Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Eä - hrvatski Tolkien portal
Soulsaver
Pages: (160) < ... 155 156 157 158 159 [160] > ( Go to first unread post )
Serije 4, Imaginarni bez kojih stvarno ne mozemo
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
Anamil
Posted: Feb 6 2018, 08:11 AM 1245564

Group: Members
Member No.: 1801

Bjorn je zakon thumbup.gif nadam se da će pobijediti ludog Ivara.Ja sam gledala zadnje četvrtu sezonu, i vidi se da je Ivar totalni manijak. Čisto me strah početi gledati novu sezonu da ne vidim što sve radi scared.gif vjerojatno ću je kad tad odgledati, ali tek kada nađem vremena

Stormcrow
Posted: Feb 6 2018, 01:39 PM 1245587

Noldo

Member No.: 2241

Pogledaj novu sezonu super je, svi likovi dolaze do svojih granica samo Ivarr i Bjorn imaju čelik od karaktera, s tim da je Ivarr karakterno negativan, a Bjorn karakterno pozitivan koliko se moglo biti u to barbarsko doba.

22.02.2018

2 sezona westworlda

http://mojtv.hr/magazin/17584/konacno-stiz...-westworld.aspx

Telperion Laurelin
Posted: Feb 6 2018, 02:43 PM 1245588

Anar kaluva tielyanna

Member No.: 2172

Pogledala sam samo prvu epizodu Westworlda, zanimljiva je,al mi nije toliko dobro sjela da bih odgledala cijelu sezonu. Trenutno pratim obiteljsku seriju This is us,baš su mi smiješni. Mislila sam počet gledat Stranger things jer je baš svi hvale na sva zvona. Čak i moj brat koji uopće ne voli SF.

Edited by Telperion Laurelin - Feb 6 2018, 02:45 PM

Stormcrow
Posted: Feb 13 2018, 02:36 PM 1245656

Noldo

Stranger things je remek djelo
Osamdesete wub.gif

elrond
Posted: Feb 16 2018, 04:13 PM 1245699

Vala

Member No.: 29

večeras,
HRT - HTV2 16.02.2018. 23.21,
Igra prijestolja (4), serija (15)

GAME OF THRONES 4

Epizoda (broj): 1.
HTV ponovno prikazuje 4. sezonu IGRE PRIJESTOLJA, jedne od najpoznatijih HBO-ovih serija koja je postigla izniman svjetski uspjeh i višestruka je dobitnica uglednih nagrada, među kojima su Emmy i Zlatni globus.
Na 68. dodjeli Primetime Emmyja serija Igra prijestolja od 24 nominacije osvojila je čak 12 nagrada, uključujući nagradu za najbolju dramsku seriju, drugu godinu za redom. Serija je do sad osvojila čak 38 Emmyja, čime je premašila rekord koji je do sada držala humoristična serija Frasier.

Snimljena prema romanima Pjesme vatre i leda Georgea R. R. Martina, ova hit serija epska je priča o izdaji i plemenitosti, smještena na izmišljeni kontinent Zapadne zemlje, gdje ljeta i zime mogu trajati godinama, a težnja za moći je vječna.
Osokoljeni pokoljem na Crvenom vjenčanju, najkrvavijem u povijesti Zapadnih zemalja, Lannisteri čvrsto vladaju sa Željeznog prijestolja. No mogu li svladati svoj vlastiti ego kao i nove prijetnje koje pristižu s juga i istoka? Dok nepokoreni Stannis Baratheon nastavlja obnavljati vojsku u Zmajokamenu, neposrednija opasnost nadvija se s juga s kojega u Kraljev Pristan stiže Oberyn Martell, omražena Crvena Šarka Dornjanska, na vjenčanje Joffreyja i Margaery Tyrell. No ima li on možda neki svoj tajni cilj? Na sjeveru desetkovana Noćna straža svjesna je da joj se bliži kraj u sukobu sa strahovitom vojskom divljaka Mancea Raydera koju, pak, slijede neumrli Bijeli Hodači. I kao da sve to nije dovoljno, Daenerys Targaryen onkraj Uskog mora, praćena s tri odrasla zmaja i vojskom Neokaljanih, sprema se osloboditi Meereen, najveći grad Robovlasničkog zaljeva koji bi joj napokon mogao osigurati armadu, dovoljno veliku da otplovi u Zapadne zemlje i ponovno osvoji Željezno prijestolje.
U četvrtoj sezoni serije i dalje je ista glumačka postava: Dobitnik Emmyja i Zlatnog globusa Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Charles Dance (Tywin Lannister), Aidan Gillen (Petyr "Maloprsti" Baelish), Jack Gleeson (Joffrey Baratheon), Kit Harington (Jon Snijeg), Diana Rigg (ledi Olenna Tyrell), Sophie Turner (Sansa Stark), Maisie Williams (Arya Stark) i Isaac Hempstead Wright (Bran Stark).
U mnoštu redovnih likova serije izdvajaju se još: Alfie Allen (Theon Greyjoy), Jerome Flynn (Bronn), Conleth Hill (Varys), John Bradley (Samwell Tarly), Gwendoline Christie (Brienne of Tarth), Liam Cunningham (Davos Seaworth), Stephen Dillane (Stannis Baratheon), Natalie Dormer (Margaery Tyrell), Iain Glen (Jorah Mormont), Kristofer Hivju (Tormund Giantsbane), Sibel Kekilli (Shae), Rose Leslie (Ygritte), Rory McCann (Sandor "Pseto" Clegane), Michael McElhatton (Roose Bolton), Iwan Rheon (Ramsay Snijeg) and Carice van Houten (Melisandre).
Nadalje tu su i: Jacob Anderson (Sivi Crv), Thomas Brodie-Sangster (Jojen Reed), Nathalie Emmanuel (Missandei), Ciaran Hinds (Mance Rayder), Finn Jones (Loras Tyrell), Ellie Kendrick (Meera Reed), Kristian Nairn (Hodor) and Gemma Whelan (Yara Greyjoy).
U četvrtoj sezoni pojavljuju se i neki novi likovi: Pedro Pascal (Oberyn Martell), Indira Varma (Ellaria Sand, Oberynova ljubavnica), Roger Ashton-Griffiths (Lord Mace Tyrell), Michiel Huisman (Daario Naharis, plaćenik i Danyn saveznik), Yuri Kolokolnikov (Styr, vođa divljaka) i Hafþór Júlíus Björnsson (Ser Gregor Clegane, ili "Brdo").
Producenti su David Benioff, D. B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernie Caulfield. Martin je pomoćni izvršni producent.

Serija je snimana u Sjevernoj Irskoj, Hrvatskoj i na Islandu.

1. epizoda: TWO SWORDS

Tyrion (Peter Dinklage) dočekuje gosta u Kraljevu pristanu. U Crnom dvorcu Jon Snijeg (Kit Harington) otkriva da nije dobrodošao. Dany (Emilia Clarke) kreće u Meereen, najveći od svih robovlasničkih gradova. Arya (Maisie Williams) sreće starog prijatelja.

Scenaristi: David Benioff i D. B. Weiss
Redatelj: D. B. Weiss
Urednica: Ranak Horvat

Večeras, prve tri epizode, sutra daljnje četiri...uglavnom, maraton booyah.gif

elrond
Posted: Feb 17 2018, 12:23 PM 1245709

Vala

je li tko prati seriju na HTV 2?
kažu od 24.2. ide peta sezona, to znači idući vikend,
pa ako tko prati ili obnavlja iskustvo gledanog, možda dojmovi?
sinoć mi zapelo za oko spominjanje devetog sina, djeteta u nabrajanju između
ubojica, silovatelja između vrana u dvorištu,
koji je problem s devetim sinom da se nalazi u tom i takvom društvu?
je li postoji ograničenje broja djece?

Anamil
Posted: Feb 19 2018, 11:39 AM 1245724

Odgledala sve redovito na HBO sa reakcijama shocking2.gif pa onda jumpy.gif i bonk.gif zatim
panikom luuuud.gif kada će iduća epizoda. I nekako mi se ne ponavlja svo to gledanje. Tu i
tamo uhvatim nešto u prolazu, tek toliko da se prisjetim, ali čemu sve to raspa.gif

elrond
Posted: Feb 19 2018, 12:31 PM 1245727

Vala

QUOTE (Anamil @ Feb 19 2018, 10:39 AM)
Odgledala sve redovito na HBO sa reakcijama shocking2.gif pa onda jumpy.gif i bonk.gif zatim
panikom luuuud.gif kada će iduća epizoda. I nekako mi se ne ponavlja svo to gledanje. Tu i
tamo uhvatim nešto u prolazu, tek toliko da se prisjetim, ali čemu sve to raspa.gif

wink.gif ja "zaglavio", noćas i tijekom vikenda do poslije 2 sata nakon ponoći,
i, bilo mi super...sad jedva čekam idući petak i vikend i Petu sezonu.
ako imaš dobre volje, uvijek se nađe komentirati što ti je ostalo u sjećanju,
dojmovi i sl...
druga stvar ako ti se neda....

Anamil
Posted: Feb 19 2018, 01:52 PM 1245730

Pomiješali mi se događaji po sezonama roflmao.gif znam samo da su svi čekali kada će netko
imati hrabrosti riješiti se Joffreya ph34r.gif Littlefinger mulja sve u šesnaest, ali .... sve ima
svoje ... samo reci da li ponavljaš gradivo ili si gledaš prvi put da ne bi spojlala koji događaj rolleyes.gif
Neka zbivanja sa Arya dok je u Braavosu su malo i dosadna.
A zbivanja kod Danerys počinju biti sve zanimljivija kada zmajčeki narastu.
Jedna stvar mi još nijje jasna: kako se Tyrion mogao tako približiti zmajevima i osloboditi ih,
a da oni nisu reagirali puzzled.gif postavlja se pitanje da li on ima krvi od Targaryena i otkud.
Da li neka bračna nevjera ili porijeklo puzzled.gif
Za Jona znamo raspa.gif

elrond
Posted: Feb 19 2018, 02:31 PM 1245731

Vala

QUOTE (Anamil @ Feb 19 2018, 12:52 PM)
Pomiješali mi se događaji po sezonama roflmao.gif znam samo da su svi čekali kada će netko
imati hrabrosti riješiti se Joffreya  ph34r.gif  Littlefinger mulja sve u šesnaest, ali .... sve ima
svoje ... samo reci da li ponavljaš gradivo ili si gledaš prvi put da ne bi spojlala koji događaj  rolleyes.gif
Neka zbivanja sa Arya dok je u Braavosu su malo i dosadna.
A zbivanja kod Danerys počinju biti sve zanimljivija kada zmajčeki narastu.
Jedna stvar mi još nijje jasna: kako se Tyrion mogao tako približiti zmajevima i osloboditi ih,
a da oni nisu reagirali  puzzled.gif  postavlja se pitanje da li on ima krvi od Targaryena i otkud.
Da li neka bračna nevjera ili porijeklo  puzzled.gif
Za Jona znamo raspa.gif

zato treba ponavljati gradivo booyah.gif
samo piši, nisam ni ja učio sve naizust i dobro će mi doći obnoviti gradivo.
barem što se nekih sezona tiče.
dakle, na htv završila noćas četvrta sezona Arya brodom "zapalila" put Braavosa, idućeg vikenda najavili Petu sezonu.
vrijeme sadašnje, TU smo stali....

Edited by elrond - Feb 19 2018, 01:31 PM

Stormcrow
Posted: Feb 19 2018, 02:45 PM 1245733

Noldo

Beh dry.gif

Khalesita borbu vodi sa nepravdom, dok Džonesito Sno sanjari o pravoj ljubavi.
Tako ide dalje, još dodaj Sansitu, Arjisitu, i hombrea Džemita i svi skupa zagrajaše sa zmajevi na Fiesta!! kolo.gif ai, ai, aiiii

Anamil
Posted: Feb 20 2018, 08:11 AM 1245735

Zašto u ovom topicu raspravljamo o tome a ima zasebni za GOT blink.gif

elrond
Posted: Feb 20 2018, 11:33 AM 1245739

Vala

QUOTE (Anamil @ Feb 20 2018, 07:11 AM)
Zašto u ovom topicu raspravljamo o tome a ima zasebni za GOT blink.gif

e, to sam ja zeznuo wink.gif ,
najavili maraton na htv i automatski počeo postati u topicu "Serije".

2397 replies since Jun 18 2010, 07:47 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (160) < ... 155 156 157 158 159 [160] >
Back to Ostalo