE (tar palantir @ Nov 22 2016, 11:51 AM)
Hello!

Tražim negdje ideje o kalendarima s Tolkienovim svijetom.
Imam u planu napraviti kalendar za 2017., a želja mi je da bude bookstyle a oblik bi mu trebao biti vrata hobitske kuće.
Zna li netko od vas tko ima mogućnosti izrade i tiskanja takve vrste kalendara?

Tko može tiskati? Tiskara! eureka.gif Idi na google i nađi neku malu, pošalji upit i vidi što će ti reć. Ili nazovi telefonom. Objasni svoju ideju.

Koliko primjeraka misliš raditi? 1? To će te podosta koštati jer se baš ne isplati profićima raditi.

A za dizajn potražiš nekog dizajnera, prosmucaj se po forumima studenata dizajna, tamo bi ti netko to mogao napraviti iz fore za puno manje para nego profići. yes.gif

Naravno, moraš imati idejno riješenje skicirano barem i HQ slike koje ćeš negdje "posuditi". lukavi.gif

Sve uglavnom ovisi koliko novaca imaš - ako imaš puno, ništa nije problem. Ako imaš malo, keep on dreaming... tongue.gif

saruman
Posted: Nov 22 2016, 09:35 PM 1241024

The wizard

Member No.: 130

QUOTE (Wotan @ Nov 22 2016, 10:20 PM)
Nemojte me krivo shvatiti, volim što živim u doba u koje živim zbog mnogo važnijih i većih razloga, al' ono, čitam Herberta, i jednostavno nemam kapaciteta vizualizirati si weirdness zadnjeg stadija evolucije Guild navigatora.

Par tipki pritisnuto, i dolazim do ove ljepote.

Slika

Bože, kakvu genijalnu maštu neki ljudi imaju...

Uf Dina. dance.gif

Koliko sam shvatio, navigatorima naraste glavurda i sve ostalo atrofira. Iz nekog razloga dobe mrežice, možda je oblak začina toliko gust da mogu plivuckati u njemu?

Najbolje su mi prikazani u lynchevom filmu; dok ovdje jedino stadij 3 ima smisla. Pogotovo stadij 2 je glup, jer sigurno ne benčaju u svojoj kapsuli. roflmao.gif

Wotan
Posted: Nov 22 2016, 09:43 PM 1241025

Thought...

Member No.: 2005

QUOTE (saruman @ Nov 22 2016, 09:35 PM)
Pogotovo stadij 2 je glup, jer sigurno ne benčaju u svojoj kapsuli. roflmao.gif

Šadap! 2. stadij je super .sleep.gif

Mislim, očito je da se sva masnoća sa tijela istopila, te su ostali samo koža i mišići, koji zapravo uopće nisu toliko razvijeni, koliko izrazito vidljivi, budući da su gotovo ogoljeni.

OK, ovaj dio iznad prsa u predjelu ramena i vrata je problematičan, al ono, fokusiraj se na bitno dammit. tongue.gif

1712 replies since Jun 12 2010, 08:06 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (115) < ... 110 111 112 113 114 [115] >
Back to Ostalo