Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (64) < ... 59 60 61 62 63 [64] > ( Go to first unread post )
Sport 4, Moji su bolji od tvojih :dance:
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
Stormcrow
Posted: Oct 9 2017, 11:30 AM 1244239

Shield Bearer

Group: Members
Member No.: 2241

Bijah sarkastičan dry.gif
I sam sam ciničan prema našem društvu.
Ali u zadnje vrijeme je pomodno srat po svemu Hrvatskom, nekad jest opravdano , ali ovo je prevršilo svaku mjeru.
Nama Hrvatima svatko drži predavanja jer smo p....e, a niti smo bolji niti gori od drugih naroda.

Ali šta ćeš, večeras ne očekujem ništa pogotovo ako bude igrao Badelj koji je spor u prijenosu lopte. Bude li igrao tercet Rog, Modrić, Pašalić to je brži prijenos lopte, pas na krila.
Perišić je postao primadona, previše solira, Vrsaljko nema nbogometnu inteligenciju, staviti MIlića, vratiti Strinića, na gol Subašić, u obrani Mitrović, Jedvaj. A na desno krilo gurnuti Vlašića.

Ukrajina je dobra, poletna, momčad bez zvijezda ali momačdski i taktički moćna.
Vrlo lagano prijeđu od obrane u napad, iznesu loptu u dva, tri kratka dodavanja, bude li igrao Badelj i Rakitić , gotovi smo.

Edited by Stormcrow - Oct 9 2017, 11:31 AM

elrond
Posted: Oct 9 2017, 12:22 PM 1244242

Vala

Member No.: 29

QUOTE (Stormcrow @ Oct 9 2017, 10:30 AM)
Bijah sarkastičan dry.gif
I sam sam ciničan prema našem društvu.
Ali u zadnje vrijeme je pomodno srat po svemu Hrvatskom, nekad jest opravdano , ali ovo je prevršilo svaku mjeru.
Nama Hrvatima svatko drži predavanja jer smo p....e, a niti smo bolji niti gori od drugih naroda.

Ali šta ćeš, večeras ne očekujem ništa pogotovo ako bude igrao Badelj koji je spor u prijenosu lopte. Bude li igrao tercet Rog, Modrić, Pašalić to je brži prijenos lopte, pas na krila.
Perišić je postao primadona, previše solira, Vrsaljko nema nbogometnu inteligenciju, staviti MIlića, vratiti Strinića, na gol Subašić, u obrani Mitrović, Jedvaj. A na desno krilo gurnuti Vlašića.

Ukrajina je dobra, poletna, momčad bez zvijezda ali momačdski i taktički moćna.
Vrlo lagano prijeđu od obrane u napad, iznesu loptu u dva, tri kratka dodavanja, bude li igrao Badelj i Rakitić , gotovi smo.

na prvi dio posta odgovorih ti u Brblju.
šport.
Rog me iskreno rečeno nije oduševio no.gif , previše pogrešaka, premalo utakmica u nogama rekao bih.
iz utakmice s Fincima samo Luka Modrić ima prolaznu ocjenu, ostali su svi, ali baš svi zakazali.
i mandžukićev gol rezultat je ne smišljene akcije nego pogreške finaca.
jalova nam je koncepcija igre, nemamo snage, motiva, dinamita,
do šesnajsterca nekako, do gola nikako.
"crne rupe" kao da smo izašli nakon gola fincima i ostavili golmana na streljani.
sramota je to.
osim gola od Mandžukića sam očekivao puno više.
gledat ću večeras utakmicu s Ukrajinom, ali naživcirat ću se posve sigurno.
Ševčenko je rekao: "Igramo na pobjedu", promjenu trenera reprezentacije kao svaki pametan čovjek nije želio komentirati.
pametnom dosta.

Edited by elrond - Oct 9 2017, 11:22 AM

Stormcrow
Posted: Oct 10 2017, 09:54 AM 1244244

Shield Bearer

2:0,Kramarić je doigrao maestralno a Dalić je pokazao znanje za razliku od idiota Čačića.
Umjesto Badelja bi stavio Pašalića samo za brži protok igre a umjesto Mandžukića na krilu Vlašića.
Obrana solidna, Subašić je sklon kiksevima radije Kalinić na golu, opet onaj idiot Mamić pametuje i samo se debil sramoti.
Pokazali smo da smo kvalitetniji i da je problem bio u izborniku bez pokrića.
A to što je Mamić sjeo na klupu AL Aina umjesto dalića, šta ima veze?
Zašto Dalić ne bi lobirao za svog sunarodnjaka, to je normalno u trenerskom poslu. Dalić je kvalitetan stručnjak, i mediji mi idu na živce, ej čovjek je u prvoj utakmici pobjedio Ukrajinu u gostima, sam gradi trenersku karijeru, finalist Azijske Lige prvaka. Volio bi da ode ovo vodstvo HNS jer su govna, nadam se da će doći vrijeme i za to.

Koje Kek ima rezultate, poklonjeno prvenstvo od Dinama?
Kek je dobio bogatu, utjecajnu Rijeku, i vrhunski transfer budžet.
Dalić je trenirao Varteks, Slaven, otišao u Aziju preuzeo osrednji klubpred bankrotom i osvojio prvenstvo, kup, finalist Lige prvaka, ne podcjenjujmo Azijske lige.Meni je Dalić super trener, pogotovo ga se sjećam kad je radio čuda sa Varteksom, Belupom, Rijekom.
Kakav Kek, precjenjen trener, koji ima vrhunsku momčad.

Edited by Stormcrow - Oct 10 2017, 10:01 AM

elrond
Posted: Oct 12 2017, 04:01 PM 1244251

Vala

QUOTE (Stormcrow @ Oct 10 2017, 08:54 AM)
2:0,Kramarić je doigrao maestralno a Dalić je pokazao znanje za razliku od idiota Čačića.
Umjesto Badelja bi stavio Pašalića samo za brži protok igre a umjesto Mandžukića na krilu Vlašića.
Obrana solidna, Subašić je sklon kiksevima radije Kalinić na golu, opet onaj idiot Mamić pametuje i samo se debil sramoti.
Pokazali smo da smo kvalitetniji i da je problem bio u izborniku bez pokrića.
A to što je Mamić sjeo na klupu AL Aina umjesto dalića, šta ima veze?
Zašto Dalić ne bi lobirao za svog sunarodnjaka, to je normalno u trenerskom poslu. Dalić je kvalitetan stručnjak, i mediji mi idu na živce, ej čovjek je u prvoj utakmici pobjedio Ukrajinu u gostima, sam gradi trenersku karijeru, finalist Azijske Lige prvaka. Volio bi da ode ovo vodstvo HNS jer su govna, nadam se da će doći vrijeme i za to.

Koje Kek ima rezultate, poklonjeno prvenstvo od Dinama?
Kek je dobio bogatu, utjecajnu Rijeku, i vrhunski transfer budžet.
Dalić je trenirao Varteks, Slaven, otišao u Aziju preuzeo osrednji klubpred bankrotom i osvojio prvenstvo, kup, finalist Lige prvaka, ne podcjenjujmo Azijske lige.Meni je Dalić super trener, pogotovo ga se sjećam kad je radio čuda sa Varteksom, Belupom, Rijekom.
Kakav Kek, precjenjen trener, koji ima vrhunsku momčad.

a jesu mi se najeli živaca blink.gif
vidjet ćemo, posao nije još gotov, ni izbliza no.gif
REZULTATI određuju trenera i i igrače i, ništa drugo doli rezultati.
zašto smo se uopće doveli u ovakvu poziciju?
imali smo super raspored, "protivnike po mjeri", a sad se moramo "vaditi" kroz kvalifikacije!!
to je naša realnost.
i reprezentacija i igrači dužni su navijačima toliko da će i "djeca njihove djece vraćati dug".
kroz kompletne kvalifikacije stekao sam dojam da se reprezentaciji i ne ide na Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji (IMHO).
možda zato što je u Rusiji.
inače se nebi ponašali kao "inodlentni mužeki" na trenu.
imamo kvalitetu a problem su nam postali finci Kosovo o Turcima da i ne govorim.
i, onda u jednoj utakmici izborimo kvalifikacije.
kako će dalje biti?
loš dan, ne igra se nikom ili je opet potrebno doći do ruba nogometne provalije da bi odigrali kako treba JEDNO poluvrijeme?
Dalić?
ja bi ga ostavio sve dok ima dobre rezultate.
o njemu i igračima sve ovisi.
Kek?
pratim utakmice Rijeke i ostalih naših klubova i on jest stručnjak.
dokazao je to svojim rezultatima s Rijekom.
Rijeka bogata pa može?
pa KOJI su to vrhunski igrači, ono SVJETSKI poznata imena?
i, koliko su plaćeni? kao Messi? stotinama milijuna eura?
daj bože da je tako da može kupiti još kvalitetnih igrača.
poklonjeno prvenstvo od Dinama?
a kako su ga Mamić i Dinamo upakirali?
i za to je Rijeka i Kek kriv?
ako ti ne odgovara Kek, zašto ne drugi inozemni trener?
Dalić je dobio jednu bitnu utakmnicu.
ok nadam se da će nastaviti.
njegovu trenersku karijeru nisam pratio, osobito Azijski dio i "iznikao" je odjednom, niotkuda kao rezltat šukerove šok terapije.
treba biti objektivan.
našoj reprezentaciji želim sve najbolje, ali za većinu problema SAMI su SEBI krivi.

Edited by elrond - Oct 12 2017, 03:01 PM

Stormcrow
Posted: Oct 13 2017, 12:10 PM 1244255

Shield Bearer

Gospodin Dalić ima rezultate u Aziji, proglašen je za 19 trenera u svijetu od strane FIFE kad je igrao finale Azijske Lige prvaka, izgubio je od kluba kojeg je vodio Marcelo Lippi na penale.
Rijeka ima odličnog Bradarića, Vešovića, Gavranovića, Mišića, Maleša, Hebera, Gorgona, to su sve odlični igrači.
Zar nije Gvaranović pozvan da nastupa za Švicarsku reprezentaciju?
Nije Dalić iznikao odjednom, jednostavno je najbolje rješenje koje imamo, ma koji strani trener, ma daj, navedi jednog dobrog osim Rehagela koji je umirovljen?
Čitava garnitura HNS treba dati ostavku, i zabraniti im rad u nogometu, ali ostaviti Dalića, inače nećemo moći ostati od Index hr (glavna vijest Teodosić, Savić iz Lazia u Manu, Crvena zvezda se priprema za transfer), hahahha koji kraljevi, i onda počnu srat o reprezentaciji.

Kek stručnjak ma daj, koliko godina vodi Rijeku, i pa šta?
Kaže fali mu igrača, prodaju ih, kad je Rijeka izbacila svog igrača iz omladinskog pogona?
Što god kaže Volpi dovede, i ja bi bio vrhunski trener, iammo mi vrhunskih trenera: Tudor, Bjelica, Leko, koji rade vrhunski posao, Dalić je među njima, dobar mi je Zekić, i Jurić.

Edited by Stormcrow - Oct 13 2017, 12:13 PM

elrond
Posted: Oct 15 2017, 10:08 AM 1244258

Vala

QUOTE (Stormcrow @ Oct 13 2017, 11:10 AM)
Gospodin Dalić ima rezultate u Aziji, proglašen je za 19 trenera u svijetu od strane FIFE kad je igrao finale Azijske Lige prvaka, izgubio je od kluba kojeg je vodio Marcelo Lippi na penale.
Rijeka ima odličnog Bradarića, Vešovića, Gavranovića, Mišića, Maleša, Hebera, Gorgona, to su sve odlični igrači.
Zar nije Gvaranović pozvan da nastupa za Švicarsku reprezentaciju?
Nije Dalić iznikao odjednom, jednostavno je najbolje rješenje koje imamo, ma koji strani trener, ma daj, navedi jednog dobrog osim Rehagela koji je umirovljen?
Čitava garnitura HNS treba dati ostavku, i zabraniti im rad u nogometu, ali ostaviti Dalića, inače nećemo moći ostati od Index hr (glavna vijest Teodosić, Savić iz Lazia u Manu, Crvena zvezda se priprema za transfer), hahahha koji kraljevi, i onda počnu srat o reprezentaciji.

Kek stručnjak ma daj, koliko godina vodi Rijeku, i pa šta?
Kaže fali mu igrača, prodaju ih, kad je Rijeka izbacila svog igrača iz omladinskog pogona?
Što god kaže Volpi dovede, i ja bi bio vrhunski trener, iammo mi vrhunskih trenera: Tudor, Bjelica, Leko, koji rade vrhunski posao, Dalić je među njima, dobar mi je Zekić, i Jurić.

kažem, nisam pratio Azijsku ligu, niti uspon gospodina Dalića, i, vjerujem da je
i za mene kao i za veliku većunu stanovnika Hrvatske njegovo pojavljeivanje,
kao rezultat šukerove šok-trerapije bilo iznenađenje.
svatko ima svoju šansu.
uspješnost igrača i trenera mjeri se uspjehom na terenu i ostvarenim rezultatima.
kvalifikacije nisu završene za našu reprezentaciju, a odigrali su JEDNO poluvrijeme onako kako inače trebaju igrati.
vidjet ćemo....

što io za koga znači odlično?
evo vrijednosti nogometaša Rijeke u eurima naravno:
https://www.transfermarkt.co.uk/hnk-rijeka/...eite/verein/144
ako i jesu odlični, nogometna vrijednost izražena u eurima nije im odlična.
njihova vrijednost u perspektivi, dakle u budućnosti može postati odlična samo i ukoliko zadrže kontinuitet kvalitetnih nastupa i u klubu i u reprezentaciji.
dakle, to bi onda bila budućnost.
danas, bez ljutnje, daleko je to od odličnog.
to je što se Rijeke tiče.
što se tiče ostalih klubova iz našeg prvenstva, samo u najluđim noćnim njihovim morama oni su odlični.
vjerojatno u njihovom dvorištu, dok izađu na međunarpodno natjecanje,
odličnost-nestaje. a onda takvi su i rezultati naših klubova u međunarodnom klupskom natjecanju.
prvenstvo nam je koma, nemamo ni nogometne stadione kakve odlični klubovi zaslužuju i imaju.
imamo samo koma prvenstvo i preprodaju odličnih igrača za male pare u velike klubove.
naše odlične zvijezde su kao repatice na nebu zabljesnu i nakon kratkog vremena nestanu-ugase se.
kad sam mislio na kvalitetnog nogometnog trenera mislio sam na inozemnog plaćenika, tipa Luiz Felipe Scolari, Jose Mourinho, Pep Guardiola, Vicente del Bosque, Antonio Conte....
dobro se zna koji su ljudi svojim znanjem izgradili svoju karijeru u trenerskom poslu.
ne odgovara ti Matjaž Kek?
ok, ima i drugih trenera, svi će doći za dobru lovu. to im je posao.
predloži nekog drugog ili još bolje, dajmo priliku Daliću. Sve dok ima dobre rezultate.
Ako rezultati budu loši, predlažem nastavak šukerove šok terapije.
next.

Stormcrow
Posted: Oct 19 2017, 07:45 AM 1244304

Shield Bearer

Rezultat je najvažniji. Želim gledati nogomet a ne politizirati oko HNS, oko raznih pozdrava, mamića, želim sa svojim sinom pogledati utakmicu doma, bez huligana i baklji.
Dalić je zasad odlično rješenje, zovnuo je Rebića, Strinića, Vlašića. Što se tiče tih navedenih stranih trenera, što će nam, zašto ne Igor Tudor, Ivan Leko, Nenad Bjelica?

Edited by Stormcrow - Oct 19 2017, 07:46 AM

elrond
Posted: Oct 19 2017, 08:48 AM 1244305

Vala

QUOTE (Stormcrow @ Oct 19 2017, 06:45 AM)
Rezultat je najvažniji. Želim gledati nogomet a ne politizirati oko HNS, oko raznih pozdrava, mamića, želim sa svojim sinom pogledati utakmicu doma, bez huligana i baklji.
Dalić je zasad odlično rješenje, zovnuo je Rebića, Strinića, Vlašića. Što se tiče tih navedenih stranih trenera, što će nam, zašto ne Igor Tudor, Ivan Leko, Nenad Bjelica?

za odlazak na utakmicu sa sinom, nadam se i vjerujem da će ti se i ostvariti,
isto kao što se nadam da tijekom utakmice netko od huligana neće bacati
flaše ili druge predmete po gledateljima, tući se i sl.
znaš, tako oni izražavaju svoju ljubav spram kluba.
prepoznatljiva grupa vandala i divljaka od čije "ljubavi" treba bježati.
oni to vole grubo.
zaštiti sina od posljedica takve ljubavi!

treneri?
zbog rezultata. i zbog kvalitete
navedeni inozemni treneri ostvarili su svjetski priznate rezultate.
ovi koje si pobrojao još nisu ostvarili tako kvalitetne rezultate.
pravi trener s našim igračima mogao bi posložiti reprezentaciju kakvu odavno nismo imali.
trenutačno smo 18 na svijetu.
može to i mora puno, puno bolje.
za to nam treba svjetska trenerska ajkula tipa mourinha.
dosta mi je slušati kako imamo svjetsku kvalitetu u perspektivi.
trebaju nam rezultati SAD a ne živjeti od uglavnom neispunjenih obećanja.
ali zato uvijek sjajne i bajne nadasve prekokrasne perspektive.
Dalić ima šansu, ali reprezentacija nije pokusni kunić, ma što mislili o stalnim eksperimentima s trenerima i šok terapijama i kako sve nazvali ono što se događa u našem športu....

Edited by elrond - Oct 19 2017, 10:43 AM

952 replies since Jun 19 2010, 11:52 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (64) < ... 59 60 61 62 63 [64] >
Back to Ostalo