Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (566) < ... 561 562 563 564 565 [566] > ( Go to first unread post )
Brblj 36, jer ga zasluzujete jos vise :wub:
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
elrond
Posted: May 21 2018, 08:14 AM 1246351

Vala

Group: Members
Member No.: 29

QUOTE (Telperion Laurelin @ May 21 2018, 05:32 AM)
Moram priznati da mi je kruška draža od jabuke.

nekako još uvijek jabuka, od kruške previše prdim.
mislim, prdim i od jabuke, ali od kruške puno više, kao dizelka mašina roflmao.gif

Telperion Laurelin
Posted: May 21 2018, 08:25 AM 1246352

Anar kaluva tielyanna

Member No.: 2172

QUOTE (elrond @ May 21 2018, 08:14 AM)
QUOTE (Telperion Laurelin @ May 21 2018, 05:32 AM)
Moram priznati da mi je kruška draža od jabuke.

nekako još uvijek jabuka, od kruške previše prdim.
mislim, prdim i od jabuke, ali od kruške puno više, kao dizelka mašina roflmao.gif

Ma daj???? rofl.gif
Nisam povezala to dvoje,al mogla bi napraviti mini eksperiment roflmao.gif

Telperion Laurelin
Posted: May 21 2018, 08:26 AM 1246353

Anar kaluva tielyanna

QUOTE (elrond @ May 21 2018, 08:12 AM)
QUOTE (Telperion Laurelin @ May 20 2018, 04:36 PM)

Bila je humanitarno angažirana prije nego je upoznala princa....
Enivej,to što nije pomogla bolesnom članu obitelji je definitivno loše. Ali s druge strane, stvarno ne možemo znati dobro iznutra njenu obiteljsku priču. Samo izvana. Ali pretpostavljam da je žena tvrdoglava i vozi svoje....ne osvrće se i ne pokušava popraviti mostove,narušene odnose iz prošlosti. To bi po meni bila ta tama koju kažeš da vidiš.

o Meghan znam ono što je izašlo u tisku, teletextu domatv itd roflmao.gif
tako da što napisah uistinu i jest rezultat saznanja iz medija.
vjerojatno si u pravu, no sud o njoj na isti način donose i ostali zainteresirani na isti ili sličan način.
što je istina, možemo samo nagađati.
ako je dobra princu, meni je još i bolja, njegov izbor pa nek se nosi s s Meghan i njezinom obitelji kako zna i umije. cool.gif
tvrdoglavost i "vožnja po svome", osobno mi i nije neka preporuka a još manje izbor,
ali niti sam ja princ niti je to moj život,
stoga mladencima kao i svim mladencima u svijetu puno zdravlja, sreće i uspjeha u bračnom životu, samo sam rekao iskreno što mislim o Meghan kao osobi, temeljem dostupnih saznanja.
o Meghan kao vojvotkinji sud će donijeti ona sama svoji djelima. yes.gif

Potpisujem booyah.gif

elrond
Posted: May 21 2018, 09:01 AM 1246354

Vala

QUOTE (Telperion Laurelin @ May 21 2018, 07:25 AM)

Ma daj???? rofl.gif
Nisam povezala to dvoje,al mogla bi napraviti mini eksperiment roflmao.gif

već poodavno, to mi nije eksperiment, već je činjenično stanje,
tako da kad pojedem krušku, prvo me "čuješ" iza ugla, pa potom vidiš rofl.gif

elrond
Posted: May 21 2018, 09:05 AM 1246355

Vala

u priči sa kraljevskim svatovima, najlošije je prošao bivši američki predsjednik Barack Obama,
koji je princu trebao inicijalno biti kum cool.gif ,
ali odustalo se od Baracka, mada je dao pristanak, jer nitko nije želio na vjenčanju vidjeti Donalda Trumpa roflmao.gif ,citat:

Bivši predsjednik načelno je pristao – bilo je bezbroj razloga za to, od činjenice da je bio predsjednik Amerike a mladenka je Amerikanka, do toga da je mladenki jedan roditelj bijel, a drugi crn – taman kao Obama. Ali, iz protokolarnih razloga, poziv Obami na vjenčanje značio bi da bi Harry morao pozvati i aktualnog predsjednika. Na vjenčanju u Windsoru nitko nije htio vidjeti Donalda Trumpa. Zato je otpao i kum Obama.
https://www.telegram.hr/price/britanska-obi...-upravo-meghan/

o intrigama, pričama tko je koga, gdje, kad i zašto, koga interesira može pročitati u navedenom članku yes.gif

Edited by elrond - May 21 2018, 08:06 AM

Telperion Laurelin
Posted: May 21 2018, 09:17 AM 1246356

Anar kaluva tielyanna

QUOTE (elrond @ May 21 2018, 09:01 AM)
QUOTE (Telperion Laurelin @ May 21 2018, 07:25 AM)

Ma daj????  rofl.gif
Nisam povezala to dvoje,al mogla bi napraviti mini eksperiment  roflmao.gif

već poodavno, to mi nije eksperiment, već je činjenično stanje,
tako da kad pojedem krušku, prvo me "čuješ" iza ugla, pa potom vidiš rofl.gif

Mislim, eksperiment na sebi. Jednu večer jabuka,jednu kruška....da vidim je li isto djeluje i na mene biggrin.gif

Telperion Laurelin
Posted: May 21 2018, 09:19 AM 1246357

Anar kaluva tielyanna

QUOTE (elrond @ May 21 2018, 09:05 AM)
u priči sa kraljevskim svatovima, najlošije je prošao bivši američki predsjednik Barack Obama,
koji je princu trebao inicijalno biti kum cool.gif ,
ali odustalo se od Baracka, mada je dao pristanak, jer nitko nije želio na vjenčanju vidjeti Donalda Trumpa roflmao.gif ,citat:

Bivši predsjednik načelno je pristao – bilo je bezbroj razloga za to, od činjenice da je bio predsjednik Amerike a mladenka je Amerikanka, do toga da je mladenki jedan roditelj bijel, a drugi crn – taman kao Obama. Ali, iz protokolarnih razloga, poziv Obami na vjenčanje značio bi da bi Harry morao pozvati i aktualnog predsjednika. Na vjenčanju u Windsoru nitko nije htio vidjeti Donalda Trumpa. Zato je otpao i kum Obama.
https://www.telegram.hr/price/britanska-obi...-upravo-meghan/

o intrigama, pričama tko je koga, gdje, kad i zašto, koga interesira može pročitati u navedenom članku yes.gif

Pročitala sam sve što se pročitati dalo o tome. I na kraju zaključila da gubim vrijeme bezveze. Danas na rehabilitaciju,čitam neku dubokoumnu knjigu i oporavljam mozak od žute zatupljenosti...

Wotan
Posted: May 21 2018, 09:46 AM 1246358

Brenin Amra

Member No.: 2005

QUOTE (Telperion Laurelin @ May 21 2018, 06:32 AM)
Ja sam to doživljavala više ženskim pićem  rofl.gif

Ha ne znam, čak je i moguće da se percipira tako u našem kulturološkom podneblju, ali ja sam se time zarazio na Otočju,
gdje je ta tradicija snažna barem koliko i pivarska, te važan dio nacionalnog identiteta do te mjere da se cider romantičarski reklamira kao šumsko piće odmetnika i nacionalnih legendi poput Robin Hooda. rofl.gif

Mislim, ok, jasno je meni da ti nisi bila full ozbiljna, već me samo pokušavaš dovesti na sklizak teren propitkivanja svoje muškosti, ali svejedno, moralo je biti rečeno. sleep.gif biggrin.gif

Edited by Wotan - May 21 2018, 09:47 AM

Telperion Laurelin
Posted: May 21 2018, 10:15 AM 1246359

Anar kaluva tielyanna

QUOTE (Wotan @ May 21 2018, 09:46 AM)
QUOTE (Telperion Laurelin @ May 21 2018, 06:32 AM)
Ja sam to doživljavala više ženskim pićem  rofl.gif

Ha ne znam, čak je i moguće da se percipira tako u našem kulturološkom podneblju, ali ja sam se time zarazio na Otočju,
gdje je ta tradicija snažna barem koliko i pivarska, te važan dio nacionalnog identiteta do te mjere da se cider romantičarski reklamira kao šumsko piće odmetnika i nacionalnih legendi poput Robin Hooda. rofl.gif

Mislim, ok, jasno je meni da ti nisi bila full ozbiljna, već me samo pokušavaš dovesti na sklizak teren propitkivanja svoje muškosti, ali svejedno, moralo je biti rečeno. sleep.gif biggrin.gif

U nas u Dalmaciji većinom muškarci piju pivo i vino. Radler gledaju s prezirom,a Somersby im je presladak....Provokacija je bila neizbježna biggrin.gif
Ja moram probati sve novo što dođe,a i za jabukovaču (cider) sam čula u serijama i filmovima odavno,pa me zanimalo što je to.
Kad smo već kod pića,u Kanadi sam davno probala ginger ale,onaj slatki (jer mislim da postoji više vrsta) i baš mi se svidjelo. U nas mi uopće nema alternative. Nažalost thumbdown.gif
Schwepes je reklamirao jedno ljeto prije par godina ginger ale,ali to do naših trgovina nije stiglo... Sad ne znam postoji li neki drugi brand koji sam propustila...

Edited by Telperion Laurelin - May 21 2018, 10:18 AM

8483 replies since Nov 22 2011, 06:51 AM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (566) < ... 561 562 563 564 565 [566] >
Back to Drustveni zivot Boarda